Şimdi Ara

Dosya Konusu: Call of Duty: Advanced Warfare Hakkında Herşey! (11. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
254
Cevap
3
Favori
9.064
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ergenlerimizi küfürden kurtarmaya çalışıyorduk, forumda abuk subuk konuşmaları yüzünden herkesle tartışamaz olmuştuk, ki bide küfürbaz haydo tarzı bi bayanı bu kadar popüler bi oyunu temsil eden biri olarak karşımıza çıkardınız tam iyi oldu, artık bu bayandan güç alarak herkes oyunlarda küfürlü konuşacak, bunu birde foruma taşıyacak, artık küfür normalleşecek... Kısacası çok iyi örnek olacak gençlerimize

Gökhan bu arada 2 yorumumu neden sildin anlam veremiyorum? Kızın sosyal yaşamında neler yaptığı ilgilendirmiyor da, twitter'daki küfürleri o kadar doğal ve normal ise neden oradaki yaptıklarını burada söylememde sakınca duyuyorsunuz da o 2 yorumumu siliyorsunuz? Amacının sadece ekranlarda daha fazla görünmek olan bi kıza neden prim veriyorsunuz anlamıyorum, Beril hanım gibi daha sempatik, sosyal yaşantısında bile daha saygılı, karakterli bi hanım kızımızı bulamadınız?
    Buradaki editörlerin kayda değer takipçileri var, Facebook-twitter gibi sosyal ağlardan da takip ediliyorlar ve o takipçiler o editörlerin sosyal yaşantısını da bi nevi takip etmiş oluyor ve hareketlerini kendine uyarlamak isteyebiliyorlar, bu çok doğaldır. Yani demek istiyorum ki, bu bayanın videolarda karşılaşacağımız için sosyal yaşantısını da takip edenler olacağı için gençlerimize kötü örnek olabileceğini düşünmediniz sanırım değil mi?

Ve ayrıca Nur'a COD:AW oyununa erken erişim verdiğiniz için ayrı bi tebriği hakediyorsunuz Gökhan Bey

• Yaklaşık +10 upvote alan elimden geldiğince kırıcı olmamaya çalıştığım ilk ve tek mesajımı sildiğiniz için canınız sağolsun Gökhan bey kırılmadım, etmedim.

Tek demek istediğim BSC bu şekilde "Prim peşinde koşmaya" düşecek kadar sıradan bir site değil. Mümkünse şu an odaklanmanız gereken nokta işleri hızlandırmak incelemeleri yerinde yapmak olsun. Alien Isolation veya Watch_dogs demek dertlerimize yeterince anlatır sanırım.

Nur hanımın editör olmaması kesinlikle sevindirici bir haber. Yine de yaptığı yayınlarda diline hakim olmasını ikaz etmek yeter bizim için. Nerden geldiği ne iş yaptığı nasıl ortamlarda ne küfürler edip ne poz verdiği ne içtiği umrumuzda değil açıkçası, herkesin kendi keyfi. Yeter ki iş ortamında kalite düzgün tutulsun.

Kimbilir belki bu ileride biz hayranlarınızın sizinle karşılıklı çıkar meselesi falan olmadan ortak çekimlerde söyleşilerinize katılabileceğimizin bir işaretidir. Herkese başarılar.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >

• razzraziel kullanıcısına yanıt
    Gökhan,

Öncelikle kamera karşısına geçmenin sorumluluğunu bilen biri olarak "internetteki tüm hesaplarını araştırıp .." tarzındaki cümleni hiç hoş bulmadım. Bundan daha doğal birşey yok, eğer ki kamera karşısına geçiyorsan ve bir topluluğa hitap ediyorsan. Kaldı ki ilk mesajımda da belirttim. Youtube üzerinde gameplay videosu varmı, nasıl bir oyuncu diye araştırırken Önerilen Videolar kısmında TRT1'de yayınlanan Sosyal Medya programına konuk olduğunu gördüm. Twitter adresi de orada yer alıyordu. Her neyse.

Editör olmayacağını söylemişsin, tamam. Fakat Nur Ergezer eğer BölümSonuCanavarı adıyla özdeşleşirse yada sık sık BSC videolarında yer alırsa, sizleri tanımayan ama Nur hanımı tanıyan yada küfürbaz olduğunu öğrenen kişiler BSC hakkında ne düşünür? Farklı yerlerde sizin hakkınızda nasıl yorumlar yapılır? Rakipleriniz sizinle ilgili neler der? Bunlar bizim umrumuzda değil demeyin çünkü BSC bir markadır bu sektörde ve bünyesinde küfürbaz insanları barındırıyor demek bence hiç hoş bir reklam değil. Şimdiye kadar BSC hep iyi şeylerle anıldı ve anılmaya devam ediyor.

Ayrıca sizlerinde küfüre karşı olduğunuzu, her yeri geldiğinde oyunlarda durduk yere ana avrat küfür edenleri sert bir şekilde eleştirdiğinizi biliyorum birçok kez incelemelerde ve gameplay videolarında şahit oldum. Doğru olanda bu fakat Nur hanımın gerek sosyal medya da gerekse arkadaşların söylediği gibi oyunlarda ağıza alınmayacak küfürler etmesi (hemde bir bayan olarak) yaptığınız eleştiriler ile tamamen çelişiyor malesef. BSC bir marka ise, bir duruşu olmalı ve varda. (Orjinal oyun alın ve oyunlarda küfüre bir son verelim bu duruşa örnektir.) Ama bu duruşa da aykırı bir hareket olur eğer ilerde Nur hanım BSC ekibine katılırsa yada BSC ile özdeşleşirse. Sosyal medyada ettiği küfürler bizi ilgilendirmiyor diye birşey söz konusu olamaz bence profesyonel yaşamda. Öyle ki sosyal medya üzerinden yazdıkları için işlerinden güçlerinden olan insanlar var. (Komik bir örnek olacak ama Futbol Federasyonumuz ve kulüpler sosyal medya üzerinden sallayanlara çatır çatır ceza kesiyor ) Hatta yeni çıkacak yasayla artık sosyal medya üzerinden küfür eden, hakaret edenlere de soruşturma başlatılacak.

Kadınlar hakkında sığ düşünceli olanlar ile ilgili yorumlarına da tamamen katılıyorum zaten önceki mesajlarımda da senin söylediklerinin aynısını söyledim ve ekibinizde bu konuda örnek bir bayan var, Beril Sergün. Aslında Beril Sergün gibi biri varken şimdi birden karşımıza Nur Ergezer gibi birini çıkarmanızda bu yorumlara neden olmuş olabilir.

Geciken incelemelerle ilgili umarım dediğiniz gibi bir çözüm üretilir. İşinize karışmak gibi olmasın sadece fikrimi söylemek istiyorum, incelemelerin aksatılması yerine diğer işlerin aksatılmasını yeğlerim. Bence oyunlar ve oyun sektörüyle ilgili bir sitenin en önemli görevi yeni çıkan oyunları incelemek ve yorumlamaktır diye düşünüyorum. Biliyorsunuz oyun sektörünün en yoğun aylarıdır Kasım,Aralık,Ocak ayları. Umarız bundan sonraki oyunlarda bu kadar gecikme yaşatmazsınız. Yeni oyunları ve incelemeleri sabırsızlıkla bekliyoruz özellikle Dragon Age: Inquisition, Far Cry 4, Evolve, GTA V PC.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi John Sheppard -- 4 Kasım 2014; 19:42:31 >

• razzraziel kullanıcısına yanıt
    Şu hoş değil bu hoş değil diyorsun, dışarıda bir sürü insan var ve hepsinin görüşü senin hoşuna gitmek zorunda değil Gökhan. Ve büyük bir çoğunluk bu arkadaşın konuk olarak editör olarak vs. buraya yakışmadığı kanaatinde. ve bu rahatsızlığı dile getirmek de en büyük hakları. Hatırlatayım, eleştiriye açık bir kulvarda bulunuyorsunuz.

Nur üzerinden gitmesin, konu hakkında yorum yapın diyorsun da mesajında Nur'un gözünü(!) yıkamaktan başka bir şey yapmamışsın. Sığ görüşlü olmakla suçladığın insanlar senin takipçilerin. Onlar olduğu için sen şu anki sevilen konumundasın. Hem hitap ettiğin kesimin eleştirilerine, görüşlerine sebat edip, gösterdikleri sebepleri basitleştirmeye çalışarak onları salak konumuna getirmeye çalışıyorsun, hem de onları sığ olmakla suçluyorsun. Kim bariz bir şekilde sığ oluyor ortada.

BSC ailesine katılacağı dedikodusu edilen birini (ki videoda konuşulanlar kesin olarak yeni editör geliyor dedirtecek cinstendi, sonra yanlış anlaşılmaya döndü her nedense.), buranın sakinlerinin sosyal medyada araştırması kadar doğal bir şey olamaz. Karşılaştıkları manzaradan sonra tepkiselleşip, bu şahsın buraya yakışmadığını söylemelerinden daha doğal bir şey de olamaz. Twitterdaki BSC'yi ilgilendirmez demeye getirmen ayrı bir komedi, sanki oradaki küfürbaz haydo, buraya gelince ikinci yüzünü ortaya çıkarak ve bambaşka bir insan olacak. Buradakilerin istediği sizin kalitenize yakışan insanları burada görmek. Bunun senin zoruna gitmemesi lazım.

İnsanların eleştirilerini boş ve gereksiz olarak sınıflandırma adına "oyunculuk sadece erkeklere özel değil, zorunuza gitmesin" demeye getirmen, bu tepkinin sadece onun kadın oyuncu olduğu için gösterildiğini ima etmen hitap ettiğin kesime hakarettir. Bu arkadaşı durum her ne olursa olsun âmâ bir şekilde, fütursuzca savunmaya geçmen senin bu konudaki pozisyonunu da açıklıyor aslında. Yazık... Bu sitenin sakinleri, takipçileri kadın oyuncu fikrine karşı olsaydı, Beril ablalarını sevmek yerine buna benzer ağır tepkiler gösterirdi. Lütfen cümle kurarken, ithamda bulunurken biraz daha geniş çaplı düşün. Zira buradaki insanların tepkiler sebepsiz ve haksız değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: maniague

Şu hoş değil bu hoş değil diyorsun, dışarıda bir sürü insan var ve hepsinin görüşü senin hoşuna gitmek zorunda değil Gökhan. Ve büyük bir çoğunluk bu arkadaşın konuk olarak editör olarak vs. buraya yakışmadığı kanaatinde. ve bu rahatsızlığı dile getirmek de en büyük hakları. Hatırlatayım, eleştiriye açık bir kulvarda bulunuyorsunuz.

Nur üzerinden gitmesin, konu hakkında yorum yapın diyorsun da mesajında Nur'un gözünü(!) yıkamaktan başka bir şey yapmamışsın. Sığ görüşlü olmakla suçladığın insanlar senin takipçilerin. Onlar olduğu için sen şu anki sevilen konumundasın. Hem hitap ettiğin kesimin eleştirilerine, görüşlerine sebat edip, gösterdikleri sebepleri basitleştirmeye çalışarak onları salak konumuna getirmeye çalışıyorsun, hem de onları sığ olmakla suçluyorsun. Kim bariz bir şekilde sığ oluyor ortada.

BSC ailesine katılacağı dedikodusu edilen birini (ki videoda konuşulanlar kesin olarak yeni editör geliyor dedirtecek cinstendi, sonra yanlış anlaşılmaya döndü her nedense.), buranın sakinlerinin sosyal medyada araştırması kadar doğal bir şey olamaz. Karşılaştıkları manzaradan sonra tepkiselleşip, bu şahsın buraya yakışmadığını söylemelerinden daha doğal bir şey de olamaz. Twitterdaki BSC'yi ilgilendirmez demeye getirmen ayrı bir komedi, sanki oradaki küfürbaz haydo, buraya gelince ikinci yüzünü ortaya çıkarak ve bambaşka bir insan olacak. Buradakilerin istediği sizin kalitenize yakışan insanları burada görmek. Bunun senin zoruna gitmemesi lazım.

İnsanların eleştirilerini boş ve gereksiz olarak sınıflandırma adına "oyunculuk sadece erkeklere özel değil, zorunuza gitmesin" demeye getirmen, bu tepkinin sadece onun kadın oyuncu olduğu için gösterildiğini ima etmen hitap ettiğin kesime hakarettir. Bu arkadaşı durum her ne olursa olsun âmâ bir şekilde, fütursuzca savunmaya geçmen senin bu konudaki pozisyonunu da açıklıyor aslında. Yazık... Bu sitenin sakinleri, takipçileri kadın oyuncu fikrine karşı olsaydı, Beril ablalarını sevmek yerine buna benzer ağır tepkiler gösterirdi. Lütfen cümle kurarken, ithamda bulunurken biraz daha geniş çaplı düşün. Zira buradaki insanların tepkiler sebepsiz ve haksız değil.

Bu yorum karşısında sadece oturup düşünmek lazım. Benimde bir üstteki yorumda söylediklerimi biraz daha sivri bir dille söylemiş ama tespitleri ve yorumları harika. Yorumdaki kalınlaştırdığım yer benimde başından beri üstüne basa basa söylediğim ve eleştirilerin kilit noktasıdır aslında olaya bu perspektiften bakarsanız anlarsınız.

• Kardeşim yorumu hazırlamam biraz uzun sürdü, senin yazdığını yorumu ben attıktan sonra gördüm, önce görseydim gerek bile duymazdım yazmaya. Aşağı yukarı aynı şeylerden bahsetmişiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: maniague

Şu hoş değil bu hoş değil diyorsun, dışarıda bir sürü insan var ve hepsinin görüşü senin hoşuna gitmek zorunda değil Gökhan. Ve büyük bir çoğunluk bu arkadaşın konuk olarak editör olarak vs. buraya yakışmadığı kanaatinde. ve bu rahatsızlığı dile getirmek de en büyük hakları. Hatırlatayım, eleştiriye açık bir kulvarda bulunuyorsunuz.<br> <br> Nur üzerinden gitmesin, konu hakkında yorum yapın diyorsun da mesajında Nur'un gözünü(!) yıkamaktan başka bir şey yapmamışsın. Sığ görüşlü olmakla suçladığın insanlar senin takipçilerin. Onlar olduğu için sen şu anki sevilen konumundasın. Hem hitap ettiğin kesimin eleştirilerine, görüşlerine sebat edip, gösterdikleri sebepleri basitleştirmeye çalışarak onları salak konumuna getirmeye çalışıyorsun, hem de onları sığ olmakla suçluyorsun. Kim bariz bir şekilde sığ oluyor ortada.<br> <br> BSC ailesine katılacağı dedikodusu edilen birini (ki videoda konuşulanlar kesin olarak yeni editör geliyor dedirtecek cinstendi, sonra yanlış anlaşılmaya döndü her nedense.), buranın sakinlerinin sosyal medyada araştırması kadar doğal bir şey olamaz. Karşılaştıkları manzaradan sonra tepkiselleşip, bu şahsın buraya yakışmadığını söylemelerinden daha doğal bir şey de olamaz. Twitterdaki BSC'yi ilgilendirmez demeye getirmen ayrı bir komedi, sanki oradaki küfürbaz haydo, buraya gelince ikinci yüzünü ortaya çıkarak ve bambaşka bir insan olacak. Buradakilerin istediği sizin kalitenize yakışan insanları burada görmek. Bunun senin zoruna gitmemesi lazım.<br> <br> İnsanların eleştirilerini boş ve gereksiz olarak sınıflandırma adına "oyunculuk sadece erkeklere özel değil, zorunuza gitmesin" demeye getirmen, bu tepkinin sadece onun kadın oyuncu olduğu için gösterildiğini ima etmen hitap ettiğin kesime hakarettir. Bu arkadaşı durum her ne olursa olsun âmâ bir şekilde, fütursuzca savunmaya geçmen senin bu konudaki pozisyonunu da açıklıyor aslında. Yazık... Bu sitenin sakinleri, takipçileri kadın oyuncu fikrine karşı olsaydı, Beril ablalarını sevmek yerine buna benzer ağır tepkiler gösterirdi. Lütfen cümle kurarken, ithamda bulunurken biraz daha geniş çaplı düşün. Zira buradaki insanların tepkiler sebepsiz ve haksız değil.

aynen..çok güzel yazmışsın..bir çoğumuzun düşüncesini dile getirmişsin..

bazı insanların bu siteye girmelerinde ki amaç farklıdır..kimi talha abi için girer ..kimi gökhan abi..kimi haber vs..ben mesela talha abinin videolarını severim..incelemeleri vs güzeldir..ama ben tanımadan önce sosyal medya da baktım nasıl biridir ..çünkü diğer tarafta söven ağzı bozuk bir kişi olup ta burada video çekerken değişik biri olması hiç hoş olmazdı..ve girip videolarına bakmazdım..ki mesut abi olsun talha abi ve diğerleri devamlı küfür etmeyin yakışmıyor size..bu acizliktir diyorsunuz..ya bu size yakışıyor mu ..küfürbaz birisini (baya bir küfürbaz..insan küfür eder bu kadar mı hele bayan biri için..) almışsınız video çekmişsiniz..cod videolarını felan beraber yapacağız..burada ki insanlar belki seven olacak onu ve takip edecek..ne olacak güzel bir örnek mi olacak ? bsc bir bayan var harika küfürler ediyor sosyal medya da..bu sitenin ne bunun gibi insanlara ne de oyun yorumlarına ihtiyacı var..

• Talha abi sen yoksan neyleyim o videoyu.
  • Gökhan, hanımefendi çok itici bize gereksiz aksiyonlar yapma

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vidyonun çoğunu izledim söz konusu kişi banada itici ve oyun bilgisi açısından sığ geldi böyle hareketler yakışmıyor sana BSC.

• Öney övret oyunci hebele hebele hebele şak şak şak şak şak şak şak şak (alkış) :D :D :D

ortam aşırı gerilmiş gülün diye yaptım beyler vurmayın.

• u wot m8?

Jahrein'in bir sözü var bu online oyunlardaki kızlar ile ilgili:

http://youtu.be/X1rWCe2siQM?list=PL34DE3D14A2280768

Ben susuyorum o konuşsun. Ayrıca site'de de eski form yok. Nerde o eski incelemeler? Şuanda bir tek Bağımsız ve Canavar Hareketler var sitede. Bağımsız desen artık eskisi gibi güzel oyunlar bile bulunmuyor, Canavar Hareketler'de ise sahtekarlar cirit atıyor.. Bu ne abey?

• gökhan abi ugrasıyorsun güzelde bunlar bos ugraslar bnce kalitenin artması gereken baska yerler varken yani ha bn seni tepeden gormusum ha direk ne fark etti bunlara ugrascagına incelemeni yapsana nerde alien editor ü editor yapan incelemeleridir siteye cok fazla yenilik getirmeye calısıyorsun ama corba oluyo. bi talha abinin bioshock incelemesine bakıyorum bi senin hitmanine artık bunlardan eser yk
  • quote:

Orijinalden alıntı: Grimner.TR

u wot m8?<br><br>Jahrein'in bir sözü var bu online oyunlardaki kızlar ile ilgili:<br><br> <a data-test="test" rel="nofollow" style="word-wrap: break-word; text-decoration: underline;" target="_blank" onclick="return dhExternalLinkRedirect(this)" href="/ExternalLinkRedirect?module=pgdcode&messageId=99142328&url=http://youtu.be/X1rWCe2siQM?list=PL34DE3D14A2280768" data-href="http://youtu.be/X1rWCe2siQM?list=PL34DE3D14A2280768">http://youtu.be/X1rWCe2siQM?list=PL34DE3D14A2280768</a><br><br> Ben susuyorum o konuşsun. Ayrıca site'de de eski form yok. Nerde o eski incelemeler? Şuanda bir tek Bağımsız ve Canavar Hareketler var sitede. Bağımsız desen artık eskisi gibi güzel oyunlar bile bulunmuyor, Canavar Hareketler'de ise sahtekarlar cirit atıyor.. Bu ne abey?

8:50

• quote:

Orijinalden alıntı: razzraziel

Herkese merhaba,<br> <br> Burası kaynar kazan gibi olmuş ve çok fazla gereksiz yorum yapılmış. Öncelikle Nur BSC Editörü olarak bünyemize dahil edilmiyor. Canlı yayınlarda Call of Duty stream'leri yapacak ve Call of Duty ilk izlenimi vs gibi sadece o oyunla ilgili içeriklere dahil olacak; yine hakim olduğu başka bir oyun olduğunda, ilgili Oyun Muhabbeti programına katılabilir. Bunlar dışında bizler gibi editöryel içerik üretmeyecek. Call of Duty ve çok ilgili olduğu oyunlar dışında programa ve canlı yayına katılmayacak birinin diğer tüm saydığınız eski oyunlardan ve oyun kültüründen haberdar olması gerekmiyor zaten.<br> <br> Call of Duty'den anlamıyor, auto aim var tarzı açıklamalar zaten son derece haksız ve bu tip yorumlar atmaya devam ederseniz silinecek. Oynayışı zaten ortada ama yine de canlı yayında izleyebilirsiniz şüphe duyuyorsanız. Buraya gelip de Call of Duty'yi oyun olmaktan bile görmeyerek bunlar iş değil, herşey çöp tarzında yorumlar yapmak sizi daha iyi bir oyuncu haline getirmiyor. Kendi görünüşü veya diğer sitelerdeki davranışlarını kabullenmeyip (ki bunların BSC ile neden ilgisi buluynuyor bunu da anlayamıyorum, başka yerlerde küfürlü konuşması neden bu programı ilgilendiriyor?) sadece hararet etmeye çalışanların tek yaptıkları nefret kusmaktır ki zaten bunu tüm COD haberlerinde de görebiliyoruz. Nefret edebilmek için internetteki tüm hesaplarını araştırıp, tüm açıklarını bulmaya çalışıp sonra da gelip buraya konuyu dağıtacak şekilde yansıtmanız hiç hoş değil. BSC buradaki programlardan ve yayınlardan sorumludur. Dışarıda yapılan davranışları biz kontrol etmiyoruz. Zaten direkt olarak bayan olması nedeniyle kötüleyenler bulumakta, oyunlar erkeklere özel birşeymiş gibi oyunları kızlara karşı sahiplenenler ve bayanın oynaması çok itici diyenler çıkıyor. Bu tip sığ görüşler bizi bir adım öteye götürmez. <br> <br> Programı rezillik olarak görenleri ayrıca anlamıyorum. Call of Duty'yi çok iyi derecede oynamak oyuncu yapmıyorsa siz hangi oyunları ne kadar iyi oynuyorsunuz da oyuncu olarak görülmeyi bırakın, hakem konumunda yargılayıcı olarak belirleniyorsunuz? Kendisi oyundan anlamıyor veya acemi diyenler sadece kötülemek için varlar bu kısmı bariz, biraz FPS oynayan biri gayet hakim olduğunu görebilir ki bana bile şu haritada şu silah gitmez şeklinde düzgün yorumlar katabilmekte. Sadece kötülemek isteyenler gelip de sığ yorumlar yapıyor ve gerisi de vagona atlayıp birbirlerini destekliyor. Tüm bunlar şevk kırıyor bunu burada belirteyim.<br> <br> İçeriklerin yavaş çıkışıyla ilgili eleştirileri son derece haklı olarak kabul ediyorum. Herşeye bir yandan yetişmeye çalışıyorum - çalışıyoruz. Daha iyileşeceğini belirteyim. Yine hoşlandığınız ve çok sevmiş olduğunuz programları da yeniden devam ettireceğiz (Oyundayız, Age of Empires 2 vb).<br> <br> Bense neden bu kadar geç cevap verdim? Hafta sonu bu programı montajlarken daha TV vari, daha profesyonel bir sunum olsun diye fazladan uğraştım ve klima nedeniyle hasta oldum. Dün zaten bu nedenle ofiste değildim, o nedenle cevap vermekte geciktim zira uzun bir yazı olacağı kesindi. Ama keşke editör olarak alınacağı yanlış anlamasına başta bir cevap verseydim. Yorumlara Nur üzerinden değil, Call of Duty Advanced Warfare üzerinden devam ettirelim.

"Nefret edebilmek için internetteki tüm hesaplarını araştırıp, tüm açıklarını bulmaya çalışıp sonra da gelip buraya konuyu dağıtacak şekilde yansıtmanız hiç hoş değil."

Ha, yani insanlar internette nefret etmeye sebep aramak için araştırma yaptılar, araştırma yaptıktan sonra nefret etme ihtimalleri yok? Bu ahlaksızın üzerine bu kadar koruyucu yaklaşman özel hayatınla ilgili birşey heralde ama bir çocuk bile bir konuda bu kadar gereksiz şekilde saçmalamaz. Koskoca haber editörüsün, az biraz objektif olmaya çalış yahu..

• Yıllarca Cod 2 Hardcore Sonra Cod 4 Hardcore yardırmış emekli olmuş biri olarak kendime hardcore oyuncuyu diyemedim ya ona gülerim

Önüne gelen harcore olamaz abi , herkes cod oynar ama herkes hardcore olamaz.

Reklam kokan hareketler gibi geldi bana...
  • Garrus kullanıcısına yanıt
    Bu açıdan hiç bakmamıştım vallahi çok doğru. Gerçekten 5 yaşındaki bir çocuk bile bu şekilde saçmalamaz. Birinden nefret etmek için internette araştırma mı yapılır. Nefret ediyorsan nefret ediyorsundur, bunun için araştırma yapmana gerek yok. Küfür eden kadınlardan nefret ettiğimi söyledim. Sözde "tüm hesaplarını" araştırmadan nasıl küfür ettiğini bilip nefret edeyim de, nefret edip araştırma yapayım. Kafam karıştı benim
  • en azindan cod ve nur ablanin tanitim videosu yazinda ne izliycegimizi bilelelim..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: wolfallen

Bu açıdan hiç bakmamıştım vallahi çok doğru. Gerçekten 5 yaşındaki bir çocuk bile bu şekilde saçmalamaz. Birinden nefret etmek için internette araştırma mı yapılır. Nefret ediyorsan nefret ediyorsundur, bunun için araştırma yapmana gerek yok. Küfür eden kadınlardan nefret ettiğimi söyledim. Sözde "tüm hesaplarını" araştırmadan nasıl küfür ettiğini bilip nefret edeyim de, nefret edip araştırma yapayım. Kafam karıştı benim

Fazla kafa yormamak lazım hocam, böyle insanlara yüklediğin değeri, fikriyatında onlara verdiğin mevkiyi böyle kolayca harcadıklarını görünce gerçekten güveni yıkılıyor insanın. Yapılan yorumlar şevkini kırıyormuş. Sen kendini bitirdin benim gözümde şevkin kırılsa ne kırılmasa ne.

• Call of Duty: Advanced Warfare inceleme videosu diye girdik ama bildiğin bu kızın incelemesini yapmışsınız
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.