Şimdi Ara

XBOX | Dijital Ortaklık, Oyun ve Hesap Satış & Takas Grubu (798. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Sercan onay10 , Sercan onay10 , sn10ur1 , sn10ur1 Daha Az
4 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 5 Misafir - 7 Masaüstü2 Mobil1 Android
5 sn
52.682
Cevap
1.398
Favori
2.778.002
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
203 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
78. Sırada  bugün en iyi #4
Sayfa: önceki 796797798799800
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

RDR2 ve NBA2K19 P1 aynı hesapta 300 TL (P2 hakkı bendedir)

FİFA 19 P1 150 TL (P2 hakkı DH dedir)SATILDI @DEADGARDEN tarafından alınmıştır.

VAMPYR P2 50 TL (P1 hakkı DH dedir)SATILDI @SWORDS OF FATE tarafından alınmıştır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mustafa D6 -- 18 Ekim 2018; 9:6:11 >
  • Almadıysanız henüz size yardımcı olabilirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Xdian

Satılık
    P2 Xbox live üyelik 13 ay 16.10.2018 başlangış tarihi. kullanıcı adını istediği gibi ayarlayabilir.
    90tl (banka komisyon kesti)

Battlefield 5
    p2 hak 110 tl
    Gold tarafimdan alınmıştır teşekkür ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aschil

Diablo 3 Eternal Collection
    P1 / Diğer hak forumda
    30 TL

Enpara / iş bankası
    –––––––––––––––––––
    Pazarlığa, tartışmaya ve yeni üyelere kapalı.

Yeni üyeler ve referansı olmayan kişilerle alaka kurmamaya çalışıyorum.
    Güncel
  • Fifa 2019
    Pes 2019
    Red dead 1
    Red dead 2 special
    Gta ve online
    Maymunlar cehennnemi
    2 yıl live gold
    Forza 4 game pass
    Elder scrolls online tüm sürümler
    Assasin creed orginal
    Injustice 2
    Strange brigade
    Monster hunter

Hepsi tek hesapta P2 olarak satıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: headhunter

Fifa 2019
    Pes 2019
    Red dead 1
    Red dead 2 special
    Gta ve online
    Maymunlar cehennnemi
    2 yıl live gold
    Forza 4 game pass
    Elder scrolls online tüm sürümler
    Assasin creed orginal
    Injustice 2
    Strange brigade
    Monster hunter

Hepsi tek hesapta P2 olarak satıyorum
    ne kadar istiyorsun fiyat olarak.
  • <<<<<<<<<<<< SATILIK >>>>>>>>>>>>

Thrustmaster Ferrari 458 Spider - 300TL - Direksiyon setini neredeyse hiç kullanmadım. Maximum 5-6 defa oynamışımdır. Garantisi yoktur.

NBA 2K18 - P1 - 50TL

STEEP + Season Pass - P1/P2 - 100TL

No Man's Sky - P1/P2 - 100TL

Gears of War 1-2-3-4 + FIFA 17 - P2 - 50TL

GTA V - P2 - 50TL

GTA V - P1/P2 - 100TL

Alien Isolation - P1/P2 - 35TL

The elder Scroll Online - P1 - 15TL

Alan alır, almayan da gereksiz yorum yapmasın lütfen. Tartışma yaşamaktan ayda bir ceza almaktan sıkıldım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • suleymanbegic kullanıcısına yanıt
    Hocam merhaba,

COD WW2 almadıysan yardımcı olabilirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: zartzurt456

ne kadar istiyorsun fiyat olarak.

Alıntıları Göster
    Hocam açıkcası ne kadar istenceğini bilmediğim için fiyat yazmadım.

Tom clans 2 ve bir ihtimal resident evil 2 de eklecek oyunlara genel olarak premium oyunları alıyorum.
  • Arkadaşlar konu kurallarını biliyorum ama eger bir kaç gün silmezseniz gamepass ve gold live kampanyalarını kaçırmış forumdaşlarımız için yasal olarak uyguna almaları adına bir kaç uyarıdan haberdar olmuş olacaklardır.

Arkadaşlar Umarım burada paylaşacağım ve oyuncuların yararına olacak bu yararlı bilgiyi kötü fiyetli insanlar "Ticarete" dönüştürmezler. Hakkaniyet etik olarak burada bunu kimsenin hoşgöreceğini de düşünmüyorum.Muhtemelen başlanırsa bir kaç kuruş yüz TL birileri kazansa bile tüm bir topluluk kaybeder.
    Cümlelerime öncelikle böyle başlamak isterim. Kaldı k bu işin ticarete dönüştürülmemesi için bazı önlemler de alınmış olabileceğini tahmin ediyorum.

Konu1:
    Xbox Live Gold Üyelikleri Xbox kosolu ve Microsoft Store da Yıllığı 439 TL ye çıkarıldı ancak ne kadar süreceğini hakkında detaylı bilgi alamazsamda şu anda 439TL olarak satılan Yıllık abonelik
    Microsoft un kend Resmi Türkiye sitesinde yıllık olarak 178 ya da 439 TL Yerine 199TL'ye satılmaya devam etmektedir.(3 aylık 149TL yerine 85 TL) Store da Xbox Live Gold Üyeliği (Dijital Kod) bu şekilde aratırsanız bulabiliyorsunuz ya da şu linkten tıklayabilirsiniz; Fotoğraflarını da linke ekliyorum.
    https://www.microsoft.com/tr-tr/p/xbox-live-gold-uyeligi-dijital-kod/cfq7ttc0k5zm/0004

Konu2:
    Gamepass
    Gamepass in Aylık aboneliği 59 TL oldu ancak 3 aylık abonelik 87TL(Aylık yine 29TL ye geliyor) 6 Aylık Abonelik 174 TL (Aylık Yine 29TL ye geliyor) Bunu da Abonelik yenileme yerine "Hediye et" seçeneğini tıklayıp kodun geleceği bir mail adresine yönlendirirseniz alabiliyorsunuz.

Konu3:
    Oyun Fiyatları aşırı yüksek ben hem xbox hem ps için hem bu firmalara mail atmış hem de twitterdan mesajları göndermiş biriyim. Hatta bu durumun PC ye sirayet etmemesi için Steam ve PC tarafındaki arkadaslarında bu kampanyalara destek olmasını rica ettim.
    PS Tarafında malum bir şekilde muhatap bulamıyoruz. Sadece ürün müdürleri seçtikleri kişilerle önceden tebliğ edilen soruları yanıtlıyorlar bunlarda zaten kimseyi çok fazla tatmin etmiyor.
    Xbox cephesinde ise Hafta da 2 toplantı yapılır bunların biri geneldir diğeri ise Müşteri talepleri ile ilgilidir. Başlatmış olduğunuz kampanya zaten bilgileri doğtultusundadır ve bunu yurt dışınada iletiyorlar. Ancak günkük kurdan haberdar olduklarını söyleyemem. Öte yandan Bu firmaların açık açık söyleyemedikleri şeylerde var. İthalatçılar tarafından yoğun bir şekilde baskı altındalar. Djital Store da uygun fiyatlar oldukça bunların kutulu oyun satmalarındaki güçlükten doğan bazı sorunlar var. Evet bunlar sizin hem probleminiz değil hem de dolaylı olarak probleminiz. Çünkü bundan en çok etkilenenler Oyunu ön sipariş ile alanlar hariç "Hemen çıkış tarihinden sonra satın alanlar" hem İthalatçı Firmadan Satın alan Marketler(Ne kadar kar marjı oldugunu bilemem elbetteki ve de onlar da vadeli satışlarından ötürü dert yanıyor) bir de Bu ithalatçı firmalardan satın alıp son kullanıcıya satan Teknoloji marketleri ve bunların salışveriş sitelerinin online Müşterileri(Son kullanıcıları).

Görünen o ki, Ne şiş yansın ne kebap derken fiyatlar şişiyor. Evet döviz ve kur etkili ama bugün bir kaç öncesine göre Dolar 5,58 ve Euro 6,48 e kadar geriledi. Bölge kilidi olmayan Ps ve Bölge Kilidi olan Xbox tarafından henüz geriye dönüşler yaşanmadı. Ama Fiyatlar bu şekilde kalmayacak gibi.Hem bu ithalatçıları hem marketlerin gönülleri hoş tutulurken oyuncu tarafında ise haftanın belirli günleri ve Black Friday + Yılbaşını kapsayan çok önemli indirimler olacak. Yılbaşından sonra ise Store lar bir nevi Borsa gibi olacak stabil fiyatlardan çok sürekli değişkenlik arzedebilecek ve çoğunlukla oyuncu lehine olacağını tahmin ediyorum. Bu süre zarfında hem satış rakamları değerlendirilecek hemde fiyat artışlarıyla ilgili tepki kampanyalarının durumu analiz edilecek.
    Açıkçası İthalatçısı,Marketi,Dİjital satış mağazası, Ps store ve Xbox Stor'u hangi aşamalarda kazandıklarını,satışlarını test edecekler. Kazanmaya devam ettikleri sürece şu an çektiğimiz sıkıntılar uzun bir süre devam edecek aksi taktirde yılbasından sonra şapkalarını yeniden önlerine koyacaklar.

Umarım bu süre dahlinde ekonomimizi derinden etkileyecek olağanüstü bir durumla yine karşılaşmayız. Şu an kurla açıklanamayacak ölçüde fiyatlar yüksek. PS tarafından çok emin değilim lakin Xbox ın Black Friday ve Yılbaşı için önemli kampanyalar yapacağını işittim. Darısı Maviye tutkun arkadaşlarımızın da başına...

• Arkadaşlar forum kurallarının farkındayım ama eski fiyatları kaçıran gamepass ve gold live ihtiyacı olanlar için yasal xbox Türkiye nin kendi sayfasından nasıl alacaklarını yazdım. Umarım forumdaşlarımıza yardımcı olur.

Arkadaşlar Umarım burada paylaşacağım ve oyuncuların yararına olacak bu yararlı bilgiyi kötü fiyetli insanlar "Ticarete" dönüştürmezler. Hakkaniyet etik olarak burada bunu kimsenin hoşgöreceğini de düşünmüyorum.Muhtemelen başlanırsa bir kaç kuruş yüz TL birileri kazansa bile tüm bir topluluk kaybeder.
    Cümlelerime öncelikle böyle başlamak isterim. kaldı k bu işin ticarete dönüştürülmemesi için bazı önlemler de alınmış olabileceğini tahmin ediyorum.

Konu1:
    Xbox Live Gold Üyelikleri Xbox kosolu ve Microsoft Store da Yıllığı 439 TL ye çıkarıldı ancak ne kadar süreceğini hakkında detaylı bilgi alamazsamda şu anda 439TL olarak satılan Yıllık abonelik
    Microsoft un kend Resmi Türkiye sitesinde yıllık olarak 178 ya da 439 TL Yerine 199TL'ye satılmaya devam etmektedir.(3 aylık 149TL yerine 85 TL) Store da Xbox Live Gold Üyeliği (Dijital Kod) bu şekilde aratırsanız bulabiliyorsunuz ya da şu linkten tıklayabilirsiniz; Fotoğraflarını da linke ekliyorum.
    https://www.microsoft.com/tr-tr/p/xbox-live-gold-uyeligi-dijital-kod/cfq7ttc0k5zm/0004

Konu2:
    Gamepass
    Gamepass in Aylık aboneliği 59 TL oldu ancak 3 aylık abonelik 87TL(Aylık yine 29TL ye geliyor) 6 Aylık Abonelik 174 TL (Aylık Yine 29TL ye geliyor) Bunu da Abonelik yenileme yerine "Hediye et" seçeneğini tıklayıp kodun geleceği bir mail adresine yönlendirirseniz alabiliyorsunuz.

Konu3:
    Oyun Fiyatları aşırı yüksek ben hem xbox hem ps için hem bu firmalara mail atmış hem de twitterdan mesajları göndermiş biriyim. Hatta bu durumun PC ye sirayet etmemesi için Steam ve PC tarafındaki arkadaslarında bu kampanyalara destek olmasını rica ettim.
    PS Tarafında malum bir şekilde muhatap bulamıyoruz. Sadece ürün müdürleri seçtikleri kişilerle önceden tebliğ edilen soruları yanıtlıyorlar bunlarda zaten kimseyi çok fazla tatmin etmiyor.
    Xbox cephesinde ise Hafta da 2 toplantı yapılır bunların biri geneldir diğeri ise Müşteri talepleri ile ilgilidir. Başlatmış olduğunuz kampanya zaten bilgileri doğtultusundadır ve bunu yurt dışınada iletiyorlar. Ancak günkük kurdan haberdar olduklarını söyleyemem. Öte yandan Bu firmaların açık açık söyleyemedikleri şeylerde var. İthalatçılar tarafından yoğun bir şekilde baskı altındalar. Djital Store da uygun fiyatlar oldukça bunların kutulu oyun satmalarındaki güçlükten doğan bazı sorunlar var. Evet bunlar sizin hem probleminiz değil hem de dolaylı olarak probleminiz. Çünkü bundan en çok etkilenenler Oyunu ön sipariş ile alanlar hariç "Hemen çıkış tarihinden sonra satın alanlar" hem İthalatçı Firmadan Satın alan Marketler(Ne kadar kar marjı oldugunu bilemem elbetteki ve de onlar da vadeli satışlarından ötürü dert yanıyor) bir de Bu ithalatçı firmalardan satın alıp son kullanıcıya satan Teknoloji marketleri ve bunların salışveriş sitelerinin online Müşterileri(Son kullanıcıları).

Görünen o ki, Ne şiş yansın ne kebap derken fiyatlar şişiyor. Evet döviz ve kur etkili ama bugün bir kaç öncesine göre Dolar 5,58 ve Euro 6,48 e kadar geriledi. Bölge kilidi olmayan Ps ve Bölge Kilidi olan Xbox tarafından henüz geriye dönüşler yaşanmadı. Ama Fiyatlar bu şekilde kalmayacak gibi.Hem bu ithalatçıları hem marketlerin gönülleri hoş tutulurken oyuncu tarafında ise haftanın belirli günleri ve Black Friday + Yılbaşını kapsayan çok önemli indirimler olacak. Yılbaşından sonra ise Store lar bir nevi Borsa gibi olacak stabil fiyatlardan çok sürekli değişkenlik arzedebilecek ve çoğunlukla oyuncu lehine olacağını tahmin ediyorum. Bu süre zarfında hem satış rakamları değerlendirilecek hemde fiyat artışlarıyla ilgili tepki kampanyalarının durumu analiz edilecek.
    Açıkçası İthalatçısı,Marketi,Dİjital satış mağazası, Ps store ve Xbox Stor'u hangi aşamalarda kazandıklarını,satışlarını test edecekler. Kazanmaya devam ettikleri sürece şu an çektiğimiz sıkıntılar uzun bir süre devam edecek aksi taktirde yılbasından sonra şapkalarını yeniden önlerine koyacaklar.

Umarım bu süre dahlinde ekonomimizi derinden etkileyecek olağanüstü bir durumla yine karşılaşmayız. Şu an kurla açıklanamayacak ölçüde fiyatlar yüksek. PS tarafından çok emin değilim lakin Xbox ın Black Friday ve Yılbaşı için önemli kampanyalar yapacağını işittim. Darısı Maviye tutkun arkadaşlarımızın da başına...

• Oyun adı: Hellblade : Senua's Sacrifice
    P1-P2: P1
    Fiyat: 30TL
    Ödeme: Enpara
    Diğer hak: Forumda

Oyun adı: Kingdom Come : Deliverence
    Fiyat: 60TL

Oyun adı: South Park : Fractured But Whole & Stick of Truth Remastered & Gamepass (31.10.18)
    Fiyat: 50TL
  • Rdr 2 Usa store

P2 160 tl

P1 bende hesabı ben actim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Alınık

Destiny 2 Deluxe

• quote:

Orijinalden alıntı: Mustafa D6

Hocam merhaba,

COD WW2 almadıysan yardımcı olabilirim
    Aldim tskr ederim

• mkmdesign kullanıcısına yanıt
    bilgiler için teşekkürler hocam emeğine sağlık
  • SATILIK

RDR 2 P2 180TL

FH 3 P1 20TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hypnosoy -- 17 Ekim 2018; 22:9:44 >
  • SATILIK

Red Dead Redemption P2 180 tl.

Quantum Break çift hak 30 tl.

Forza Horizon 3 kod şeklinde 25 tl.(SATILDI) sonozer

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xxerhanxx -- 17 Ekim 2018; 23:0:55 >
  • <<<<<<<<<<<< SATILIK >>>>>>>>>>>>

Thrustmaster Ferrari 458 Spider - 300TL - direksiyon setini neredeyse hiç kullanmadım. Maximum 5-6 defa oynamışımdır. Garantisi yoktur.

NBA 2K18 - P1 - 50TL

STEEP + Season Pass - P1/P2 - 100TL

No Man's Sky - P1/P2 - 100TL

Gears of War 1-2-3-4 + FIFA 17 - P2 - 50TL

GTA V - P2 - 50TL

GTA V - P1/P2 - 100TL

Alien Isolation - P1/P2 - 35TL

The elder Scroll Online - P1 - 15TL

Alan alır, almayan da gereksiz yorum yapmasın lütfen. Tartışma yaşamaktan ayda bir ceza almaktan sıkıldım.
  • 3 aylık gamepass alınır
    40TL

40TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Polanski TR -- 18 Ekim 2018; 0:35:19 >
  • 
Sayfa: önceki 796797798799800
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.