Şimdi Ara

Genel Uyari (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
188
Cevap
2
Favori
8.661
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aynen saçma olmayan konular gidiyor saçma troll konular kalıyor ne lan bu

Birde en azından konunun son halini konuyu açan kişiye göstermeliler mesajlarında

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sizin bu kafayla daha cook konunuz silinir. Ada. Forumda online değilken konunuz siliniyor gurcell sildi oluyor.

• UP
  • hesap satımı yapılabiliyormu artık hocam?
  • Lol genele açmak kolayıma geliyo qnq
  • Silmek yerine taşımak zor mu geliyor acaba?
  • Yanlış yerde olan konuyu silmek troll konuları silmekten daha önemli olmamalı. Asıl kirlilik onlar. Onları hallettikten sonra bakın şu yanlış yerdeki konulara

ayrıca sms onayı şeysi vardı ne oldu ona?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Börcır -- 17 Mayıs 2014; 18:09:44 >
  • Başkanımız konuştu ve duyurdu bende bir şeyler ögrendim
  • quote:

Orijinalden alıntı: kanfurlupos

Silmek yerine taşımak zor mu geliyor acaba?

Doğru yere açmak zor mu geliyor?
  • Malesef o konuda hala yasaklarimiz gecerli. Insanlarin madur duruma dusmelerine sebebiyet vermek istemiyoruz.
  • Konuları birbirinden ayırıp daha anlaşılır olması gerçekten iyi olur güzel düşünülmüş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kreas Lunaquas

quote:

Herkes doğru yere konu açıcak diye bir kaide yok. Uğraşılan rehberler vs. sırf yanlış yere açıldı diye siliniyor.

En mantıklı şey taşımak
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Kreas Lunaquas

quote:

Herkes doğru yere konu açıcak diye bir kaide yok. Uğraşılan rehberler vs. sırf yanlış yere açıldı diye siliniyor.

En mantıklı şey taşımak

Yanlışlıkla yanlış yere açar, nereye açacağını anlayamaz vb. bunlar tamam ama önüne gelen konuyu Lol Genel'e açan bir kitle var. Konuları taşınıp durursa "zaten taşınıyor" diye Genel'e açmaya devam ederler. Böylece adminlerin işi zorlaşmış olur, bu yüzden siliyorlar. Ama her konunun silinmesine ben de karşıyım.

• Konular silinmeden once iceriklerine bakiliyor. Eger rehber veya haber icerikli ise karisilmiyor veya gerekli yere tasiniyor ama "Hangisini alayim" gibisinden konularin LOL Genel de durmasi sozkonusu bile olamaz.
  • GurcellOnline kullanıcısına yanıt
    Abi şu XTost denen gereksiz trolle ve yeni adını hatırlamadığım saçma insan neden hala banlanmıyor? Birde geri hesap açıyorlar kalıcı çözüm gerek.

• quote:

Orijinalden alıntı: GurcellOnline

Konular silinmeden once iceriklerine bakiliyor. Eger rehber veya haber icerikli ise karisilmiyor veya gerekli yere tasiniyor ama "Hangisini alayim" gibisinden konularin LOL Genel de durmasi sozkonusu bile olamaz.

Merhaba;
    Peki konuyu yazan kisinin cok zamani olmadigi takdirde ne yapsin. Diyelim ki konuyu acti ve alt baslik koymayi unuttu duzeltmesine izin verilmeden silinmesi haksizlik degil mi ? Basliklardan yararlanarak gerekli yerlere tasinabilir bana kalirsa

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • @Fastidious
    Uyenin acmis oldugu ve orjinal hesapi banli. Yeni uyelik acmasi ana hesbainin ban suresini uzattiriyyor. O istedigi kadar hesap acsin, en fazla birkac konu veya mesaj yazdiktan sonra sistem ve yoneticiler tarafindan tespit edilip tekrar uzaklastirilacak.

@Fourcade
    Malesef soyledigin sistem cok fazla suistimal edilmeye musait. Bu tarz konularin etkili cezalari olmaz ise cok daha daginik bir gorunume sahip olur LOL Genel
  • Bazı istisnalar olabiliyor,kol genellik konuyu lol rehber gibi yerlere açabiliyolae

• quote:

Orijinalden alıntı: NothingLose

Okuyun şunu sonra neden beni şikayet ediyorsun onu etmiyorsun demeyin bana iyi forumlar .

beni bile şikayet etmiştin xd
  • quote:

Orijinalden alıntı: Konigsrasse

quote:

Orijinalden alıntı: NothingLose

Okuyun şunu sonra neden beni şikayet ediyorsun onu etmiyorsun demeyin bana iyi forumlar .

beni bile şikayet etmiştin xd

Yalan , hurafe
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.