Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (13368. sayfa)

6 Kayıtlı Üye (3 Mobil) ve 20 Misafir (2 Mobil) - 21 Masaüstü5 Mobil3 iOS
5 sn
349.738
Cevap
2.720
Favori
21.318.203
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Giriş

Hocam ağır fake olduğu KM'lerce öteden belli, yapmayın. Bari şu Steam konusunda yıllardır bulunanlar inanmasın şöyle haberlere.

Kaynak olarak Gamek.vn adında Vietnamlı bir site gösterilmiş ve link verilmiş. Linke girerseniz, site de kaynak olarak random bir Facebook postunu göstermiş ve o Facebook postunda da "Horizon Zero DOWN" yazılmış. Daha oyunun ismi doğru yazılmamış ki bu haberi dikkate alalım.

Ek olarak, henüz 1 tane bile EA oyunu olmayan Epic Game Store'da, ilk 3 Mass Effect oyunu pas geçilecek ve en son çıkan Mass Effect Andromeda oyunu verilecek, öyle mi?

Hadi bizim tık peşinde koşan, bilgisiz medyamızı geçtim, onlara söylenecek tek bir söz yok da, şu konuda aylardır, yıllardır takılan ve sohbet ettiğimiz insanların böyle KM'lerce öteden FAKE olduğu bariz olan haberlere inanması beni çok şaşırtıyor gerçekten..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi John Sheppard -- 15 Aralık 2020; 20:41:0 >
  • b0Ni kullanıcısına yanıt

Son gün yapılacak iş mi bu ya. Zaten ağız tadıyla Cyberbug oynayamıyoruz, bari 15'inde EA Play gelince Titanfall 2 ve Star Wars Jedi Fallen Order oynarım demiştim Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] 

Geçen günlerde "sanırım 2020'de hatırlayacağımız tek güzel şey Aralık ayı olacak" demiştim, demez olaydım. Önce Cyberbug şimdi de EA Play Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] 

• Kojima reis 16 aralıkta duyuru yapacakmıs. ne tarz oyun yapıcak acaba?

• epic listesine inanan varmı cidden.hele hele horizon falan ağır sallama

• Gears 5 Yeniden 15 TL ye düşmüş.

Yeni hikaye DLC side çıktı bugun 32 TL ile.

Ortalama hikaye güzel grafikler iyi optimizasyon ve kait var :) Ayrıca biraz co-op missionları denedim keyifli oldu l4d ve call of zombies tarzılar.

Normal multiplayer nasıldır bilmiyorum

• John Sheppard kullanıcısına yanıt

Listede Bethesda oyunlarına da yer verilmiş, Bethesda oyunları da yok Epic'de. Ve Microsoft satın aldı Bethesda'yı. Bethesda kafasına göre iş yapamaz yani.

Ve yine biliyoruz ki Microsoft ve Steam araları iyi olan ve ticari ilişkileri olan 2 firma şuan. Yani nerden tutsan fake olduğu belli.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: John Sheppard

Son gün yapılacak iş mi bu ya. Zaten ağız tadıyla Cyberbug oynayamıyoruz, bari 15'inde EA Play gelince Titanfall 2 ve Star Wars Jedi Fallen Order oynarım demiştim  

Geçen günlerde "sanırım 2020'de hatırlayacağımız tek güzel şey Aralık ayı olacak" demiştim, demez olaydım. Önce Cyberbug şimdi de EA Play  

Cidden büyük kazık attılar :( Sabahtan beri bakıp duruyordum ben de.

• Profilden Oyunlar kısmına %100 Yapılmış Oyunlar kısmı eklenmiş.Güzel de olmuş Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] 

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi R-10 -- 15 Aralık 2020; 23:5:21 >
  • Gears 5 yeniden %75 indirimle 15 TL. Burada övülünce alayım dedim. Cyberpunk bitince buna geçerim.

https://store.steampowered.com/agecheck/app/1097840//

Gears Tactics de %50 indirimle 46 TL

https://store.steampowered.com/agecheck/app/1184050//

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bilgennyk -- 15 Aralık 2020; 23:10:15 >
  • Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]

epic games in beleş listesi bu arkadaşlar, sahte listelere kanmayın.

• Ben epicten bedava borderlands 3 bekliyorum.
  • TheMuyu kullanıcısına yanıt

İlk Gears of War'dan beri seriye aşina olan ve zamanında x360'da multi oynamış biri olarak multi konusuna ekleme yapayım:

Gears 5'in normal multisi oldukça dengesiz ve sorunlu.

Yetenek bazlı eşleştirme olduğu iddia ediliyor ama ya eziyorsunuz ya eziliyorsunuz, ortasına 1-2 defa başıma gelmiştir. Hatta oyunumda e-spor oyuncusuna bile denk geldim ben bir seferinde.

Hele klasik modlar haricinde, oyuncu havuzu iyice daraldığı için durum daha da vahim bir hal alıyor.

Olağanüstü bir internetiniz yoksa pinginizin diğer oyunculardan daha yüksek olacak olması da cabası. (paket kaybı sorunum olmayan, 35 mbit vdsl internetim var, multi maçlarımın çoğunda 130-180 ping arası oynuyorum.)

Yine eğlenilir, oynanır ama multisi için alacak olan almasın. Horde ve Escape modlarını (biri survival/tower defence ötekisi L4D tarzı kaçış) deneyimledikten sonra, oynayacak arkadaşınız da yoksa, multi kısmını rafa kaldırırsınız muhtemelen.

• Hatırlatma, bu oyunu Epic ücretsiz vermişti.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ciclista

Cidden büyük kazık attılar :( Sabahtan beri bakıp duruyordum ben de.

Alıntıları Göster

Ne kazigi hocam adamlar krallar gibi oyun yapti , her oyunda yaşanan buglar bu oyundada yaşandi cok fazla abartiliyor. bir kaç aya Bu oyun efsane olacak sakin.

Yapay zeka ,yayalar ve buglar için koca projeyi hiç etmek dogru olmaz. Bunun gibi bir sürü oyun varmiş gibi sakin olalim :) sabir

Şu olabilir bak Bütün Platforma acilmalari kötü oldu.. kurban ps4 oldu ))

• bilgennyk kullanıcısına yanıt

Gear 5 Türkçe olduğunu görünce 8ncelemeden ekledim sepete sabah hallederim artik

• quote:

Orijinalden alıntı: Absnthe

Ne kazigi hocam adamlar krallar gibi oyun yapti , her oyunda yaşanan buglar bu oyundada yaşandi cok fazla abartiliyor. bir kaç aya Bu oyun efsane olacak sakin.

Yapay zeka ,yayalar ve buglar için koca projeyi hiç etmek dogru olmaz. Bunun gibi bir sürü oyun varmiş gibi sakin olalim :) sabir

Alıntıları Göster

Hocam o konuşmada mevzu EA Play'in Xbox Game Pass for PC'ye gelmemesi yalnız Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] 

• Absnthe kullanıcısına yanıt

Her oyunda buglar olabiliyor evet ama çıkışına 1 hafta olmadan bu kadar bug bulundurmuyor. 2 güncelleme atıp düzelecek gibi de durmuyor.

Buglardan oluşan derleme yapmışlar gülmekten ağladım resmen. Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] 

https://www.google.com/sorry/index?continue=https://www.youtube.com/watch%3Fv%3D6H7MRGdVDHk%26feature%3Dyoutu.be&q=EgQuLZpEGIXw8YoGIhAH1Z6gH2xDkVZ6sgmYwXZxMgFy

• quote:

Orijinalden alıntı: Absnthe

Alıntıları Göster

Aslında ne yalan söyliyim Witcher 3 kalitesinde kendimi dünyasında kaybedebileceğim, karakterlerle duygusal bağ kurabileceğim bir oyun olarak bekliyordum cb77 yi

ama şuan arada sıkılınca ana hikayeyi deneyimlediğim bir borderlands lootu, far cry sanbox parkuru ve assassin's creed casualı karışımı gibi görüyorum.

Hala keyifli ama Witcher 3 deki gibi kalp ısıtan, yer yer ciddi ciddi düşündüren yer yer yer gülüp ağlatan yapıyı bulamadım.

Bir de her ne kadar seçim rol play vs vs yapamasak da ana hikaye ve bazı yan hikayeler ilgi çekici.

Keşke bu oyun bi yan proje olarak çıksaymış da ana proje witcher 4 olsaymış.

• 3 yıllık gamepass aboneliğim var ama gittim gears 5 aldım steamden. var mı benim gibi böyle ruh hastaları

• 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.