Şimdi Ara

Az bilinen , hikayesi güzel RPG oyunu önerisi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
1
Favori
3.779
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, bilindik seriler hariç ( Fallout, Mass Effect, Witcher , Elder Scrolls vb.. ) hikayesi güzel , mümkünse diyalog seçebileceğimiz, eli yüzü düzgün RPG oyunu arıyorum. Bildiklerinizi paylaşırsanız sevinirim

• Risen için oldukça güzel bir oyun diyorlar. Biraz eziyet çekmek istiyorsan Dark Souls derim, hikayesi çok derin ama kapalı kutudur. İzometrik kamera açılı masal tadında bir oyun arıyorsan Divinity Original Sin. Dragon's Dogma da fena değildir, fantastik bir rpg'dir.
  • Dark souls

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Legacy Of Discord - Furious Wings belki biliyosundur ama ben yine de söyleyim oyun en cok oynanan RPG oyunudur.
  • Kotor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tavsiyeler için teşekkürler Başka tavsiye?
  • dragon age origins ilk önerimdir. bilinmedik denilemez fakat oynamamış olabilirsin. listende olmayan oyunlardan risen var . insana rpg oynadıgını hissetiren ender oyunlardan . oynamadıysan kesinlikle oynamalısın . dark souls ve dragons dogma pek hikaye odaklı oyunlar değil. aksiyon ön planda fakat oldukça güzel oyunlardır. ingilizceniz iyiyse fable anniversary i önerebilirim. ve son olarakta divinity original sin .
  • Darksiders
  • quote:

Orijinalden alıntı: JaReD22

Dark souls

Dark Souls'un neresi az bilinen?
  • Herkese tavsiyeler için teşekkürler. Darksiders, Dark Souls, Dragon Age serisi vb. oynadım. Risen'i bu yaz Steam indirimlerinden aldım Gothic serisi ile birlikte, yakında başlayacağım. Maalesef adını hiç duymadığım bir oyunla karşılaşamadım. RPG dünyasının ana seriler hariç kısırlık çektiğini düşünüyorum, bu serileri bitirince oynayacak bir şey bulamıyorsunuz
  • Baldurs gate 1-2 , icewind dale , pillars of eternity , Tyrant

Öneririm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bound by flame

• Oynamadıysan eğer planescape torment enhanced edition'ı öneririm yalnız savaştan ziyade hikaye ağırlıklıktır.Eğer oynarsan hayatında oynadığın en güzel oyunlardan biri olacağına garanti veririm.
  • Çok eski bir oyundu yanlış hatırlamıyorsam enclave diye
  • İzometrik seviyorsan Tyranny,Wasteland,Pillars of eternity ve Shadowrun serilerini öneririm Baldurs Gate'i yukarıda önermişler zaten. Neverwinter serisini oynamadıysan D&D tarzını iyi ansıtmış bir oyun olarak keyif alırsın özellikte SZOS expansionundan.
    3rd person için Jade Empire ve Fable serisi güzeldir. Dungeon Lord eski bir oyundur fakat hem oynanış hem hikaye açısından günümüz oyunlarından çok iyidir.Lord of the Ring War in the North 2 arkadaş daha bulup oynarsan eğlenceli bir oyundur.
    Lord of The Fallen Dark Souls'a benzer biraz daha kolaydır ve grafikleri göze batmaz ayrıca hikayesi daha açıktır.Dungeons Siege seriside var ama III oyunu önermem Sacred I ve II türünün güzel örnekleridir ama sonradan çıkan oyunlara hiç yaklaşma derim. Kingdom of Amalur'un Dead Kel Dlc'si güzel bir Rpg pirate atmosferi sunuyor o tarzı seversen deneyebilirsin.

Fakat tüm bunlara ek olarak mutlaka oyna diyeceğim iki oyun var Might & Magic Legacy X ve Legend Of Zelda Breath of Wild.
    Legend Of Zelda Breath of Wild tam bir başyapıt Skyrim'in açık dünyasını Rpg öğlerinin detayıyla birleştirmiş oyunu PC'de bitirdim çalıştırma konusunda yardımcı olurum.

• quote:

Orijinalden alıntı: withindarkness

İzometrik seviyorsan Tyranny,Wasteland,Pillars of eternity ve Shadowrun serilerini öneririm Baldurs Gate'i yukarıda önermişler zaten. Neverwinter serisini oynamadıysan D&D tarzını iyi ansıtmış bir oyun olarak keyif alırsın özellikte SZOS expansionundan.
    3rd person için Jade Empire ve Fable serisi güzeldir. Dungeon Lord eski bir oyundur fakat hem oynanış hem hikaye açısından günümüz oyunlarından çok iyidir.Lord of the Ring War in the North 2 arkadaş daha bulup oynarsan eğlenceli bir oyundur.
    Lord of The Fallen Dark Souls'a benzer biraz daha kolaydır ve grafikleri göze batmaz ayrıca hikayesi daha açıktır.Dungeons Siege seriside var ama III oyunu önermem Sacred I ve II türünün güzel örnekleridir ama sonradan çıkan oyunlara hiç yaklaşma derim. Kingdom of Amalur'un Dead Kel Dlc'si güzel bir Rpg pirate atmosferi sunuyor o tarzı seversen deneyebilirsin.

Fakat tüm bunlara ek olarak mutlaka oyna diyeceğim iki oyun var Might & Magic Legacy X ve Legend Of Zelda Breath of Wild.
    Legend Of Zelda Breath of Wild tam bir başyapıt Skyrim'in açık dünyasını Rpg öğlerinin detayıyla birleştirmiş oyunu PC'de bitirdim çalıştırma konusunda yardımcı olurum.

Shadowrun: Dragonfall'a benden bir +

• Evoland 2 çok severek oynadığım bir oyundu tarzı biraz değişiktir.

tabi diyalog seçip oyunu yönlendiremiyorsun ama yine de farklı bir deneyim yaşatıyor oyun bence
  • Nox var. baya eskidir 2000 yılında çıkmıştı. Tabi şu anki bilgisayarlarda çalışır mı bilmem.
  • Arcanum of steamworks and magick obscura

• Herkese tavsiyeleri için teşekkürler, bu ara Divinity 2'ye sardım. Konuya girenlerin yararlanabileceği bir topic olsun, tavsiyelere devam edelim
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.