Şimdi Ara

Playstation Oyun ve Plus Fırsatları [ANA KONU] (1973. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Mr.Seko , Rasit82 , noval_06 , noval_06 Daha Az
4 Kayıtlı Üye (3 Mobil) ve 5 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü4 Mobil1 iOS1 Android
5 sn
76.215
Cevap
1.564
Favori
3.789.186
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
166 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
96. Sırada  bugün en iyi #11
Sayfa: önceki 19711972197319741975
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ben indirdim çok keyifli ama silah farkından dolayı ölebiliyosunuz. Pay to win mantığı var gibi ama zevkli bence. Crytek olup türkçe olmaması üzücü ama.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • konu buga mı düştü , kaç tane mesaj yazıldı hepsi arafa düşüyor yazılanların
  • ibrhmshn İ kullanıcısına yanıt
    İndirim de gelebilir zam da, biraz kumar gibi bir durum, uzun süre plus olmasına rağmen, 1 yıl uzattım her ihtimale karşı, indirim gelirse daha uzun süreç uzatacağım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Plus a arada indirimler gelir, yine gelmeyeceğinin bir garantisi yok. 100 liraya düşmeyecek tabii ancak 120 liraya düştüğünü gördük.

• quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

konu buga mı düştü , kaç tane mesaj yazıldı hepsi arafa düşüyor yazılanların
    forum bozuk pc sürümde gözükmüyor her konuda var aynı sorun. mobilde düzgün

• BekirTemel B kullanıcısına yanıt
    Bir yıl uzatmak mantıklıda fazlası biraz stok gibi olucak ama gibi ona da saygım var tabi

• zinedya Z kullanıcısına yanıt
    Hocam ps5 aldığım zaman ps4 ile hemen vedalaşabileceğimi sanmıyorum o nedenle uzun yıllar plus kapatmak bence yersiz olmayacak ki ben online a çok önem veririm, tabii hayatın ne getireceği belli olmaz bir gün oynamadan bu dünyadan geçebiliriz de. Ülkenin geleceğine bakarsak ps4 ü vereceğim tanıdığın ps pluslu cihazı alırken çok daha memnun olacağı da bir gerçek o nedenle bence uzun süre uzatmak çok fazla mantıklı. Hatta çevremde çoğu kişi de 180 lira iken uzattı em az 1 yıl

• Arkadaşlar son Ps plus zammında ve Xbox live zammında olduğu gibi Psn Tr açıklama yapar mı acaba 'şu tarihten itibaren şu fiyat olacak' diye? Yoksa bir gecede ansızın fiyat mı arttırırlar acaba? Ona göre uzatmayı düşünüyorum üyeliği.

• quote:

Orijinalden alıntı: anosrep78

Arkadaşlar son Ps plus zammında ve Xbox live zammında olduğu gibi Psn Tr açıklama yapar mı acaba 'şu tarihten itibaren şu fiyat olacak' diye? Yoksa bir gecede ansızın fiyat mı arttırırlar acaba? Ona göre uzatmayı düşünüyorum üyeliği.
    Ben pzt uzatacam. Burasi turkiye hocam

• ` quaD. kullanıcısına yanıt
    Hocam ben de uzatacağım herhalde. Geçen sene 180 tl çok pahalı diyordum plus'a. Şimdi geldiğimiz hale bak.

• Yeni nesil konsolları çıkana kadar oyun almam artık. Belki o zaman ekonomi biraz toparlar da oyun fiyatları da bizim için makul rakamlara iner.

• Tek hobim vardı oda bitti demo ve plusa verilen aylık oyunları bekliyorum şaka gibi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Herkes plus derdine düşmüş bundan sonraki oyunlari alamadiktan sonra napiyim ben o plus ı.offgamerstan kart alıp Endonezyadan alırım hiç değilse onun çaresi var en azından.

• quote:

Orijinalden alıntı: Hernan Cortes

Yeni nesil konsolları çıkana kadar oyun almam artık. Belki o zaman ekonomi biraz toparlar da oyun fiyatları da bizim için makul rakamlara iner.
    Hiç de öyle eskisi gibi 3.5-4 seviyelerine inmez. Artık 6’da sabit kalırsa yine iyi. Artık oyun devri çoğu oyuncu için kapandı.

• Psikolojik sınır falan yok döviz arttıkça daha çıkar fiyatlar. Telefonlar için 5000 lira psikolojik deniyordu, 10.000’i geçti şimdi 15.000’e yaklaştı üst model fiyatları.

• quote:

Orijinalden alıntı: cobalt_evan

Oynayan var mı warface i ?

Ben PC.'de oynamıştım bayağı. Fena oyun değildi o zaman. PS.'ye çıktığını görünce başladım hemen indirmeye.

• quote:

Orijinalden alıntı: OnLiNe MaNaGeR

Hiç de öyle eskisi gibi 3.5-4 seviyelerine inmez. Artık 6’da sabit kalırsa yine iyi. Artık oyun devri çoğu oyuncu için kapandı.

Alıntıları Göster
    Benim bahsettiğim doların düşmesi değil zaten. 2002 yılından sonraki gibi bir kaç yıl makul seviyelerde kalması. Doların düşmesi zaten hayalden başka bir şey değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-9CDDF4778

Abi siz şaka falan mısınız? Şu sonuca hangi kafayla vardın gerçekten merak ediyorum, muhabbetin öncesinden haberin var mı yoksa sırf yazmış olmak için mi yazıyorsun? Bir de cool cool hmm yazmaz mı He ondan oldu, benim eurodan dolardan hiç haberim yok

Alıntıları Göster
    Esas sen şakamısın kafasına göre fiyat koyuyor tr psn yurt dışında sabit 60€ ve dolar hep bizde saçma sapan oyunun popülerliğine göre fiyat koyuyor elli defa yazıldı hala kafan almıyor mu ? Bu yüksek fiyatlardan alan olmazsa fiyatlar düşecektir kesin Türkiye de PS kullanan sayısı hiçte az değil Sony kaybetmek istemez biraz sabır.

• quote:

Orijinalden alıntı: meksinaR

Esas sen şakamısın kafasına göre fiyat koyuyor tr psn yurt dışında sabit 60€ ve dolar hep bizde saçma sapan oyunun popülerliğine göre fiyat koyuyor elli defa yazıldı hala kafan almıyor mu ? Bu yüksek fiyatlardan alan olmazsa fiyatlar düşecektir kesin Türkiye de PS kullanan sayısı hiçte az değil Sony kaybetmek istemez biraz sabır.

Bu cümleyi kurarken yurtdışındaki enflasyon oranlarına ve devalüasyon nedir sorusunun cevabına hakim olmadığını anlıyorum. Neyin fiyatı sabit kalabiliyor ülkemizde örnek verir misin?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AggressiveTurk

Alıntıları Göster
    Ahaha muhabbetten haberin yok neye atar yaptığını kendin bile bilmiyorsun He he düşecek tamam bekle sen. Pazara etkimiz %2 bile değil gelmiş sayımız çok fazla diyor bir de Uzatma engelliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-9CDDF4778 -- 22 Eylül 2018; 16:30:51 >

• 
Sayfa: önceki 19711972197319741975
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.