Şimdi Ara

Playstation Oyun ve Plus Fırsatları [ANA KONU] (1974. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
76.204
Cevap
1.564
Favori
3.788.170
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
166 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19721973197419751976
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar o fiyatlara almayın ister istemez o fiyatlar düşer 470 TL ye 1 oyun almak çok zor bir durum

Şahsen ben bu fiyata en kral oyunu almam

470 TL ye kime satacak oyunu kaç kişi alabilir veya alır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-9CDDF4778

Ahaha muhabbetten haberin yok neye atar yaptığını kendin bile bilmiyorsun He he düşecek tamam bekle sen. Pazara etkimiz %2 bile değil gelmiş sayımız çok fazla diyor bir de Uzatma engelliyorum.

Alıntıları Göster
    Yapma sakın engelleme beni böyle bir şeyi bana nasıl yaparsın senin gibi çok önemli bir ergenin engellemesi forumun tadı kalmadı artık fazla takılmam.

Sen bu konuda satış yapan ergen değilmiydin ps4ünü satan teşekkürler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar sizce red dead 2 ön sipariş vermek mantıklı mı ? fiyatı yükselir mi? Black ops almadım ön siparişle 200tl zam geldi çok pişmanım :(
  • 17Scorpion kullanıcısına yanıt
    Aklı başında güzel bir tespit özellikle son cumle:) son yıllarda benimde dilimden düşürmediğim benzer bir cümle var. Bizim milletin genlerinde sorun var. İçimizde o kadar çok fırsatçı, çıkarcı, ahlak yoksunu insan var ki, yaşanan durumu toparlamak pek mümkün görünmüyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: freedom77

quote:

Orijinalden alıntı: meksinaR

Esas sen şakamısın kafasına göre fiyat koyuyor tr psn yurt dışında sabit 60€ ve dolar hep bizde saçma sapan oyunun popülerliğine göre fiyat koyuyor elli defa yazıldı hala kafan almıyor mu ? Bu yüksek fiyatlardan alan olmazsa fiyatlar düşecektir kesin Türkiye de PS kullanan sayısı hiçte az değil Sony kaybetmek istemez biraz sabır.

Bu cümleyi kurarken yurtdışındaki enflasyon oranlarına ve devalüasyon nedir sorusunun cevabına hakim olmadığını anlıyorum. Neyin fiyatı sabit kalabiliyor ülkemizde örnek verir misin?

Alıntıları Göster
    Bende senin anlama kapasitenin düşük olduğunu anlıyorum buradan yazıyı bir daha oku yurtdışında oyun fiyatları hep sabit fiyatta iken 60€ vs. bizde neden oyunların bazıları 400 bazıları 300 tr psn var ama İngiltereye bağlı neden Türkiye ye göre fiyat yapılmıyor 100 tane satacağına bin tane SAT sürümden kazan neyse yazdığıma pişman oldum forumun yaş ortalamasını unutmuşum zaten kime neyi yazıyorsam artık.

• Wonder Couple Gaming W kullanıcısına yanıt
    Hala soruyor musunuz tabii ki zam gelecek. Alacak olan alsın.

• Belli ki yaşın küçük ya da ekonomiyle aran iyi değil. Çoluk çocuğa vakit ayırıp cevap veriyorum ama 1 kişi kazandırsak topluma kar sayıyorum işte 🙃

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Geçen yıl çıkan assasins creed origins 399 tl bu sene çıkacak son ac 339 tl olaya bak😅😅

• quote:

Orijinalden alıntı: cobalt_evan

Oynayan var mı warface i ?

ben oynuyorum hocam. psn: sefa-yuksel
  • Öyle düz mantıkla olmaz maalesef. O zaman elin İngiliz’i der ki e kardeşim Türkiye’de neden oyun fiyatları bizim fiyatların yarısı diye haklı olarak isyan eder. Bir de tutup bir şekilde Türkiye Psn’den alırsa oyunu yapan firma ne yapsın! Adamlar 60 dolarlık oyun yaptılarsa 60 dolara satmak isterler doğal olarak. İstediğiniz kadar almayın hiç fark etmez. Yine oyunlar 500 bandında olacaktır.

Evet elin Amerikalısı oyunu 60 birime alıyor ama onlar da 40 birime gördüğü zaman gider hangi Psn’de ucuzsa oradan alır.

• quote:

Orijinalden alıntı: freedom77

Belli ki yaşın küçük ya da ekonomiyle aran iyi değil. Çoluk çocuğa vakit ayırıp cevap veriyorum ama 1 kişi kazandırsak topluma kar sayıyorum işte 🙃
    İşte zekan bu kadar şimdi gidebilirsin haydi ilk başta yazılan bir yazıyı oku sonra 1 saat düşün belki anlarsın o zaman.

• yine tum oyunlari oynariz ama muhtemelen en az 6 ay geriden gelerek...

bir cok kisi artik oyunlari cikis zamani oynayamaz bu durumda

yada tum sene en sevdigi 1 yada 2 oyun icin para biriktirir...

yazik, cok yazik...hemen hemen her konuda dunyadaki yerimiz dahada kotuye gidiyor...
  • OnLiNe MaNaGeR kullanıcısına yanıt
    Anlayacağınız şekilde anlatayım mesela FIFA 19 ve rdr2 60€ iken bizde birinin fiyatı neden 300 diğeri 450 tamamen oyunun ismine göre saçma sapan fiyatlar neyse sıkıldım artık daha fazla avutamıcam hak ediyorsunuz bu fiyatları hakkınızı savunmaktan acizsiniz rdr2 nasıl fiyat düştü tepki gelince demek ki isteyince oluyormuş neyse devam edin siz kendinizle alay etmeye.

• quote:

Orijinalden alıntı: AggressiveTurk

Anlayacağınız şekilde anlatayım mesela FIFA 19 ve rdr2 60€ iken bizde birinin fiyatı neden 300 diğeri 450 tamamen oyunun ismine göre saçma sapan fiyatlar neyse sıkıldım artık daha fazla avutamıcam hak ediyorsunuz bu fiyatları hakkınızı savunmaktan acizsiniz rdr2 nasıl fiyat düştü tepki gelince demek ki isteyince oluyormuş neyse devam edin siz kendinizle alay etmeye.
    Merak etme sen haftaya onu da 500 yaparlar hepimiz rahatlarız. RDR 2 ön siparişe açıldığında dolar kuruna bakarsan anlarsın.

• OnLiNe MaNaGeR kullanıcısına yanıt
    Malum Avrupa'da yaşayan insanlar ile bir değil ki alım gücümüz, biz de 60 Euro'luk oyun için 400-500 birim talep edilirken adamlar da öyle bir dert yok ki. Ekonomik şartlar eşit değil.

Türk lirası eridi bitti kimin umurunda elin Amerikalısı, Avrupalısı elbette umursamaz tepkisini gösterebilir bahsettiğiniz bu duruma ama o da bizim sorunumuz değil artık. Bölge kilidi konur böylece sorun olmaktan çıkar bu durum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Omer687 -- 22 Eylül 2018; 19:6:46 >
  • Yıllık plus aldım nolur nolmaz zam gelir garanti

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sefayksl

ben oynuyorum hocam. psn: sefa-yuksel

Alıntıları Göster
    Oyunun başında takıldım pratik bölümünü nasıl geçicez?. Poligon dışındaki bölümler kilitli..

• Bir şey soracağım? Sony bizim Endonezya'dan, Rusya'dan oyun almamızı engellediği gibi yurt dışından da Türkiye'den oyun alımını engelledi mi? Eğer cevap hayır ise fiyatların neden bu kadar yükseldiği biraz anlaşılıyor gibi görünüyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tuomir

Bir şey soracağım? Sony bizim Endonezya'dan, Rusya'dan oyun almamızı engellediği gibi yurt dışından da Türkiye'den oyun alımını engelledi mi? Eğer cevap hayır ise fiyatların neden bu kadar yükseldiği biraz anlaşılıyor gibi görünüyor.
    Bildiğim kadarıyla engelli çünkü fifa 19 fiyatı düştüğünde yabancılar almaya çalışıyordu ama alamıyordu.
  • xbox fiyatlarından sonra nisana kadar olan plus için bir 12 ay daha çeksem mi diye tereddütte kaldım. bir de xbox dan gaz alıp 500 e yakın yaparsa daha da mümkün değil yaklaşamam. kafamda deli sorular, oyunlara zam tamam da bari sadece online hizmetleri bölgesel fiyata göre ayarlasalar keşke
  • 
Sayfa: önceki 19721973197419751976
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.