Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (13043. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Roronoa Zoro , 13th Patronus , Darksun80 , V.Corax , ulwi Daha Az
5 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 33 Misafir (3 Mobil) - 34 Masaüstü4 Mobil1 Android
5 sn
349.757
Cevap
2.719
Favori
21.319.463
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Giriş
    Hocam haklısınız, fakat konu hareketlenmiş oluyor fena mı

Normalde konu içinde ne adam gibi indirim paylaşan oluyor, ne de yeni keşfettiği oyunları tanıtan.

Böyle sansasyonel olaylar oldu mu mesajlar akmaya başlıyor

Gerçi o kadar mesaja rağmen yine indirim paylaşan, oyun tavsiye eden olmamış oluyor

(Ben bir tane paylaşayım de değişiklik olsun:https://store.steampowered.com/app/1163740/Card_Hog/?l=turkish .

Dün aldım, çerezlik, inanılmaz eğlenceli, yapımcısının düzenli olarak güncellediği bir kart oyunu. Öğrenmesi kolay, yabancı dil gerektirmeyen aynı zamanda Steam Remote Play Together özelliği ile arkadaşınız oyuna sahip olmasa dahi Co-op oynayabiliyorsunuz. Stressiz, arada yarım saat girip kafa dağıtıp çıkmalık oyun arayan kaçırmasın)

• Hakimichi-kun kullanıcısına yanıt
    kart oyununu sevmem ama aldım hocam.

hocam bu konuda 1-2 üye dışında alenen belli olan indirimler haricinde indirim paylaşan vs görmedim. yalan yok bende paylaşmıyorum. arada sadece indirim dönemlerinde oyun önerisi veririm.

aslında olay sansasyonel değil hocam, fiyatın artacağı 1 hafta öncesinden belli idi, fiyat bilgisini kaldırıp sonrasında güncellemeden çıkardılar.

yani reddit de 1-2 saat içinde fiyatı güncelleyecek tartışma geçmemiştir bile, buradan biri reddit diye ortaya lafı attı diğerleri peşinden gitti. kaldı ki fiyat artışının olduğu zaman aralığında gerek topiclerde genelde genel aramada bununla ilişkin bir içerik görmedim.

ps4 de hali hazırda 170 lira olan bir hizmeti xbox da 65 lira diye bu seviyede gelecek diye beklememek gerek.

aslında bahaneyi başkasında aramaya da gerek yok dövizin durumu ortada bölgesel fiyatlandırmaya sığınarak her içeriğin "ucuz" çıkmasını bekleyemeyiz sonuçta kimse buna uymak zorunda da değil.

ama ortada bir kabahat olduğu gerçek en başında 69 lira şeklinde bir ücret açıklayıp sonrasında fiyat arttırmaları büyük amatörlük ve eleştiriye açık bir olay. ama bunun yeri ne burada küfür etmek ne de saçma sapan protesto işlerine girişmek. bizim milletimiz neye nasıl tepki göstereceğini bilmiyor maalesef.

yapabileceğimiz en iyi şey reddit gibi platformlar da ingilizce olarak küfretmeden konular açıp şikayetlerimizi dile getirmek. burada kendi kendimize konuşmamızın bir geçerliliği maalesef yok.

ayrıca bir oyun önerisi de ben vereyim, daha çıkmadı ama oldukça iyi gözüküyor. belki aramızdan arkadaşlar beğenebilir.
    https://store.steampowered.com/app/1364020/Boundary/

• forumda bu kadar reddit kullanıcısı olduğunu bilmiyordum, ama fiyatlandırmalara isyan mesajlarını nereden gördünüz ben bulamadım, genelde destekleyen değişince de sövenler vardı
    zaten sürekli olan bir durum, steamde ne zaman bir şey uyguna çıksa nerdeyse her zaman fiyatı arttı, belli ki adamlar türkiyenin haritada yerini bile bilmedikleri için steamin fiyatına göre çıkarıyorlar, sonra gelen paranın 10 dolar bile etmediğini görünce değiştiriyorlar.
    ama yok avrupalı reddit kullanıcısı bizi kıskandı, isyan etti

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Terbiyesiz ea. Param cebime kaldı teşekkürler.
  • Winter Is Coming kullanıcısına yanıt
    vallahi benim yerime düşündüğüm her şeyi yazmışsın, eline sağlık
  • Hakimichi-kun kullanıcısına yanıt
    Idle Master değilde ArchiSteamFarm'ı kullanıyorum ara ara kartta düşürüyor.
  • Haberi olmayan arkadaşlar vardır diye paylaşıyorum. 1 aylık XBOX Game Pass Ultimate alan ücretsiz olarak 3 Aylık Discord Nitro’ya sahip olabiliyor.

Ultimate fiyatın 5.90 TL, 3 aylık discord nitro’da ücretsiz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Winter Is Coming

hala şu bloklu saçma sapan mesaj atan üye beni alıntılayabiliyor ona üzülüyorum.
    Nasıl yapıyorlar? Ben yapamıyorum bu kullanıcıya alıntı veya cevap yazamazsın diyor?

• Portraitclub kullanıcısına yanıt
    bugün birkaç defa blokladım üyeyi

ilk alıntıda acaba blokladım da özel mesaj göndermesine izin mi verdim diye düşünerek bloğu kaldırıp tekrar blokladım. sonra yine alıntıladı tekrar blokladım.

normalde dediğiniz gibi ne mesajı alıntılayabiliyor ne de pm atabiliyor ama bu üyede işlemiyor sanırım
  • Shrikeen kullanıcısına yanıt
    faydalı bilgi 2 tane de server boostu veriyor discord nitrosu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shrikeen

Haberi olmayan arkadaşlar vardır diye paylaşıyorum. 1 aylık XBOX Game Pass Ultimate alan ücretsiz olarak 3 Aylık Discord Nitro’ya sahip olabiliyor.

Ultimate fiyatın 5.90 TL, 3 aylık discord nitro’da ücretsiz.
    hocam nitro icin key vs. nerden geliyor?

tamamdır buldum.

merak edenler icin profilde avantajlar kısmı var oradan alıyorsunuz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Onvious -- 1 Eylül 2020; 10:4:5 >
  • The division ücretsiz

https://register.ubisoft.com/the-division/en-US

Kaynak:https://discord.com/invite/YHvwEXX

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shrikeen -- 1 Eylül 2020; 10:49:24 >
  • Onvious kullanıcısına yanıt
    Hocam bende aldim uyelik ama discord boost bulamadım kodlar nerede?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Bilgilendirme için teşekkürler. Division bende kanayan yaradır. İlk oyunu gold versiyon olarak pre-order almıştım. MMO-Looter shooter ile alakam bile yokmuş oysa ki.
  • Arkadaşlar Uplay'den The Division'ı kütüphaneme ekledim ama oyun simgesine tıklayıp klüp mücadeleleri, başarımlar vs. kısmına bakınca "Tam oyunu edin" yazıyor. Acaba kütüphaneme ekleyemedim mi? Neden demo sürüm gibi gösteriyor?

Oldu arkadaşlar, internet sitesi üzerinden register yapıp get free copy deyince kütüphaneme eklendi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi the little prince -- 1 Eylül 2020; 11:35:10 >
  • Xbox uygulamasında avantajlar kısmından alacaksınız.

Bulamadim avantajlar kismini

• quote:

Orijinalden alıntı: rogzoidre

Hocam bende aldim uyelik ama discord boost bulamadım kodlar nerede?
    gamepass uygulamasını aç, profil resminin üzerine tıklayıp oradan ayarlara gir, orada göreceksin avantajlar kısmını
  • Onvious kullanıcısına yanıt
    Sanirim bu. Telden girdigim icin alamiyorum pc gerekiyor galiba

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]

• 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.