Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (12881. sayfa)

6 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 41 Misafir (3 Mobil) - 42 Masaüstü5 Mobil
5 sn
349.744
Cevap
2.720
Favori
21.318.562
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Giriş

Orijinalden alıntı: Bansai!

Epic gameste kuponla origin gold editionu 21 tl ye aldım. İndirim gelmiş AC serisine
    aynen,
    far cry serisi de tekrar indirime girmiş
    düşünenler için bir şans daha...
  • epic indirimi aktifli şu anda. bitmiş deniyordu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ubisoft batmamayı nasıl başarıyor acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: -dehşet-

Far Cry 4 Gold indirim döneminde Epic'te kupon ile beraber alınabiliyor muydu? Alınabiliyorsa ne kadardı? Bir de Valley of Yetis ek paketi için iki katı para vermeye değer mi?
    Epic'te FC4 gold indirime girmiş tahmin ettiğim gibi kupon kullanılamıyor maalesef.
  • Yinede bence en güzel oyunları yapan firmadır ubisoft.Ubisoft yokken bu sene doğru düzgün oyun bulamadım oynayacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gamermn -- 12 Temmuz 2020; 23:1:50 >
  • Far Cry 4 Gold 61 lira, yani kupon kullanılamıyor. İndirimi fazla kaçırmışlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bi buçuk saat twitch'te izledim vermezlerse de ne yapayım artık o kadarda önemli değil
  • AC Origins GE 21 lira .ok iyi fiyat gibi geldi diğer yandan odisse var hala oynamadım ne yapsam bilemedim.
  • Far cry 5 golddaki 3. oyunun eklenmemesi sorununu çözemediler sanırım hala değil mi? Yine ticket atmakla mı uğraşacağız epicden alırsak?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Scorpioleo

AC Origins GE 21 lira .ok iyi fiyat gibi geldi diğer yandan odisse var hala oynamadım ne yapsam bilemedim.
    Aynı ikilemdeyim. Tek kuponum var ama origins de oynamak istiyorum.
  • Ubisoftun sitesinde login olmuyor.Twitch den olabildim.Droplar aktif 10 dkdır ama drop fln yok
  • Ac origins alicam,seriyi tamamlayacam
    20 liraya geliyo çok iyi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • O değilde etkinlik izlensin diye reklam yaptılar bence
  • Bu arada HyperScape Open beta olarak açılmış, BR seven veya benim gibi denemek isteyen arkadaşlar varsa indirebilir

Edit: Far cry 6 ve Watch Dogs Ön Satışa çıkmış iki oyun da 269 TL Alabiliyorsunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ooohhh!!! -- 12 Temmuz 2020; 23:7:57 >
  • Far cry 5'i oynamanın mantığı yok, görevler, senaryo, oynanış, harita bomboş oyun..

• Far cry 4, far cry5 ve ac origin arasında kaldım. hangisini tavsiye edersiniz.

• Elimde 1 adet kupon mevcut, hangi oyunların alınmasını önerirsiniz?

• Reiskonen kullanıcısına yanıt
    kesinlikle oddyssey
  • 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.