Şimdi Ara

Az Önce Silinen Konu?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
136
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Az önce bilen bilir, Atatürk'ün cehalet hakkında bir sözünü paylaştım onu bile silmişler. Bu forumda artık konu açamayacak mıyız?

• Açtığın konuda siyasi tartışmalar çıkabilirse tabiki kaparlar.Ben olsam bende kapardım,biraz geniş düşünmelisin.Burada öyle pislik insanlar varki Atatürk'e bile laf edebiliyolar.
  • Aynısı benim başımada geldi lanet olsun böyle forum yönetimine sanki birilerine hakaret ettik anasını satıyım altı üstü video paylaştım 10 kasımda atatürkün hayatı ile ilgili kapattılar onlar kapattı ben açtım en sonunda forumdan süresiz uzKlaştırdılar öbür hesabımı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Night_Noise -- 2 Şubat 2014; 21:18:07 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bir denyo saçma bir foto paylaşmıştı o yüzden kapatıldı galiba.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Supergolfer92

Açtığın konuda siyasi tartışmalar çıkabilirse tabiki kaparlar.Ben olsam bende kapardım,biraz geniş düşünmelisin.Burada öyle pislik insanlar varki Atatürk'e bile laf edebiliyolar.

Peygamber efendimize bile laf ediyorlar din ve vatan büyüklerimize laf edenlerin ağır ceza almaları lazım

• Sonra kan çıkıo karşiiim açmayın şöyle şeyler

• quote:

Orijinalden alıntı: Don Quilote

quote:

Açtığın konuda siyasi tartışmalar çıkabilirse tabiki kaparlar.Ben olsam bende kapardım,biraz geniş düşünmelisin.Burada öyle pislik insanlar varki Atatürk'e bile laf edebiliyolar.

Peygamber efendimize bile laf ediyorlar din ve vatan büyüklerimize laf edenlerin ağır ceza almaları lazım

Aynn öyle ediyolar,bizlerde onlara laf ediyoruz diye cezayı bize veriyolar.Onlarında ceza aldığı fln yok.
  • quote:

quote:

Aynen öyle terbiyesizlere niye ceza verilmiyor?
  • quote:

quote:

+1 yönetim bir gün çok fena darbe alacak ama ne zaman bakalım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.