Şimdi Ara

PLAYSTATION VS XBOX TARTIŞMA KONUSU (29. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Cevdet141 , Cevdet141 Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 10 Misafir - 11 Masaüstü1 Mobil1 Android
5 sn
107.838
Cevap
260
Favori
3.952.679
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
167 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
15. Sırada  bugün en iyi #1
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

2.soru olarak benim gamepass+ultimate ile çevirdiğim üyeliğim vardı bir kaç ay daha var sürem.

Ama galiba pahalılaşacakmış diye şimdiden 2 yıllık başka hesap açmayı düşünüyorum.

üyeliğim bitince tekrar 12 ay gamepass+ 1 ay ultimate ile ultimate e çevirebilir miyim ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi inanlı -- 30 Kasım 2020; 15:18:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Revrain

Hocam arkadaşın sana yalan atmış youtube üzerinden pes2021 gameplay yazmayı aklıma getiremedin mi 2021'den sonra bu nesilin konsollarına oyun çıkmayı bırakır o yüzden one s almayın ben kullanıyorum dijital versiyonu ama imkan varsa series s veya x modeline geçin one serisi ve ps4 artık son günlerini yaşıyor

pes değilde fifa idi sanırım özür dilerim.

• quote:

Orijinalden alıntı: inanlı

cevap için teşekkürler

2.soru olarak benim gamepass+ultimate ile çevirdiğim üyeliğim vardı bir kaç ay daha var sürem.

Ama galiba pahalılaşacakmış diye şimdiden 2 yıllık başka hesap açmayı düşünüyorum.

üyeliğim bitince tekrar 12 ay gamepass+ 1 ay ultimate ile ultimate e çevirebilir miyim ?

O kadarını bilmiyorum hocam, xbox series x ana konusuna sorarsan yardımcı olacaklardır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • inanlı kullanıcısına yanıt

Fifa21 satın alıp oynayabilirsiniz next gen başka bir konu fifa21 next gen şekilde oynamak için ya ps5 yada xbox series alacaksınız ps4 ve one serisinde next gen yok normal fifa21 oynarsınız sorun yok

• inanlı kullanıcısına yanıt
    Bence sabredin ve series s e geçin yurtdışı amazondan falan daha uyguna gelir hatta
  • quote:

Orijinalden alıntı: Krone

La sizi muhatap alanda suç zaten. Trollstation fanlar bunlar ya. Ne yazsak muhalefet ne yazsak terbiyesiz cevaplar.

İki dakika da çözüldün bak. Bir verecek cevap bulamayınca hakarete başlayan tipik eleman daha, bu kadar tartışma kaliteniz. Bir de milletin işini gücünü soruyordu utanmadan iki mesaj önce.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dictattor -- 30 Kasım 2020; 16:2:1 >
  • Krone K kullanıcısına yanıt
    Terbiyesizlik yapmayı siz daha iyi bilirsiniz, konuya gelip trollük yapan, milletin ne yapacağına karışma hadsizliğini gösteren sensin.

Burası forum, senin babanın çiftliği değil istediğin gibi laf atıp geri çekilesin, laf ediyorsan, çamur atıyorsan, cevabını da alırsın, sonra da hâla boş yapmaya devam edip, "Ne yazsak muhalefet, ne yazsak terbiyesiz cevaplar muahaha trollstation" diye dolanırsın ortalıkta.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Krone

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster

Buram buram lağım kokusu geliyor ağzından. Git bi ağzını çalkala.

• Krone K kullanıcısına yanıt
    Ben durduk yere laf çakmam, gereksiz yere çakmaya çalışana çakarım.

Sen beni değil, ithamlarına rağmen ben seni adam yerine koydum da cevap verdim, hatanı kabul etmeyip daha yanlışında ısrarcı olmaya devam ediyorsun.

Kimin nerede nasıl takılacağı seni hiç alakadar etmez, isterse adam iki konsolu da, tüm oyunları da alır burada sabaha kadar takılır, o kişinin bu davranışı seni bağlamaz, ben de senin gibi olsaydım derdim ki, "Ulan madem Game Pass diye övünüyorsunuz, 100 oyun 200 oyun bedava diyorsunuz, niye buralarda takılıyorsunuz?" Fakat yapmıyorum yapmam, insanların ne yapacağına ben karışamam, nerede durmam gerektiğini bilirim, lakin görüyorum ki sen de böyle bir durum söz konusu dahi değil, zira iftiralar, yalanlar, pişkinlikler, saygısız saygısız cevaplar diz boyu...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Press a Key -- 30 Kasım 2020; 16:58:20 >
  • Şu forumda çok saçma mesaj, çok cins adam gördüm de "Gaystation" yazacak kadar bayağı ve rezil bir adam ilk defa görüyorum. Bir kere de değil kaç kere yazdı. Bu adamın neyini uzaklaştırıyorlar anlayamadım. Bas tekmeyi gönder.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi intercityfirm1895 -- 30 Kasım 2020; 16:32:6 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: intercityfirm1895

Şu forumda çok saçma mesaj, çok cins adam gördüm de "Gaystation" yazacak kadar bayağı ve rezil bir adam ilk defa görüyorum. Bir kere de değil kaç kere yazdı. Bu adamın neyini uzaklaştırıyorlar anlayamadım. Bas tekmeyi gönder.

Fake olduğu ortaya çıktı onun.

Önce onaylanana kadar 24 saat hesabı kapatılıyor, ki kapatılmış zaten şuan, daha sonra Admin gelip sınırsızı basıyor.

Uçar yakında.  

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dictattor -- 30 Kasım 2020; 16:53:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: intercityfirm1895

Şu forumda çok saçma mesaj, çok cins adam gördüm de "Gaystation" yazacak kadar bayağı ve rezil bir adam ilk defa görüyorum. Bir kere de değil kaç kere yazdı. Bu adamın neyini uzaklaştırıyorlar anlayamadım. Bas tekmeyi gönder.

Aklınca dalga geçtiğini sanıyor işte. Ne gaylık dalga geçebileceği bir şey, ne Playstation dalga geçebileceği kalitesiz bir konsol. Hatta savunduğu konsoldan kat kat daha iyi bir cihaz.

Bu arada normal bir ülkede olsa gayları böyle aşağıladığı için toplumun belli bir kesimine hakaret, nefret söyleminde dolayı güzel bir ceza yerdi ama neyse

• Konudaki tüm arkadaşların düşüncelerini dile getirmiş Enis Kirazoğlu.Gayet güzel bir video

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MortalRide -- 30 Kasım 2020; 16:52:52 >
  • Sen attığın linkin içeriğini okudun mu acaba adam ne diyor sen ne diyorsun harbi güzel kafalar

• quote:

Orijinalden alıntı: furkanmtnn

Sen attığın linkin içeriğini okudun mu acaba adam ne diyor sen ne diyorsun harbi güzel kafalar

''Phil Spencer tarafından belirtilene göre, ileriye dönük olarak Microsoft'un asıl rakipleri Amazon ve Google. Sony ve Nintendo değil.''

Yazıyor iste Nintedo ve Sony rakibi olmadigi. Ben ne anlatıyorum aloo kendinde misin?    Kafayı bırakta senin okuma yazmanı ne yapacaz bilemedim :D

• 
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.