Şimdi Ara

Az kaldı..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
363
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar sınava az bir süre kaldı. Deneme çözme adına mat ve fenden kapsülleri bitirdim, türkçede körfezi çözdüm. Elimde kitaplar var ama ne çözeceğime karar veremiyorum. Finalin dergilerine, ödev çalışmalarına falan hiç dokunmadım mesela. Onları mı çözeyim? Sonra yine derginin verdiği deneme sınavları duruyor. Bir ara körfezin interaktif denemelerinden almıştım onlar duruyor. Zaman denemelerine dışarıdan giriyorum zaten. Fem 9'lu falan çözmeme gerek var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Ece K.

Arkadaşlar sınava az bir süre kaldı. Deneme çözme adına mat ve fenden kapsülleri bitirdim, türkçede körfezi çözdüm. Elimde kitaplar var ama ne çözeceğime karar veremiyorum. Finalin dergilerine, ödev çalışmalarına falan hiç dokunmadım mesela. Onları mı çözeyim? Sonra yine derginin verdiği deneme sınavları duruyor. Bir ara körfezin interaktif denemelerinden almıştım onlar duruyor. Zaman denemelerine dışarıdan giriyorum zaten. Fem 9'lu falan çözmeme gerek var mı?

İşleyen zeka 12'li deneme harika ötesi hep uç noktaları sormuşlar
  • Onu görmüştüm bayağı da bir alaya almıştım adından dolayı falan. Ayıp etmişim

• Ece K. kullanıcısına yanıt
    İşler kırtasiyelerinde %50 indirimli haberin olsun
  • kylm K kullanıcısına yanıt
    İyiymiş ama ancak internetten söyleyebilirim kargo şudur budur aynı hesaba gelir

• Son günlerde deneme çözerek eksiklerinizi görmek faydalı olacaktır.
    Herhangi bir deneme olabilir.Zaten ÖSYM'nin bu sene de ne yapacağı belli değil.İstediğin yayının denemesini çözebilirsin.
    Ama MUTLAKA deneme çözmen gerek.Eksiklerini görmeni sağlar.Bazı bilgi gerektiren noktalarda eksiğin varsa tamamlamana yardımcı olur.
    Ayrıca denemelerde verilen bilgileri de kendi lehine kullanabilirsin.Bu sayede bilmediğin bazı şeyleri öğrenebilirsin.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.