Şimdi Ara

Aziz vs dursun aykut vs tudor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
454
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bir tarafta 20 yillik baskan ve kurdugu çöp kadro ile diger tarafta 2 yillik baskan ve kurdugu efsane kadro.

Bir tarafta 7 yillik t. direktör ile diğer tarafta 2 yillik teknik direktör

Aynasi iştir kişinin lafa bakılmaz. Bu konu üstüne soylenecek söz yok. Her sey ortada.

Bjk in oynadigi futbola bakarsak gsnin gerisinde. Bizi zaten hesaba hic katmadim. Gs bu sene hakkiyla şampiyon olacak ve aziz ve aykut yalamalari acaba ne tapacak merak ediyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Aykut Tudor'dan iyi, Dursun Başkan Aziz Başkan'dan iyi.

• quote:

Orijinalden alıntı: gohardorgohome

Aykut Tudor'dan iyi, Dursun Başkan Aziz Başkan'dan iyi.

Kim diyo onu iyi diye ? bir adam düşün ki 1 ay gibi bi sürede ligin seyrini cözüp takımları cözüp ona göre oyun oynatsın sen sanıyormusun ki , aykut tudordan daha iyi defansif oynatan adam adamın cıktığı takım juventus , akıllı adam bu ligde nasıl top oynanması gerektiğini bilir çözer uygular tudorda bunu yaptı. Aykut kocaman bunun ceremesini play off döneminden beri cektiğini bile bile oyun stilini değiştirmiyo sebebi ise egosu oda biliyor yaptığının doğru olmadığını ama o yaşından sonra dedirtmez aykut tudoru şenolu gördü hucum oynattı diye özenti olmamaya calışıyor binevi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Venüsdeki Limon Ağaci

quote:

Kim diyo onu iyi diye ? bir adam düşün ki 1 ay gibi bi sürede ligin seyrini cözüp takımları cözüp ona göre oyun oynatsın sen sanıyormusun ki , aykut tudordan daha iyi defansif oynatan adam adamın cıktığı takım juventus , akıllı adam bu ligde nasıl top oynanması gerektiğini bilir çözer uygular tudorda bunu yaptı. Aykut kocaman bunun ceremesini play off döneminden beri cektiğini bile bile oyun stilini değiştirmiyo sebebi ise egosu oda biliyor yaptığının doğru olmadığını ama o yaşından sonra dedirtmez aykut tudoru şenolu gördü hucum oynattı diye özenti olmamaya calışıyor binevi.

Aykut'a takımı kurması için 45 milyon bütçe verilmedi.Üstüne 15 milyona en iyi adamı satıldı Aykut'un.Takım kendi oynuyor bizim hocanın payı yok.

• quote:

quote:

quote:

Aykut'a takımı kurması için 45 milyon bütçe verilmedi.Üstüne 15 milyona en iyi adamı satıldı Aykut'un.Takım kendi oynuyor bizim hocanın payı yok.

hiç bir alakası yok sen sanıyormusun ki aykutun elinde real olsa iyi oynatır ? ligi cözmek mentaliteyi anlamak , bazen bildiğinden vazgeçmek bunlar önemli şeyler. Parayla filan olmuyor bu iş ersunun kadrosu çokmu iyiydi ? kayserinin 200 milyonluk kadrosumu var ? yazık günah bak bu adamlar kaç yıldır neler cekiyorlar bu adamdan savunupda milletin sinirlerini hoplatmayın forumda.

• quote:

quote:

quote:

quote:

hiç bir alakası yok sen sanıyormusun ki aykutun elinde real olsa iyi oynatır ? ligi cözmek mentaliteyi anlamak , bazen bildiğinden vazgeçmek bunlar önemli şeyler. Parayla filan olmuyor bu iş ersunun kadrosu çokmu iyiydi ? kayserinin 200 milyonluk kadrosumu var ? yazık günah bak bu adamlar kaç yıldır neler cekiyorlar bu adamdan savunupda milletin sinirlerini hoplatmayın forumda.

Sende onları düşünüyormuşsun gibi yapmasan bence mutlu olurlar

• Tudor iyi mi henüz yeterli veri yok elimizde, uyumlu topçuların hırsı ve özverisini izliyoruz bu Tudorun mu eseri yoksa keramet topçularda mı ilerleyen fikstürde bize bunu zaman gösterecek. Ortada olan durum Tudor az saçmalıyor, genellikle doğru olması gerekeni yapıyor. Geçen haftaki 2 bek çıkarma hamlesi o maçta işe yaradı başka maçlarda da böyle duruma göre radikal hamlelerle başarılı olursa elimizde yeterli veri olur. Başkanın iyi olup olmaması da bu verinin nasıl olduğuna göre değişir, takım iyiyse kazanıyorsa Başkan da iyidir hoca da, takım kötüyse kazanamıyorsa herkes kötüdür. Futbol gibi takım oyunlarında sinerji önemlidir GS bu sinerjiyi yakaladı negatif bir durumda tıkanıp kalmıyor son ana kadar pozitif için çabalıyor ve bu zamana kadar da elde etmeyi başardılar.
  • Tudor 10 sene juventus da oynamis. Ne hocalarla calismis.

Forumda bi tudor un teknik bilgisi zayif lafi var. Kimsiniz la siz?

• Dursun Özbek 2 ayda Türkiye'nin en iyi başkanına dönüştü saçmalığa bak.40 milyon Euro'ya Trabzonspor da transfer yapsa onlar da bu durumda olur başkanlık bir olay göremiyorum ben.
  • quote:

Orijinalden alıntı: JeffJason

Dursun Özbek 2 ayda Türkiye'nin en iyi başkanına dönüştü saçmalığa bak.40 milyon Euro'ya Trabzonspor da transfer yapsa onlar da bu durumda olur başkanlık bir olay göremiyorum ben.

Yapma ya Fener 70 milyon harcadı neden olamadı? Siz Portekiz çetesi dönemi kaç para harcadınız da olamadınız? Dursun iyi başkan falan diye yazmıyorum bunu, bütün transferler nokta atışı, öyle kolay kolay gerçekleşecek bir olay değil bu.Sen bizim kadar oyuncu al bakayım hepsi 10 numara çıksın görelim.
  • quote:

Dursun Özbek 2 ayda Türkiye'nin en iyi başkanına dönüştü saçmalığa bak.40 milyon Euro'ya Trabzonspor da transfer yapsa onlar da bu durumda olur başkanlık bir olay göremiyorum ben.

Siz yıllardır ne kadar para saçıyorsunuz biliormusun hayatınızda sadece 2 dönem tuttu bi jenarasyon o kadar kötü adamlar alıyordunuz yüksek paralara , parayla olan şeyler değil bunlar iyi oynayan uyumlu jenarasyonu sürekli yakalayan bizdik son 2 yıldır siz yakaladınız.
  • Aykut Gs maçlarını izlese problemi kısa yoldan çözer diye düşünüyorum...(Ceza alanına nasıl girilir vs..) Tabi Gs daha derby filan oynamadı..Gazozuna maçlar alıyor şimdilik..
  • quote:

quote:

Siz yıllardır ne kadar para saçıyorsunuz biliormusun hayatınızda sadece 2 dönem tuttu bi jenarasyon o kadar kötü adamlar alıyordunuz yüksek paralara , parayla olan şeyler değil bunlar iyi oynayan uyumlu jenarasyonu sürekli yakalayan bizdik son 2 yıldır siz yakaladınız.

Aziz Yıldırım ve Yıldırım Demirören'in transfer politikasını ele bile almıyorum.8 milyona souza 7 milyona Ozan tufan'ı Aziz Yıldırım hariç kimse almaz onlar isnisna benim gözümde.Dursun Özbek 3 senede anladı nasıl transfer yapması gerektiğini Avrupa'da baş üstü takımlarda oynamış kaliteli oyunculara yöneldiği için tuttu transferler.Ki daha 7 hafta geçti elbet tutmayan transferler olacak.Yani benim anlatmak istediğim az biraz beyni olan yönetim gider o paraya kaliteli oyuncular alır.Antalyaspor bile Nasri,Vainqeur falan aldı bu maddi durumla 40 milyon euro çok büyük para.Ayrıca sizin yönetimin teknik direktör seçimleri aşırı kötü.Bir türlü kalitesini ispatlamış bir hoca gelmedi Igor Tudor da çok büyük bir kumardı ama şu anlık pek bir sıkıntı yok.Eğer tutmasaydı bu sene de şampiyon olamazdınız.Karabük'e iyi futbol oynattı diye Galatasaray'a hoca mı alınır.Hem de aynı hata kaç kere yapıldı tekmik direktör konusunda.

• aYkUt>All
  • Konuyu Fenerli açmış, tartışanlar hep GS ve BJK'li

Dursun'da karizma,zeka ve liderlik vasfı yok. Aziz'de de profesyonellik,vizyon ve medeniyet yok. İkisi de kıyaslamayı hak edecek çapta değil.

Tudor kesinlikle Aykut Kocaman'dan taktik konusunda daha bilgili. Ama en önemli artısı kadro mühendisliği.

Aziz'in Aykut'u getirme sebebi defansif futbolla şampiyon olacağını düşünüyor olması. Daum'la iyi geçinmemiş olsalar da hala onun oynattığı futbolun etkisinde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YazıYorum -- 30 Eylül 2017; 23:12:48 >
  • Tudor'u da gsnin basina gectigi ilk maclarda gorduk . Kufur yagiyordu .

Aykut da oyle olacak . Toparlayacak 3-4 haftaya ....

• Tudor boş adam yine de aykuttan iyi hoca.

• Dursunun tek dogru yaptigi is, Tudoru takimda tutup, kadro muhendisligini takimi taniyan Tudora yaptirmasi.

İlk 2yilda 10 yillik kotu yonetim gosterdi dursun.mali, sportif yonden. 2 senede kacirilan firsat transferlerinin yarisi olsa, takim o kadar kotu olmazdi. bu sene de bu kadar transfer yapmamiza gerek kalmazdı.
  • quote:

Ligin ilk 2 maçında galibiyet alamasalar ne başkan kalırdı nede teknik direktör. Hatta ilk maç kaybetseydide bu senaryo yaşanabilirdi.
  • Ben hala Tudor'dan emin değilim. Birkaç maçta oyuna müdahaleleri çok yetersizdi hele Antalya maçındaki Selçuk-Ndiaye hamlesi tam skandal.
    Ama yaptığı bir hatayı bir daha yapmıyor bu önemli. Hatalarından ders çıkarabiliyor mu bunu ancak 10. haftadan sonra anlayabiliriz en azından bi derbi maçı görelim.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.