Şimdi Ara

Az Önce Çok Güzel Bir Ceza Yedim (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
1
Favori
1.334
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Gölge_SakaL

quote:

Orijinalden alıntı: eser2244

Akıl veren arkadaşlar reflektörü naptınız? diyalog kurmuş zaten arkadaş yazmaya niyeti olmasa yazmazdı ama niyeti varsa arızan varsa geriye uyarıcı levha koymamışsın der yine yazar..

Aynısını söyledi zaten kardeşim...Başka birşeyde desem reflektör yok diye yazacaktı zaten.Koymuş kafasına yapacak hiçbirşey yok.Acaba itiraz etsem kabul edilir mi ?

Bence üstde arkadaşın dediği gibi gözüm karardı başım döndü zor attım kendimi diye sulh hukuk mahkemesine başvurabilirsiniz onun dışında bir sonuç çıkmaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Avensis42 nickli arkadaşa söylersek belki yardımcı olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onder46 -- 4 Eylül 2013; 10:48:56 >
  • arkadaşım sen de en olmayacak bahaneyi bulmuşsun. açık açık sinirlerim bozuldu iki dakika rahatlamak için durdum desen daha iyiydi. bu gibi durumlarda en iyisi arıza vs karıtırmayıp, şekerim düştü gözüm karardı vs demek. ona ceza vs yazamazlar kolay kolay.
  • quote:

Orijinalden alıntı: oldsalt

Şanzıman ısındı soğumasını bekliyorum deseydiniz.

E yaniiii arabanın canı böyle istiyor yapacak bişey yok biraz huysuzdur kendileri deseymiş.

Cidden yazacağı varmış. Ne yapar eder yine yazardı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: onder46

Avensis42 nickli arkadaşa söylersek belki yardımcı olur.

Evet onunla konuşursa, konu başlığını ceza yedim çok mutlu oldum diye değiştirir arkadaş. :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • polis ceza yazıcam diye çıktıysa bi şekilde yazar
    siz talihli kişi olmuşsunuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilker67

quote:

Evet onunla konuşursa, konu başlığını ceza yedim çok mutlu oldum diye değiştirir arkadaş. :)

Forumun güzelliği bu tipler hocam.
  • aynı konu başlığı ile ikinci konu
  • quote:

quote:

• quote:

quote:

Ceza yemekten mutlu olanlarda var.
  • quote:

• Öncelikle geçmiş olsun daha yola girmeden otoyolda yolcu indirmek durmak yasak yazıyor :)keşke arac arızalandı deseydin kaputu açsaydın yalandan:)ceza yazmamazdı birdahakine öyle yaparsınız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

arkadaş işyerindeyim .... kahkahayı patlattım... şuan bütün masalardan beni süzüyolar yok böle bişey ya :D
  • Teşekkürler bakacağız artık bir dahakine =) inşallah denk gelmez.
    Bir arkadaşım söyledi trafik cezalarını affediyolarmış galiba hala daha ödemedim 15 gün içerisinde ödemem gereken 250 TL toplam ceza bedelim var ödesem mi ödemesem mi ? Bilgisi olan var mı ?

Edit: Maalesef arkadaşlar konu şartlardan ibaretmiş =)
    http://www.internethaber.com/trafik-ceza-ve-vergilerine-af-geliyor-578715h.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gölge_SakaL -- 5 Eylül 2013; 23:20:02 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: brkprlk35

Ne acayip cevaplar var. Adam öldürmüş sanki. Gecenin kaçında adam sağa çekmiş belli ki trafik de yok. Hani orayı kullanarak sollama da yapmıyor. Müthiş bir suç değil bana göre suç da değil. Tabi kafasına esen herkes durursa olmaz ama insiyatifini kullanabilirdi polis. İşte o hakkını ceza yazmakta kullandığından yazmış. 30 sene önce babamlara arabada çengelli iğne ve kar zinciri olmadığından (aylardan Ağustos) ceza yazmış. Tabi konuşma tavrına göre de değişebiliyor, polisin tavrına göre de.

Bundan 10-12 sene öncede benim bir arkadaş arabasında zincir bulunmadığı için ceza yemişti. ( Olay Adana'da gerçekleşiyor )

• oldsalt O kullanıcısına yanıt
    Hocam ince ,ince çok ince
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.