Şimdi Ara

Playstation Oyun ve Plus Fırsatları [ANA KONU] (3018. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
76.218
Cevap
1.564
Favori
3.789.563
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
166 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 30163017301830193020
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İndirimler geldiğinde bu oyunları alıp oynamak istiyorum. Hangi sırayla oynayayım sizce? Başka oyunlar da önerebilirsiniz

[sizer]Playstation Oyun ve Plus Fırsatları [ANA KONU]

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Nemanja Bjelica kullanıcısına yanıt
    Şimdi satın alırsam kesin verirler. Ondan korkuyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Shelby_1967

İndirimler geldiğinde bu oyunları alıp oynamak istiyorum. Hangi sırayla oynayayım sizce? Başka oyunlar da önerebilirsiniz

Ucuzdan pahalıya.[sizer]Playstation Oyun ve Plus Fırsatları [ANA KONU]  Çalışıyorsanız ya da okul vs. varsa 1 açık dünya + 1 10-20 saatlik oyun yeterli olur bence. Kısalar bittikçe yenisi alırsınız. Haziranda RDR 2 aldım %50 bile değil daha. Çok oyun alınca duruyor kenarda öyle. Odyssey, Hellblade, Yakuza, Persona, Watch Dogs 2 duruyor kenarda aylardır. RDR2 ondan sıkıldıkça da Death Stranding oynuyorum sadece. Üstüne daha 4-5 exc var oynayacağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Spider-Man -- 19 Kasım 2020; 14:8:38 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bence de 2. Oyuna yaklaşılınca gelir gibi

• Spider-Man S kullanıcısına yanıt
    Oyunları tek tek alıyorum, o şekilde daha iyi oluyor. Şu an derslerim olduğu için fazla zamanım yok ama Rdr 2 almak istiyorum. Dediğin gibi yapacağım büyük ihtimalle

• Black friday indirimleri ne zaman başlıyor? Sanırım geçen sene 22 kasımda başlamış bilen var mı bu sene için?

• Mericuls kullanıcısına yanıt
    Muhtemelen yarın başlayacak

• Mericuls kullanıcısına yanıt
    21 Kasım'da "indirim gezegeni" teklifleri bitiyor. 21 yada 22'si olabilir bence

• Tarayıcıdan hiçbir oyunun fiyatını göremiyorum, bende mi hata var?

• Dün akşam fifa21 satın aldım(500TL).

Ve şu an indirime girmiş(285TL)

Oyunu gece indirmeye başlamıştım.

Hiçbir şekilde iade etme şansım yok mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: akif2780

Dün akşam fifa21 satın aldım(500TL).

Ve şu an indirime girmiş(285TL)

Oyunu gece indirmeye başlamıştım.

Hiçbir şekilde iade etme şansım yok mu?

Playstation.com.tr den alıntı

"Oyunlar, oyun eklentileri, sezon biletleri, oyun içi sarf malzemeleri ve PlayStation® Video içerikleri. Bir dijital içerik satın alma işlemini, indirmeye veya akışını gerçekleştirmeye başlamamış olmanız koşuluyla satın alma tarihinden itibaren 14 gün içinde iptal edebilir ve para iadesi alabilirsiniz."

Link, iş yerimde açılmadığı için bu şekilde paylaştım. Gerisi sizde. [sizer]Playstation Oyun ve Plus Fırsatları [ANA KONU] 

• quote:

Orijinalden alıntı: zed

Playstation.com.tr den alıntı

"Oyunlar, oyun eklentileri, sezon biletleri, oyun içi sarf malzemeleri ve PlayStation® Video içerikleri. Bir dijital içerik satın alma işlemini, indirmeye veya akışını gerçekleştirmeye başlamamış olmanız koşuluyla satın alma tarihinden itibaren 14 gün içinde iptal edebilir ve para iadesi alabilirsiniz."

Link, iş yerimde açılmadığı için bu şekilde paylaştım. Gerisi sizde.  

Alıntıları Göster

Gördüm bunu zaten o yüzden sordum. Çok saçma değil mi... Saat 9 olunca müşteri hizmetlerini arayacağım bakalım

• Arkadaşlar fifa 21 275 TL gözüküyor. Ps5 İçin alsam oynayabilir miyim ?

• Zaten yazıyor..PS4 ve PS5 için diye

• FIFA 21'i EA Play indirimiyle alabilir miyiz? 281 liraya Şampiyonlar Sürümü alsak, %10 EA Play indirimiyle 253 liraya geliyor + 25 liraya 1 aylık hiç yoktan EA Play aboneliği almış oluyoruz. Mastercard'ın 250/50 indiriminden de yararlanarak toplam 200 liraya geliyor FIFA 21. Yapılabilir mi?

• Dostum bu ''Mastercard'ın 250/50 indirimi'' olay nedir.Hiç bilgim yok bununla ilgilide.

• quote:

Orijinalden alıntı: kynoken

Dostum bu ''Mastercard'ın 250/50 indirimi'' olay nedir.Hiç bilgim yok bununla ilgilide.

Mastercard'ın anlaşmalı olduğu yerlerden (PS Store dahil) alışveriş yaptığında 250 liralık harcamaya, 50 lira geri iade veriyor yıl sonuna kadar. Olay bu.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-781808C66

Mastercard'ın anlaşmalı olduğu yerlerden (PS Store dahil) alışveriş yaptığında 250 liralık harcamaya, 50 lira geri iade veriyor yıl sonuna kadar. Olay bu.

Alıntıları Göster

E o zaman süper dostum..Beraber alalım o zaman 100 tl ye gelsin toplamda :)

• fifa 21'in standart bir sürümü yok mu? Göremedim.

Beckham ile başlıyor sanırım.

275 tlden daha da düşme ihtimali var mı ? Geçen sene aldığımızda yıl başında daha da düşmüştü sanırım :(

• Plus a indirim yok mu

• 
Sayfa: önceki 30163017301830193020
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.