Şimdi Ara

Playstation Oyun ve Plus Fırsatları [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
10 Misafir (3 Mobil) - 7 Masaüstü3 Mobil
5 sn
61.598
Cevap
1.222
Favori
2.455.707
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 5 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 4205
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 239
  • Ortalama Mesaj Aralığı 50 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 155
  • Favoriye Eklediklerim 1228
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • zepharoth (1424 mesaj) Venomstr (864 mesaj) radko (833 mesaj) Guest-2C5CD639E (781 mesaj) byvolcan (758 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (24276 mesaj) Mobil (24936 mesaj) Tablet (2890 mesaj) Mini (3149 mesaj) Uygulama (5949 mesaj)
  • @
112 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Oyun >> PlayStation >> PSN ve Arcade >> Playstation Oyun ve Plus Fırsatları [ANA KONU]
Giriş
    719 Mesaj
    Ps 5 bi alıyım yıllık yapıştıracam inş

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    6533 Mesaj

PS4 Pro ile birlikte The Witcher 3 GOTY'yi de satmıştım. Ama adamlar PS5'e özel güncelleme getiricez diyince dayanamadım ve TR PSN'de hazır indirimdeyken kendi Plus hesabıma arşivlik alayım dedim. İyi mi yaptım kötü mü yaptım bilemedim... Eski bir oyun halbuki, 1-2 ay sabretsem Plus'la birlikte bedava gelir miydi acaba?

iPhone X 64GB | PlayStation®5 Digital | Macbook Air 13" MID 2012
    | Samsung 49KS8500 |
  • Yarbay
    4997 Mesaj

Bence iyi yapmışsın, plus ile gelse bile büyük ihtimalle goty olmayan sürümünü verirlerdi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    TaKo kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Plus zammı 31 Ekim'den sonra değil miydi?

Hayır değildi.

2 ay öncesinden yapılan duyuru;

Nisan ayında gönderdiğimiz bildirimin ardından PlayStation Plus abonelikleri için fiyat değişikliğine devam edeceğimizi size bildirmek isteriz. 29 Ekim 2020'den itibaren piyasa koşullarından dolayı Türkiye için PlayStation Plus aboneliklerinin fiyatları artacak. • PlayStation Plus 12 aylık yinelenen ödeme planı 240.00 TL’ye yükselecek • PlayStation Plus 3 aylık yinelenen ödeme planı 100.00 TL’ye yükselecek • PlayStation Plus 1 aylık yinelenen ödeme planı 40.00 TL’ye yükselecek Yeni fiyatlar 29 Ekim 2020 tarihinde yürürlüğe girecek.

|
    |
    ellerimkirli kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Ps5 çıkınca ps4 içinde plus aylık oyun çıkar mı?
    İndirimdeyken 1 yıllık almıştım 2021 e kadar çok zaman var. Tekrar almaya değer mi, plus ➕

Çıkar. PS3 için plus oyunu vermeyi 1-2 yıl önce kestiler.

|
    |
    yaki1547 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    6533 Mesaj

Çok haklısın hocam :) onu düşünemedim doğru, Plus’la gelse bile standart sürüm gelir. Neyse iyi yapmışım o zaman, PS5’te de Witcher oynamaya devam...

|
    |
    zepharoth kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    943 Mesaj

Ya arkadaşlar ps store değişmiş galiba ama Wistlist teki oyunlarımı bulamıyorum, Wistlist nerede ya :)

Arayüz güncellemesi ile birlikte maalesef wishlist aramızdan ayrıldı  

|
    |
    chamurpeace kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

İstek listesi’nin kaldırılmasının mantığını anlamıyorum yerine muadili bir şeyde olmayacak sanırım, oyunları takip etmede büyük kolaylık oluyordu fiyatı güzelleşeni sepete yolluyorduk kötü oldu.

|
    |
    zepharoth kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    954 Mesaj

Telefon uygulamasindan ps store a girince hala eski versiyon istek listesi görünüyor. Belki güncelleme gelirse o da gider.

Telefon uygulamasına önceki gün güncelleme geldi, güncelleme sonrası arayüz tamamen değişti, mesajlaşma entegre edildi ve maalesef wishlist yok oldu. Şu an wishlisti görüyorsan bile güncelleme sonrası gidecek  

|
    |
    stylerbb kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Konsol içinden 12 aylık üyeliği 180₺ gösteriyor ama satın alma menüsüne geçtiğimde 240₺ oluyor bir anda. Zam geleceği tarihi kaçırmışım ancak 180₺ olduğu için alacakken bir anda 240₺’yi görünce vazgeçtim. Bana kalırsa yeni zamdan sonra plus üyeliği cidden pahalı olmuş. En başından beri saçma bulduğum bir sisteme bir de zam gelmesi gerçekten üzücü. Eğer ortak olmak isteyen olursa ps plus hesabının pri hakkını alabilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sör Aragorn -- 31 Ekim 2020; 1:9:3 >
    |
    |
    İstek listesi için bildirim ayarı var ama istek listesi yok. Ne güzel sony

|
    |
  • Yüzbaşı
    456 Mesaj
    Tam saçmalık abi ya uygulama üzernden defalarca denedim zam gelmeden önce satın alamadım bilerek yapıldı bence ödeme kısmına bir türlü geçmedi ps4 açma imkanımda olmayınca kaçırdım

|
    |
  • Yarbay
    4940 Mesaj

Tosla ile alışveriş yapan oldu mu hiç PSN'den? Yapmaya çalışırken hata veriyor kart. Canlı destek pos cihazından şifre ile alışveriş yap diyor. Nasıl çözerim bu sorunu? Pos ile uğraşacaksam bu kartı neden aldım ben?

Ben tosladan cüzdana para ekledim web den hata verdi mobil uygulamadan denedim hata verdi konsolun kendisinden yaptım oldu. Daha sonra tekrar denedim mobilden oldu. Kartı da mobilden ekleyebilmiştim. Nasıl bir sistem bu hiç anlamıyorum. Sadece bu 3 yerden de deneyin derim ben

|
    |
    mtnei kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    4940 Mesaj

Deneyeceğim hocam sağolun cevap için.

|
    |
    saykohakan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

PlayStation üzerinde paylaşımlı oyun modunda 2 cihazdan toplam 4 kişi nasıl oyun oynayabiliriz? Nba2k ve Pes'te 3 kişi oynayabiliyoruz ama bir türlü 4.kişiyi aktif hale getiremedik. 3 kol görünüyor 4. görünmüyor. Oyunu kuranın 2.kolu görünürken ziyaretçin ikinci kolu görünmüyor. Cevabı bilen varsa bizi bu dertten kurtarsın

|
    |
Reklamlar
Masal Oku
Sohbet
ankara gülüş tasarımı
Radyo Dinle
Webtures SEO;SEO Nedir?
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
1,734
1.2.165

Kripto Paralar
Sembol
Fiyat
Değişim
    Tümünü Gör
    Reklamlar
    - x
    Bildirim
    mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.