Şimdi Ara

Aziz Yıldırım yerine utanan Fbliler buyrun (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
1
Favori
987
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oldugunde arkasindan baklava dagitacagim biri adina niye utanayim ki. Gule gule kutlayacagim oldugu gunu. Baskasi adina utandigimiz tipik turklerden degil bu. Her zaman yaptigi sacmaliklardan zaten. Gulerim anca bu adama. Seker kafa yapmis.

• Görünce midem bulanıyor, Fenerden soğuttu beni.Basket olmasa bırakıcam komple.
  • hala yandex kullanıyorum

bazen sayfalar arasında resmi çıkıyor

direk google geçiyorum
  • Fenerli olarak izlerken utandım ve güldüm
  • Fiil ehliyeti olduğu şüpheli

Bakırköye götürsen aynı gün raporu eline verirler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tadeon

Allah yardım etsin beyler.

dostlar sagolsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: J. Seinfeld

feneri ilk kez bir gs maçında bu kadar isteksiz gördüüm. ilginç bi durum. normal değil. kıyamet alameti:)

yener yenilir ama her türlü en iyi performansı sergilerdi

Ben bile maçı izlerken "atın ulan 2-3 olsunda iyice bir rezil edin şu herifleri" dedim. O isteksizlik artık herkeste var. Aziz Yıldırım gitmediği sürecede o eski ateşli, istekli taraftar ve futbolcu topluluğuda zor gelir Fener'e.. Mıymıy tribün, mıymıy futbol ve artık 2. bile olamayan Fenerbahçe dönemine doğru yelken açarız.

Eskiden şakasını yapardık ama ciddi manada problemleri var, maç sonu söylediklerini bugun okudum. Video kaydı olmasa mümkün değil inanamayacağım şeyler söylemiş.
  • Başkasına neden kusura bakmayın dediğini anlamadım, onların başkanlarının aşağı kalır yanı mı var ?

Aziz'e gelince, artık sapıttı.

• Aslında ciddiye almasak çok eğlenceli adam lan.
    Espriler falan dünkü açıklamalar efsaneydi, komik oluyor bazen
  • işin komiği bu adamı yakın zamanda gönderebilecek bir imkan da yok fenerlilerde. bizim liseliler hesabı adam sistemi kurmuş.
  • Fiili ehliyeti yok beyler. Bu başka bir boyut artık. Bipolar afektif Şizofreni mevcut. 7'den 77'ye herkesi kendine güldürdü. Kepaze oldu iyice. Kameraların önüne geçip şaklabanlık yaptı resmen. Dün gece hepimiz utandık. Umarım en kısa zamanda eceli vuku bulur ve ölür.
  • iho gitti bu kaldı. Allah sabır versin.
  • bu kadar para harcayıp bu kadar boş konuşursa eli de boş kalır.biz de utanırız sıkılırız
  • Allah sonunu hayır etsin. Ne diyeyim.

• Aziz Yıldırım'dan utanmak. Yeni kitabımın adı bu.

• Hangisi daha komik 80 lik dedelerin oyuncağı olmuş bir Gs yönetim kurulu mu yoksa Aziz Yıldırımın karşısına aday bile çıkaramayan Fb yönetim kurulu mu?
    Düşünün bu iki kulüp ülkenin en başarılıları

• quote:

Orijinalden alıntı: _nick falan yok_

fethullah gülen okuyup üfleyip Gs'yi uefa şampiyonu yapmış.

Doğru mu samet ?

bunu gs li bir arkadaşım söyledi inanmadım. açtım bir de ben okudum ve inanamadım. o an artık kesin olarak anladım bizim bu adamdan kurtulmamız lazım. cahil bilgisiz bir adamın edeceği bir laf bu.
  • Bir Galatasaraylı olarak ben bile Fenerbahçeli taraftarlar adına üzülüyorum. Aziz bıraksa Fenerbahçe daha bir ciddiyete kavuşur bence.

• kendisinde rte sendromu var.
    Fenerbahçeyi kendisinden daha çok düşünen yada seven olmadığını düşünüyor.
    bırakma zamanını çoktan geçtiğinin farkında değil.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.