Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (11337. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: torkema61 , Ünallion , SelimmDD Daha Az
3 Kayıtlı Üye (3 Mobil) ve 24 Misafir (2 Mobil) - 22 Masaüstü5 Mobil1 iOS2 Android
5 sn
349.736
Cevap
2.720
Favori
21.318.068
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Giriş
    Hemen oynamayacaksanız 1 2 indirim daha bekleyin derim ben. Pc portu daha yeni çıktığı için az indirim görmüş olabilir. Ama aynı oranda seyrederse yapıştırın derim ben.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • BKM express ile aldığım 3.kod gelmedi başkalarına da gelmemişti nedir durum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam oynadım onuda ama sıkıldım ya ondan :)

• Archangel_ kullanıcısına yanıt
    yok kardeşim bi şey almadım ben ama arkadaşa pes 19 almıştık sorunsuz :)
  • Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]
  • Celeste

Crosscode

Hellblade

Bunlarla indirimi bitirdim. Sonraki indirime kadar yeter heralde

• 2 Yıldır steam dan oyun alamıyorum 50 TL bakiye yatıyor hesapta.

Witcher sevmiyorum!
    ets2 BF, Cod, Metro Serisi tarzı oyunlar seviyorum. Bir de The Lord Of The Rings Middle Earth 2 gibi.

Oyun bulamıyorum şaka gibi :)

Crysis Serisini alayım dedim, saçma bir şekilde oyun türkçe dublaj iken steam de türkçe dublaj değil o yüzden almıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Resurrectionn -- 30 Aralık 2018; 11:45:3 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Resurrectionn

2 Yıldır steam dan oyun alamıyorum 50 TL bakiye yatıyor hesapta.

Witcher sevmiyorum!
    ets2 BF, Cod, Metro Serisi tarzı oyunlar seviyorum. Bir de The Lord Of The Rings Middle Earth 2 gibi.

Oyun bulamıyorum şaka gibi :)

Crysis Serisini alayım dedim, saçma bir şekilde oyun türkçe dublaj iken steam de türkçe dublaj değil o yüzden almıyorum.
    aha benim kafa adam ets2 harici ben de aynı fikirdeyim.

crysis 1 oyununda dublaj yok 2de var.

ayrıcaa lotr 2 oyununu nereden indirdiniz? ben indirdiğim sitelerdekini kuramadım

• Resurrectionn R kullanıcısına yanıt
    Aynı benim kafa açık dünya oyunlarından nefret ediyorum.Herkes witcher dedi bi indirim korsan,beğenirsem orjinal alirim dedim.1 saat sonra böyle sıkılma yok.Skyrimi indirdim aynı sekilde onda da oldu.Ac nin son serilerini indirdim, 5 saat oynadım yok böyle bi sıkılma daha,Sonra bi bf atam dedim,yok böyle zevk akabin de bi ets arkada müslüm,bergen esliğinde bu dedim.Yok abi açık dünya oyunlarını benden uzak tutun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RustyCohle -- 30 Aralık 2018; 12:7:52 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Middle aert tarzı rts beğeniyorsan Cossacks 3 , Nortgard indirebilirsin. (Türkçe destekli oyunlar)

Cod tarzı aksiyon için Wolfenstein serisi iyidir oyunlar ortalama 8-10 saat sürüyor. Metroya benzer bir yapım Stalker serisi (ben metroyu daha hoş buluyorum)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Yaması var crysisin.

• @torkema61 Bilgi için Teşekkürler hocam :) Lotr2'yi 1 2 sene önce en son sorunsuz indirip oynayabildim ondan sonrası bende de yok maalesef. Keşke birebir aynısın güncel grafikli hali çıksa da oynasak.

@Ucan Hollandalı Birebir aynıyız hocam witcher 2'ye filan 2 3 saat zor dayanabildim. Yok olmuyor bana da bu tarz oyunlar maalesef.

@Storm Raider Tek tek inceleyeceğim hocam çok teşekkürler tavsiyeler için.

@FakeMake Bilgilendirme için teşekkürler. Fakat Parasıyla orjinal oyun alınca bir de böyle şeylerle uğraşmak hoşuma gitmiyor o yüzden almadım.
  • StBk S kullanıcısına yanıt
    Pmden nail adresinizi yazarsabiz yollayayim. Numaramı onaylamadigim için pm alabiliyorum ancak atamıyorum

• Reyiz Cod2 al hatta Cod1+Cod2+United offensive'in olduğu 3lü bi paket var onu al madem eski tarz oyunları seviyorsun benim gibi,aldığımdan beri Cod2 multiplayerden başka bir şeye girmedim halen oynayanı var çok sarıyor :D
    stalker, dying light oynamadıysanız bakabilirsiniz. stalker çernobil özellikle, eskidir ama atmosfer olarak çok iyidir.

borderlands serisi de atmosfer ve çizim olarak benim favorilerimdendir. herkes sevmez ama spec ops the line, singularity, rage oyunları da var.
  • baLbesh kullanıcısına yanıt
    İlgilendiğiniz için çok teşekkür ederim ancak haydut kılığına girmek sonraki aşama. Yani ben daha alice’s room’u tamamlayamadım. Sıkıntı; herşeyi yapmama rağmen bir türlü sıradaki göreve geçememem.

• saintroyo kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam, Hepsine bakacağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bynoun

https://www.playstore.com/urun/grand-theft-auto-v-great-white-bundle

Bir yanlışlık yok değil mi arkadaşlar GTA V oyunu da dahil buna.
    Dahil ama steam değil dikkat edin.
  • 20 ₺ ye kadar hikayeli oyun önerebilirmisiniz rpg veya fps farketmez.
  • Hocam Orhun Kayaalp'in YouTube kanalı var orada 20 TL altı oyun videosu var bence gidin onu izleyin.

• 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.