Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (13294. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: aMoN-r4 Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 16 Misafir (1 Mobil) - 16 Masaüstü1 Mobil
5 sn
349.776
Cevap
2.719
Favori
21.320.911
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • 17-12-2020 Kış indirimleri tarihi Epic'in o zaman kupon verilir diye düşünüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Cheryl Mason

Sırf muhteşem Mısır atmosferinden dolayı Origins diyorum. Piramitlerde gezdiriyor olması bile başlı başına sebep. Oyun süreleri olarak kıyaslarsak Origins daha uzun. Origins'in haritası daha büyük. İki oyunun hikaye ve karakterlerini kıyaslarsam yine Origins'i öne koyarım. Ama 2 oyun da ruhsuz, bunu söylemeden de geçmeyeyim

Alıntıları Göster

Odyssey'in tek başına yan görevleri, Origins'ten uzundur. Atmosfer tercih meselesi ben Antik Yunan'ı, Antik Mısır'a tercih ederim. Harita boyutu olarak Odyssey daha büyük ama denizleri çıkartırsak Origins geçebilir. Origins'teki yerleşimsiz çölleri çıkartırsak bu sefer de Odyssey geçer. Hikaye ve karakter olarak Origins daha önde ama yan görev yapmadan ilerlenmemesi büyük eksik. Seriye yabancı biri için Odyssey'i tavsiye ederim çünkü Origins'in o güzel bağlantıları bir anlam ifade etmeyecektir, seriyi sıradan gidenler için de Origins'i kesinlikle atlamasın derim.

Epic indirimleri, Steam ile aynı geldi belki 1-2 fark anca vardır. Kupon vermemişler herhalde kuponsuz bizden alışveriş yapan olur mu diyorlar ama bu millet 26 kasımda cevabı verecektir. Kupon verseydiler Division 2 WoNY Edition alacaktım param cebimde kaldı teşekkürler Epic.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-C99111CD4

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster

Niye böyle bir şey yapasın ki hocam kuponları kullanmamız için verilmiyor mu? Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] 

• mafia 2 definite edition 24.5 lira.steamdan daha ucuz bir bu var.gerisi aynı.

kupon olayı olsa alacak birşeyler çıkardı

• Charles Bartowski kullanıcısına yanıt

Odyssey oyun içeriği olarak daha dolu da kıyas Origins ve Far Cry 5 arasındaydı. Odyssey ile kıyaslamadım. Odyssey içerik ve sunum olarak daha güzel ama ben atmosferde Origins'i öne kıyarım. Antik Mısır çok farklı ve güzel

• Yalan yok kupon olsaydı bende RDR2 alacaktım. Ama kuponsuz olunca benimde para cebimde kaldı o iyi oldu.

Odyssey konusunda ise; kassandra bana göre son zamanların en güzel ana karakterlerden biri ubisoft oyunları özelinde(ses,duruş vs). Tabi bunda melissanthi mahut  etkisi büyük; o yüzden originsten daha çok sevdim bende odyssey'i(hikaye ve oynanış olarakta daha iyi odssey). Valhalla ise dikkatimi hiç çekmiyor kuponla bile almazdım sanırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi victor zsasz -- 26 Kasım 2020; 19:38:9 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cheryl Mason

Odyssey oyun içeriği olarak daha dolu da kıyas Origins ve Far Cry 5 arasındaydı. Odyssey ile kıyaslamadım. Odyssey içerik ve sunum olarak daha güzel ama ben atmosferde Origins'i öne kıyarım. Antik Mısır çok farklı ve güzel

Epic için yorum yapacakken sizin yorumu görünce cevap vereyim dedim. Kusura bakmayın dalgınlığıma gelmiş Odyssey ile kıyas sandım. Far Cry konusunda fikrim yok ama yine de Odyssey-Origins arasındaki yorumum aynı Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] 

• yldrm224 kullanıcısına yanıt

Orada PS3 diye yazmışlar ama PC'de de çalışıyormuş aslında. Ama sen yine de bir araştır.

• Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] hocam gamepad bu polosmart markasıda.
  • Epic kuponsuz Steam ile aynı fiyatlar. Alınmaz oradan bir şey.

• Epic kupona alistirdi bir anlamı kalmamış böyle steam ile aynı fiyat direkt steamden alınır oyunlar
  • Epic hayal kırıklığına uğrattı yahu. Normalde platform takıntısı olan birisi değilim ve platform takıntısından da hiç hoşlanmam da yani Steam ile aynı fiyattan koyacaksan neden senden alayım ki? Steam'in daha iyi bir arayüzü, daha iyi sohbet sistemi ve daha hızlı indirme servisi var sonuçta. Neyse iyi tarafından bakarsak param cebimde kaldı. :D

• Arkadaşlar The Evil Within adını çok sık gördüm bu indirim döneminde, oynayanlar önerir mi? İki oyunu birden mi almalı? Fikirlerinizi bekliyorum
  • torkema61 kullanıcısına yanıt

the swapper oynadığım en iyi oyunlarından biri bu fiyata bedava resmen.

• Mass effect 3 ün Türkçe yaması steam sürümünde çalışıyor mu deneyen var mı dostlarım?

• indirimleri steam ve epic belirlemiyor sonucta, epic in tek avantajı kendi cebinden 10dolar vermesiydi. umarım devam ederler (ve fiyatını 10tlye güncellemez) kupo vermeye

• nasaz N kullanıcısına yanıt
    2 sene önce almıştım ama ilk girişteki ekranda adımızı yazdığımız yere adımı yazamadım. Fare sağ alt köşeye gidiyodu hep. Çözemeyince iade etmiştim. İnşallah yine aynı sorunu yaşamam :)
  • Trendyol daki 100 TL lik kodlardan sadece 1 tane alabiliyorum. Bunu aldıktan sonra tekrar alınabiliyor mu ?

• Epic indirimlerinden de bir şey çıkmayınca beklettiğim oyunlardan South Park Fractured But Whole Gold Edition ile devam ettim bugün de alış-verişe. Dizinin her bölümünü en az 2 kez izlemişimdir, Stick of Truth'u da keyif alarak oynamıştım. Gelecek ay iş sebebiyle bir otel odasında tıkılı kalacağım 1 hafta, Microsoft Surface'e kurar oynarım diye planlıyorum.

Steam üzerinden aldım. Epic deniyor herhalde avantaj sağlamasam oyuncular beni tercih ediyor mu diye ama Steam'in 20 senede kurduğu imparatorluğu öyle 1-2 senede yıkamazlar. Muhtemelen beleş oyunlara kuponlara dönerler önümüzdeki indirim döneminde.

Edit: Gerçi düşündüm de Epic'i çok da gömmeyelim. Piyasaya bu kadar agresif bir giriş yapmamış olsalar muhtemelen Steam dandik birkaç indirim yapacak, çöp deyip geçecektik. Şimdi çoğu kişi memnun gibi, beklentilere paralel bir indirim dönemi geçiyor sayelerinde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Robinson Crusoe -- 26 Kasım 2020; 20:28:25 >

• müthiş hesap teşekkürler Steam

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]
  • 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.