Şimdi Ara

Azemax Sk - 503 1080p Kullanıcıları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.703
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İyi forumlar arkadaşlar . İnternetten Azemax Sk - 503 aldım. İnternette hakkında çok bilgi yok. Youtube da bir iki tane çocuk video çekmiş ama onlarda da dişe dokunur bir bilgi yok. Cihazı kullananlar ayrıntılı şekilde bilgi verirse ürünü almayı düşününler içinde benim içinde faydalı olur. Birde cihaza sonradan mikrofon takılabiliyor mu ? Şimdiden teşekkürler ...

• Videoları 1 dk 1 dk parçalayarak kaydediyor. Sebebini bilen var mı ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • uzyr.tamci kullanıcısına yanıt
    Loop record 1 dk ya ayarlanmıştır onu kapat düzelir.

• Merhabalar

Arkadaşlar bu ürün web cam olarak skype için matematik dersi anlatımımda almayı düşünüyorum .yani skype ta webcam olarak kullanabilirmiyim.kitap defter yazısını net gösterirmi

• Internette kullanim kilavuzunu bulabilirsin. Bende de bu kamera var ancak ikide birde ariza yapiyor. Son olarak acilinca bir daha kapanmiyor ve kayit yapilamiyor. Bilgisayara da baglanmiyor. En onemlisi surekli kayit yapamiyorsun, hafiza doldugunda sistem basa donup kayda devam etmiyor ki trafikte en onemli sey bence. Kisacasi suslu bir Cin isi... Pahali olanlar da bu arizalari yapiyor mu bilmiyorum ancak buna vereceginiz parayi tamamen gozden cikartmanizi oneririm.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.