Şimdi Ara

az bilinen ama güzel olan animeler (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
2
Favori
2.845
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • bunu tavsiye eden birine denk gelmek ne güzel. ben bazı serileri erken safhada tavsiye etme taraftarı değilim. kişi biraz pişsin, sonra yoğun, kafa şişiren ve ağır serilere geçsin, hatta kendisi bulsun da kıymetini bilsin istiyorum.
  • maxmania kullanıcısına yanıt
    bir kaç gündür foruma girmiyordum yeni gördüm :) evet güzel bir anime bence tavsiye etmek lazım çünkü kişi peşpeşe kötü animelere denk gelip animelerden soğuyabilir
  • Ao Sol kullanıcısına yanıt
    Şahsen Samurai Champloo serisini önermiyorum. İzlerken baygınlık geçiriyordum, sonunu zor getirdim.

Onun dışında önerilen serilere katılıyorum. Gün içinde bir yerde daha aynı serileri önerdiğinizi gördüm. Ben de severim diğer 3 seriyi.

One Outs'u şiddetle öneriyorum. One Outs'u severseniz Kaiji ve Akagi gibi aynı gambling tarzında serileri de tavsiye ederim.

Önereceğim "yeteri kadar kıymet görmemiş" animeler:

Kaiji the Ultimate Survivor: Kumarı konu alan beyin fırtınasından geçilmeyen başarılı bir seridir. Çizim teknikleri alışılmışın dışında olsa da güzel. (Macera,Suç)

Baccano!: Bu animenin en ilginç yanı animedeki kimseni başrol karakter olmaması. Yanılmıyorsam 13 bölümdü ve bir trende geçen olaylar silsilesi (Aksiyon)

Death Billards OVA/Death Parade: Kısa ve etkili animelerden. Konusunu söylersem OVA'yı izlerken keyif alamayabilirsiniz. Animesi 13 bölüm (Gizem, Psikoloji)

Rainbow Nisha Rokubou no Shichinin: Hapishanede geçen 5 gencin hikayesi. Fazla dram ancak güzeldir. Nadir sevdiğim dram serilerinden birisidir (Dram, Suç)

Jormungand: Top 5 listemde bulunan bir seridir. Bir silah tüccarının ve askerlerinin başından geçen hikaye anlatılmakta. (Aksiyon, Askeri)

Danshi Koukosei no Nichijou: Saçma sapan parodi bir anime Liseli erkeklerin günlük yaşamından bahsediliyor (Komedi)

Şimdilik aklıma gelen bunlar :) İyi seyirler dilerim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nishiji -- 13 Mart 2017; 19:44:44 >

• en odun adamı bile ağlatır,, diye bir yorum okumuştum...

Shigatsu wa Kimi no Uso 22 bölümcük
  • quote:

Orijinalden alıntı: maxmania

bunu tavsiye eden birine denk gelmek ne güzel. ben bazı serileri erken safhada tavsiye etme taraftarı değilim. kişi biraz pişsin, sonra yoğun, kafa şişiren ve ağır serilere geçsin, hatta kendisi bulsun da kıymetini bilsin istiyorum.

Seirei no Moribito gibi bir anime önerir misin hocam bana Seirei no Moribito bana göre kusursuz 10 numara bir animeydi her animede saçma bulduğum bir şey olurdu mesela konu sağlamsa abuk subuk şakalar oluyordu veya ciddiyse de bunlar neyin kafasında dediğim diyaloglar geçiyordu ama Seirei no Moribito'da yanlış bir şey yoktu son olarak eski çağlarda geçmesi de benim için büyük bir artı

• biraz fantastik olacak ama gene tarih - mitoloji karışık Juuni Kokuki var. hafif komedili çin tarihi ve mitolojisi içeren Saiunkoku Monogatari önerebilirim.

bir de şu film fena; Rurouni Kenshin: Meiji Kenkaku Romantan - Tsuioku-hen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maxmania -- 19 Mart 2017; 2:6:8 >
  • maxmania kullanıcısına yanıt
    hocam sonuncu kenshinin ovası kenshinin her şeyini izledim diğerlerine de bakacam sağol
  • Kaiji the ultimate gambler. Zeka serüveni.
  • Nisha rokubou no shichinin

Ağır dram barındırır ayrıca müzikleri de çok güzeldir.Arkadaş olmanın ve arkadaş kalabilmenin önemine dair güzel bir animedir tavsiye ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dr. slump türkiye'de de yayınlandığı halde fazla kişi izlememiş sanırım ya da ismini anmak yasak. dragon ball'ın yazarı çizeri akira toriyama' nın eseridir. hatta dragon ball'ın bir bölümünde goku' nun dr. slump'taki penguen kasabasına gitmişliği var.

animenin yıldızı baş karakter arale. hatta karakterin dizinin önüne geçtiği bunun yüzünden ismi herkesin aklında arale diye kaldığı ve bu yüzden bahsedilmeği düşüncesi oluştu bende.

kaliteli absürt komedi izlemek isteyenlere şiddetle tavsiye ederim.

bir de bilimkurgu olarak guyver: bio boosted armor serisi vardır. bu da türkiye'de yayınlandı ama nasıl yayınlandı, nasıl denk geldim de izledim tamamen şanstan ibaret.

power rangerslarla çocukluğu geçenlere, çok daha sert ve karamsar, konu olarak yakın bu seriyi tavsiye ederim.
  • Drifters
    Rurouni Kenshin
    Yu Yu hakusho
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nishiji

Şahsen Samurai Champloo serisini önermiyorum. İzlerken baygınlık geçiriyordum, sonunu zor getirdim.

Onun dışında önerilen serilere katılıyorum. Gün içinde bir yerde daha aynı serileri önerdiğinizi gördüm. Ben de severim diğer 3 seriyi.

One Outs'u şiddetle öneriyorum. One Outs'u severseniz Kaiji ve Akagi gibi aynı gambling tarzında serileri de tavsiye ederim.

Önereceğim "yeteri kadar kıymet görmemiş" animeler:

Kaiji the Ultimate Survivor: Kumarı konu alan beyin fırtınasından geçilmeyen başarılı bir seridir. Çizim teknikleri alışılmışın dışında olsa da güzel. (Macera,Suç)

Baccano!: Bu animenin en ilginç yanı animedeki kimseni başrol karakter olmaması. Yanılmıyorsam 13 bölümdü ve bir trende geçen olaylar silsilesi (Aksiyon)

Death Billards OVA/Death Parade: Kısa ve etkili animelerden. Konusunu söylersem OVA'yı izlerken keyif alamayabilirsiniz. Animesi 13 bölüm (Gizem, Psikoloji)

Rainbow Nisha Rokubou no Shichinin: Hapishanede geçen 5 gencin hikayesi. Fazla dram ancak güzeldir. Nadir sevdiğim dram serilerinden birisidir (Dram, Suç)

Jormungand: Top 5 listemde bulunan bir seridir. Bir silah tüccarının ve askerlerinin başından geçen hikaye anlatılmakta. (Aksiyon, Askeri)

Danshi Koukosei no Nichijou: Saçma sapan parodi bir anime Liseli erkeklerin günlük yaşamından bahsediliyor (Komedi)

Şimdilik aklıma gelen bunlar :) İyi seyirler dilerim.

Liste güzel özellikle death parade biraz bilindik de olsa trde fazla kişi bilmiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ginga Eiyuu

Seirei no Moribito

Yine aynı yazarın romanından, daha da güzel bir seri:

• İchimatsu kullanıcısına yanıt

Allah'ım çok sevindim şu an😀 Natsumenin değerini bilen birini görmek o kadar zor ki...Müzikler,atmosfer,duygular...Keşke devam etse:( En sevdiğim anime ancak tavsiye edene denk gelmek imkansız gibi.

Bilinmeyen için önerim:

Kaze ga Tsuyoku Fuiteiru

Piano no Mori

Orange

Gakuen babysitters

Claymore

Yowamushi pedal

Megalo box

Asobi asobase

Farklı türlerden önerdim.Güzel seriler.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.