Şimdi Ara

World Of Tanks - Ovunme Duvari (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
639
Cevap
4
Favori
23.690
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • gold mermi de olmasa bu tankın çekilecek kahrı yok, iflasa sürükler adamı
    Bu mesaja eklenen görseller:

[sizer]World Of Tanks - Ovunme Duvari

• sonunda ben de bunla ace alabildim t95 in delememesi dikkat :D

• oyun saçmalamanın sınırını aştı artık, 3 arty yok et görevini yapmaya çalışıyorum sürekli bizde 3 rakipte 2 arty oluyor, MM midir nedirse nasıl ayarlıyor arkadaş bunu ya

[sizer]World Of Tanks - Ovunme Duvari [sizer]World Of Tanks - Ovunme Duvari

• poyraz_371 kullanıcısına yanıt
    u tank ile ace almak için tankı ters çevirip 5 kill almak lazım galiba :D
  • Motoru açmaya çalışırken, bu Tiger bir harika dostum...Aynı haritaymış birde... Oynayanlar niye oynuyor diye şaşıyordum, ama hakikaten zevkliymiş...Attığını vuran, seri atan, iyi delen topu ve açı verirsen iyi sektiren zırhı...

[sizer]World Of Tanks - Ovunme Duvari [sizer]World Of Tanks - Ovunme Duvari [sizer]World Of Tanks - Ovunme Duvari
    http://wotreplays.com/site/2515279#sacred_valley-rapator79-tiger_i

[sizer]World Of Tanks - Ovunme Duvari [sizer]World Of Tanks - Ovunme Duvari [sizer]World Of Tanks - Ovunme Duvari
    http://wotreplays.com/site/2515282#sacred_valley-rapator79-tiger_i

***EKLEME: Ama bende WR düşmanı bir tank, 91 maç %38 ile oynamışım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rapator -- 29 Şubat 2016; 18:34:52 >

• What a TVP ?

• hazır ağacın en tepesi IS 7 olmuşken mürettebat kasalım dedim bea

[sizer]World Of Tanks - Ovunme Duvari [sizer]World Of Tanks - Ovunme Duvari [sizer]World Of Tanks - Ovunme Duvari [sizer]World Of Tanks - Ovunme Duvari [sizer]World Of Tanks - Ovunme Duvari [sizer]World Of Tanks - Ovunme Duvari

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kabakdolması -- 1 Mart 2016; 23:40:05 >

Sorsam "oyunu biraktim" dersin ama ne ara t6 dan t9 a kastin o aleti anlamiyorum. Ne yiyor ne iciyorsunuz siz cok merak ediyorum :)
  • GurcellOnline kullanıcısına yanıt
    Şöyle ki; (madem burada övünme serbest)
    İyi oyuncu olunca ~50 savaşta tier7, ~100 savaşta tier8 , ~200 savaşta tier 9 u geçiyorsun(serbest deneyimle acılan donanımlar da süreci hızlandırıyor) günde ortalama 50 maçım olduğuna göre 2 hafta içinde olay tamamlanıyor.
    Tabi sen biraz noob olunca sürecin uzaması normal

Şaka bir yana sana bu ağacı tavsiye ederim. Hele tier9 çok eğlenceli. Gerçi ben 10 savaşın 9 unu tier 10 maclar oynadım genede çok etkili

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Gunde 50 oyun benim icin ciddi bir rakam. Herswyi bir kenara biraktim hergun kuru fasulye nasil yenirde bikilmaz onu dusunuyorum. Ayni tankla 10 kere oyayinca bile bikkinlik geliyor. Mouseunun sol tusu bozulsun emi :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • GurcellOnline kullanıcısına yanıt
    Her gün kurufasulye yemek ile wot oynamak
    Ya arkadaş başka beddua bulamadın mı daha geçen hafta değiştim logitech mause u sağ ve sol tık ları pert oldu. O kadarda nazik kullandım hâlbuki, bir yılı bitmemişti daha.

Sen dua et "USB girislerin bozulsun" demedim :) Yoksa yon tuslariyla wot oynamak zorunda kalirdin.
  • Bu aletle nasıl tank ası alınıyor?...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rapator -- 2 Mart 2016; 20:49:47 >

• Rapator kullanıcısına yanıt
    Şu şekilde

• BJK kullanıcısına yanıt
    Bana gıcığı var oyunun...
  •  [sizer]World Of Tanks - Ovunme Duvari  [sizer]World Of Tanks - Ovunme Duvari  [sizer]World Of Tanks - Ovunme Duvari

http://wotreplays.com/uploader/_Moonwalker_/id/541071

Rhm ile yeni kariyer rekorumuz gelmiştir, bayilerinizden ısrarla isteyiniz.

Yanlış anlamayın, 6 kill, 6 bin hasar.

Bu makineyi seviyorum.

• samet e özenip wz 132 oynamaya başladım :P

http://wotreplays.com/site/2525060#fisherman_s_bay-levellingdust-wz-132

• Adamlardaki paraya bak arkadaş akıllara zarar
    Ali bu para bende olsa pavyonlarda yirdim yir

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.