Şimdi Ara

Yabancı Basın FIFA 12'yi Yorumluyor! (Alt Yazılı) (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
169
Cevap
0
Favori
17.090
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar şut ve çalım olayı hala süper değil fifanın bence en başta top fiziğini değiştirsinler top belki fifa 08 ve 09 gibi balon değil ama zımba gibi de değil bence uzaktan iyi şut vuran futbolcularla daha fazla ceza sahası dışından vurabilmeliyiz
  • quote:

Orijinalden alıntı: RhiFaT

arkadaşlar şut ve çalım olayı hala süper değil fifanın bence en başta top fiziğini değiştirsinler top belki fifa 08 ve 09 gibi balon değil ama zımba gibi de değil bence uzaktan iyi şut vuran futbolcularla daha fazla ceza sahası dışından vurabilmeliyiz

12 de olacakmış işte
  • Bide yan hakemler korner olduğu zaman,korner bayragının orda korneri göstersinler baya geriden gösteriyorlar olmuyor.
    Kalecilerle oyuncuların çarpıştıgını hiç gormedim.Mesela araya atılan topu kaleci almak uzereyken kayıyorum ama kaleciye deyemiyorum.
    de her topla karşı karşıya kalma olmasın.
    Online oyunda top ele hiç değmiyor bunuda halletsinler.

Şimdilik bunlar gozume çarpan hatalar aklıma geldikçe yazarım.
  • video açılmıyor ''Video oynatıcı kaynağında bir problem bulundu ve yeniden başlatıldı'' diyor.baktım bazı arkadaşlara da aynısı olmuş bsc'nin bazı videolarında bu sorun var buna bir çözüm bulmak lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: áshtráy

quote:

Pcde ki fifa 11 = konsolda ki fifa 10

bu mantığa göre ;

Pcde ki fifa 12 = konsolda ki fifa 11 olacak

eğer farklı olurda pcye fifa 12 konsoldakiyle aynı çıkarsa pcde fifa oynayanlar asla konsolda ki fifa 11 i göremeyecek

Bu nasıl bi mantık ? 12 varken 11 görsek ne olur görmesek ne olur ?

aynen öyle. üstelik fifa 10'dan fifa 12'ye sıçramış olacağız ve gelen oyun bizleri daha çok tatmin edecek. pc oyuncuları olarak tek oyunluk değil 2 oyunluk gelişme olacak elimizde.
  • gidin pes oynayın gençler pes gibisi varmı beee
  • güm güm güm heyecan heyecan heyecan
  • Beklentiler artıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: C'E SABATA

gidin pes oynayın gençler pes gibisi varmı beee

Arkadaşım sen kimin fake isin attığın 13 mesajın tümü FIFA ile ilgili
  • quote:

Orijinalden alıntı: BatuB

quote:

Orijinalden alıntı: C'E SABATA

gidin pes oynayın gençler pes gibisi varmı beee

Arkadaşım sen kimin fake isin attığın 13 mesajın tümü FIFA ile ilgili

her yeni üye fakemi yani?
  • Her mesajın kışkırtıcı...

Yeni üye isen git kurallı oku.Milleti kızdırıcak mesajlar atma
  • quote:

Orijinalden alıntı: ballrry

quote:

Orijinalden alıntı: jubelyagyu

İnş. top ele değince serbest vuruş verir hakem. Fifa11 de el diye birşey yok. Ufak tefek eksikleri de giderirlerse tadından yenmez.

ps3 için konuşuyorum,gereğinden fazla el oluyor.bir ayarı vs. varsa da ben bilmiyorum.

pc için konuşuyorum,adam eline topu alıp koşsa hakem bir şey demez.o derece yani.

Çarpmalara el vermesin. Ama mesela adam yere düşüyor top avuçluyor onlara el versin yeter.İnş. bu sorunu 12 de hallederler.
  • Konami hiç değilse PC-Konsol ayırımı yapmıyor, ikisine de aynı oyunu çıkarıyor. Ama adi EA PC'ye ayrı, Konsola ayrı versiyon yapıyor. Ben her iki platformda da orjinal kullanıyorum ve benim gibi birçok insan var. PS3'teki FIFA'nın aynısını PC'ye de yapmalı. Yoksa gidip çöp gibi oyuna para vermeyelim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Salvatuon

Konami hiç değilse PC-Konsol ayırımı yapmıyor, ikisine de aynı oyunu çıkarıyor. Ama adi EA PC'ye ayrı, Konsola ayrı versiyon yapıyor. Ben her iki platformda da orjinal kullanıyorum ve benim gibi birçok insan var. PS3'teki FIFA'nın aynısını PC'ye de yapmalı. Yoksa gidip çöp gibi oyuna para vermeyelim...

dunyadan haberı yok aynı olcak bu sene aynı oku bı ıkı sey once
  • mikemmel bi oyun bizi bekliyor..
  • quote:

Orijinalden alıntı: karaçalı

quote:

Konami hiç değilse PC-Konsol ayırımı yapmıyor, ikisine de aynı oyunu çıkarıyor. Ama adi EA PC'ye ayrı, Konsola ayrı versiyon yapıyor. Ben her iki platformda da orjinal kullanıyorum ve benim gibi birçok insan var. PS3'teki FIFA'nın aynısını PC'ye de yapmalı. Yoksa gidip çöp gibi oyuna para vermeyelim...

Asıl senin dünyadan haberin yok. FIFA 11 için de aynı şeyi söylediler ama sonuç ortada. Sonuç olarak gözlerimle görmeden inanmam. Demolar çıksın, bakıp ona göre karar vericem.

• quote:

Adam zengin. Bizim birine bile verecek paramız yok
  • Bilmiyorum herkeste öyle mi de benim oynadığım maçlarda çok fazla gol oluyor...http://www.easports.com/player-hub/cem_ea_id/SSMoRaCe 2611 skill puanım 15-16000 civarı da tecrübe puanım var.. Bilmiyorum bu puan civarlarında mı çok gol oluyor belki üstlerde daha az oluyordur.. Çok rahat kaleciyle karşı karşıya kalınıyor.. Ben Arsenal hastasıyım, ortada fabregas iğne deliğinden ara pası atıyor.. Van Persie'nin de balance'ı sağlam zaten adamın önüne geçti mi kolay kolay bırakmıyor.. Yanında Walcott'u oynatıyorum forvette o da çok hızlı defansı geçiyor her türlü.. Bence oyunun şuanda görünen en büyük eksikliği yapay zeka.. Defans oyuncuları çok açık veriyor.. 3-0 önde olduğunuz maçta bile defans oyuncuları orta sahaya kadar geliyorlar.. Alansal markaj olayı çok iyi değil.. İllaki manuel olarak bizim en gerideki adamı kontrole alıp şut tuşuyla otomatik pres yaptırmamız lazım.. Yoksa her türlü adam kaleciyle karşı karşıya kalıyor.. O yüzden de çok fazla gol oluyor.. Video'larda gördüğüm geliştirmeler göze çok hoş geliyor.. Umarım bunların yanında bahsettiğim olayları da düzeltirler ve top fiziği üzerine biraz daha eğilirler...

• Evet Efsane Olun Sezonunda Çok Zor Şeyler İstiyo. Ortalama 10 Falan Diye. :D Yapmak İmkansız Gibi, Onları Düzeltmeleri Lazım.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: karaçalı

quote:

Asıl senin dünyadan haberin yok. FIFA 11 için de aynı şeyi söylediler ama sonuç ortada. Sonuç olarak gözlerimle görmeden inanmam. Demolar çıksın, bakıp ona göre karar vericem.

mesela aynı olacak derken ne dediler sonuçta denmedimi bazı şeylerin eksik olacağı bu sefer olmayacakmış hepsi olacakmış daha ne tartışma yaratıyonuz ki belliydi zaten bea goalkeaper olmayacağı filan

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.