Şimdi Ara

Ayvalık'a gidenler AYVALIK! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
63
Cevap
0
Favori
9.865
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: |_ÖmeR_|

quote:

Orjinalden alıntı: Metal Fırtına

quote:

Orjinalden alıntı: |_ÖmeR_|

Sarımsaklı tabiki

Her yaz gidiyoruz.
    Halamlar orda oturuyor zaten.
    Her yeriyle muhteşem.
    Kesinlikle tavsiye ederim.

bende oraya gidiyorum. Tanışıyomuyuz ? Nerdensin

Ben yazdaaann yaza gidiyorum sarımsaklıya Tanışamayız heralde

Tamam bende orada yaşamıyorum. Yzdan yaza gidiyorum .De hele

• quote:

Orjinalden alıntı: nocen

En çok övülen yeri yani sarmısaklı bile bence berbat,deniz suyu soğuk insanlar plajda ama denize giren az,çevre düzenlemesi çok berbat,hele ki geceleri çıkan ilaçlara bile bağımlılık kazanmış o adi sivrisinekleri yok mu...1 kere gittim bir daha gitmem,anadolunun orta ve alt gelir grubuna hitap eden ve her nedense gelişip güzelleştirilmemesi için adeta çaba sarfedilen yer...

• Ayvalıkda Kevran Saray adında bir hotel vardı mükemmeldi herşey

Ayvalığa gitmenizi öneririm
  • quote:

Orjinalden alıntı: Nicotinell

quote:

Orjinalden alıntı: nocen

En çok övülen yeri yani sarmısaklı bile bence berbat,deniz suyu soğuk insanlar plajda ama denize giren az,çevre düzenlemesi çok berbat,hele ki geceleri çıkan ilaçlara bile bağımlılık kazanmış o adi sivrisinekleri yok mu...1 kere gittim bir daha gitmem,anadolunun orta ve alt gelir grubuna hitap eden ve her nedense gelişip güzelleştirilmemesi için adeta çaba sarfedilen yer...

benim bildiğim ayvalık sarımsaklının deniz suyu sıcaktır hatta deniz o kadar sığki 100 m yürümeme rağmen su belimdeydi tabi o zamanlar yaş 13'dü şimdilerde nasıl bilemicem oralara huzur arıyorsan gideceksin gecehayatı için pek birşey bulamazsın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TIGERSHARK -- 20 Nisan 2009; 16:06:13 >

• quote:

Orjinalden alıntı: lion_koc

quote:

Orjinalden alıntı: simoney

quote:

tabiki sevgi köyü kayahan sayesinde ünlü olmuş bir yazlık sitedir.Bizimkilerin yazlığı var güzel yer vallaha.Ayrıca her akşam artur vardır hemen yanında her gece diskoya gideriz arkadaşlarla.Ama iki sitenin aralarında tel örgü vardır nedense her akşam kesilir o tel örgüler ve artura girilir kim kesiyosa helal olsun.Güzel yerleri var ayvalığın içi tam gezmelik sakin bir yer huzur dolu ama sıkıcıdır biraz.Yapacağınız pek bişey yoktur.Papalina mı ne diye bi balık türü var oraya has güzeldir tadı.Onun dışında denizi harikadır ama altınoluk taraflarını hiç sevmiyorum çünkü denizine girmek istiyorsunuz ama bir türlü denize boyunuzu aştıramıyorsunuz.Denizin içinde yürüyorsunuz yarım saat anca boyunuzu geçiyor ve yüzmeye başlıyosunuz.Neyse uykum geldi gidenlere iyi yolculuklar not: ben ankaradayım

Sen sevgi koyundemisin oranın denizi berbat ya bilmem farkındamısın resmen beton dukmusler betondan denize atliyorsun . az bisikletle gelmedik ordaki havuzun sahıbı benım arkadasımdı mımün diye bir cocuk

Bu arada ne cunda olsun sarımsaklı olsun orda neler yapılır yanı ne amacla nereye gıdılır dıye sorun hemen cevaplayayım bi anım var sarımsaklıda dıskoya gıtcez derken MİT 'in ozel alanına gırmıstık arabada tesısas gum gum 2 kısı colt'la etrafımızı cevırmıstı sonra anladılar ust bastanda kurtardık pacayı

denizi berbat olamaz çünkü mavi bayrağı var Hiç bir zaman pislik vb şeylere rastlamadım.Arturla ilgili olursa oluyordu eskiden ama şimdi tesisatlarını yaptırdılar.Ayrıca Artura para mı veriyonuz ya girerken basın gaza bakalım durdurabiliyorlarmı?Siteden sanıyolar para filan vermeyin sakın.

Tekrardan yineliyorum Denizi cok kotu Kayahan bile ar-tur 'a geliyor o bile denizlerinden memnun deil

ar-tur'un sadece Güvercin koydaki denizi kotu yosun var ve kumlu yanı dıpı gozukmuyor ama Martı koyu oyle değil Güvercin zaten disko ve havuzu ıcın gıdılmelı havuzuda tuzlu su denızden alıyorlar bi ara havuz 2.5 ytl idi sonra kaldırdılar .

Ar-tur'a Para mı veriyornuz kısmı bıraz yanlıs olmus ar-tur da dedemin topragı oldugu ıcın bizim bi kodumuz var 99/2 martı gibi mesela isim soy ısım cıkıyor tm dıyorlar gecıyorsun

bir alternetifi daha var arabayla kornaya basıp hemen cecık gecıceksın durmucaksın ozaman bu adam burdan dıyor hareketlerınden anlıyor .

ve artura girerken sakın ama sakın oyle gaza basıyım yakalayamazlar deme bilmem farkındamısın ama kamerlar heryerde 15 dakka ıcersınde askerler tepene ususur onca ıslem vs. Site ıcınde 30 'dan yukarı cıkarsanda askere denk gelme sonra canını yakarlar .

Yada İcerde Migrosa Giriyorum diyerek de girebilirsin alısveris yapicaz dersin .en kotu ıhtımal .

Bu arada o gaza basma muhabbetı sızın sıtede gecerlı genelde motorlarla basıyoruz adam arkamızdan sadece kufur edıyor . ama ar-tur icin bu gecerlı deıl

Her mavı bayrak denızın iyi olması anlamına gelmıyor denızınızde balcık ve yosundan gecılmıyor dedıgım gıbı beton duvardan atlıyorsun ve duvara deyıyor yosunlu bır sekılde cok kotu bizim suan kaldıgımız yazlıgın denızıde cok kotu gomec de kalıyoruz balcık yosun denız kırlılıgı cok kotu ve mavı bayrak alıyorlardı ıtıraz ettıler almayalım rezıl oluruz dıye ve sızın sıtede ben mavı bayrak goremedım varmı foto ?

• yazın sizi Dikiliye beklerim. Yazın ordayım:)
  • siz yosuna pislikmi diyorsunuz ? bende çöp falan var zanlettim
  • quote:

Orjinalden alıntı: Emre654

Hocam geziyle gitmiştik plajları fena değil. İSkele dubalar fln gayet hoş. Denizide fena deil.

İnsanları bi başka zaten zıtlaşan görmedik üstelik çorumluyduk :D

ne dediniz de dikleşmediler şurasi çorum naan mına orum ?

• Ayvalık sadece bir kez gitmek için fena bir yer değildir. Herşey dahil olan gemi turunu tavsiye ederim. Sarımsaklı merkeze göre daha hareketlidir. Kısmen gece hayatı vardır. Sabaha kadar açık bar disco falan bulabilirsiniz.

Ama her sene gidilecek türden bir mekan değil. Çok sıkılırsınız.
  • quote:

Orjinalden alıntı: TIGERSHARK

siz yosuna pislikmi diyorsunuz ? bende çöp falan var zanlettim

sadece yosun olarka bakmamak lazım olaya balcık vb pıslık olması ıcın sadece cop bıdonlarının olması gerekmıyor suya bakıp berraklıgından kumundan anlayabılırsıın.
  • bilmiyorum ama yeşil yosun olan yerlerde deniz kestanesi olmaz rahat rahat yürüyebileceğiniz yerlerden birisidir insanları biraz tiksindirir ama pislik değildir yosunlar ve yosun olan yerlerde su altı canlılığı daha fazladır balçık konusuna birşey diyemicem genelde akıntının olmadığı yerlerde balçık olur
  • yurumek mı sadece atlamak zorundasın nereye yuruon :D soyle dusun denızın ortasına beton dok ve atla kıyıyı da o sekılde yapmıslar . anladınmı sımdı . sayet bızımkınde yuruyorsun ama 10 metre gıdıyorsun yıne dızlerıne kadar ve balcık bızımkı oranın denızınden daha kotu ama oda kotu yanı . Gidilicek tek yer aywalıga gıdıp turlara cıkıcaksın yada artura gıdıceksın diger yerleri bilmiyorum ama sarımsaklı olur oda suyu buz gıbı kola kavun karpuzu oraya koyup kes ye ohh ama grmek akıl kari deil
  • Akçay
  • quote:

quote:

quote:

quote:

tabiki sevgi köyü kayahan sayesinde ünlü olmuş bir yazlık sitedir.Bizimkilerin yazlığı var güzel yer vallaha.Ayrıca her akşam artur vardır hemen yanında her gece diskoya gideriz arkadaşlarla.Ama iki sitenin aralarında tel örgü vardır nedense her akşam kesilir o tel örgüler ve artura girilir kim kesiyosa helal olsun.Güzel yerleri var ayvalığın içi tam gezmelik sakin bir yer huzur dolu ama sıkıcıdır biraz.Yapacağınız pek bişey yoktur.Papalina mı ne diye bi balık türü var oraya has güzeldir tadı.Onun dışında denizi harikadır ama altınoluk taraflarını hiç sevmiyorum çünkü denizine girmek istiyorsunuz ama bir türlü denize boyunuzu aştıramıyorsunuz.Denizin içinde yürüyorsunuz yarım saat anca boyunuzu geçiyor ve yüzmeye başlıyosunuz.Neyse uykum geldi gidenlere iyi yolculuklar not: ben ankaradayım

Sen sevgi koyundemisin oranın denizi berbat ya bilmem farkındamısın resmen beton dukmusler betondan denize atliyorsun . az bisikletle gelmedik ordaki havuzun sahıbı benım arkadasımdı mımün diye bir cocuk

Bu arada ne cunda olsun sarımsaklı olsun orda neler yapılır yanı ne amacla nereye gıdılır dıye sorun hemen cevaplayayım bi anım var sarımsaklıda dıskoya gıtcez derken MİT 'in ozel alanına gırmıstık arabada tesısas gum gum 2 kısı colt'la etrafımızı cevırmıstı sonra anladılar ust bastanda kurtardık pacayı

denizi berbat olamaz çünkü mavi bayrağı var Hiç bir zaman pislik vb şeylere rastlamadım.Arturla ilgili olursa oluyordu eskiden ama şimdi tesisatlarını yaptırdılar.Ayrıca Artura para mı veriyonuz ya girerken basın gaza bakalım durdurabiliyorlarmı?Siteden sanıyolar para filan vermeyin sakın.

Tekrardan yineliyorum Denizi cok kotu Kayahan bile ar-tur 'a geliyor o bile denizlerinden memnun deil

ar-tur'un sadece Güvercin koydaki denizi kotu yosun var ve kumlu yanı dıpı gozukmuyor ama Martı koyu oyle değil Güvercin zaten disko ve havuzu ıcın gıdılmelı havuzuda tuzlu su denızden alıyorlar bi ara havuz 2.5 ytl idi sonra kaldırdılar .

Ar-tur'a Para mı veriyornuz kısmı bıraz yanlıs olmus ar-tur da dedemin topragı oldugu ıcın bizim bi kodumuz var 99/2 martı gibi mesela isim soy ısım cıkıyor tm dıyorlar gecıyorsun

bir alternetifi daha var arabayla kornaya basıp hemen cecık gecıceksın durmucaksın ozaman bu adam burdan dıyor hareketlerınden anlıyor .

ve artura girerken sakın ama sakın oyle gaza basıyım yakalayamazlar deme bilmem farkındamısın ama kamerlar heryerde 15 dakka ıcersınde askerler tepene ususur onca ıslem vs. Site ıcınde 30 'dan yukarı cıkarsanda askere denk gelme sonra canını yakarlar .

Yada İcerde Migrosa Giriyorum diyerek de girebilirsin alısveris yapicaz dersin .en kotu ıhtımal .

Bu arada o gaza basma muhabbetı sızın sıtede gecerlı genelde motorlarla basıyoruz adam arkamızdan sadece kufur edıyor . ama ar-tur icin bu gecerlı deıl

Her mavı bayrak denızın iyi olması anlamına gelmıyor denızınızde balcık ve yosundan gecılmıyor dedıgım gıbı beton duvardan atlıyorsun ve duvara deyıyor yosunlu bır sekılde cok kotu bizim suan kaldıgımız yazlıgın denızıde cok kotu gomec de kalıyoruz balcık yosun denız kırlılıgı cok kotu ve mavı bayrak alıyorlardı ıtıraz ettıler almayalım rezıl oluruz dıye ve sızın sıtede ben mavı bayrak goremedım varmı foto ?

5 senedir problem çıkmadı.Tanıdıkda var oturan orda problem çıkmaz.olmadı tekneyle geçerim oraya.Deniz polisi yok dimi arturda

• Yok problem olmaz Arasira bizde tekneyle cıkıyoruz giriyoruz ama teknenın herseyi tam olmasi lazim bayragi capasi can yelegini unutmadıkca unutupda sahıl guvenlıge yakalanmadıkca bı problem olmuyor bir keresinde geceden guvercin koya gelıp ıskeleye tekneyi baglayip teknede uyumustuk sabah ayazı bır yedik bide cig dustu diyorlar oda oldu cok fenaydı
  • simoney eğer sen o motorlu çoçuklardansan seni kesin görmüşümdür.Hatta 4 teker atvye binen çoçuk var site sahibinin oğluydu galiba çoçuk 16 yaşında hem atvye biniyor hemde üstü açık mercedese
  • bonus kafayımı dıyorsun ?

eger oysa Onu cok pıs pataklıyacaktımda karsıma cıkmadı .
  • artura girerken zorlanıyoruz.

tanıdık 1 isim verse birileri oturan keşke

p.m. bekliorm
  • Ayvalik sessiz ve sakindir. Sarimsakli ondan da sakindir. Gectigimiz yillarda esimle iki defa gittik, cünkü ikimiz de sakinligi severiz. Hatta esim cebinden 100 TL düsürmüstü, biri alip getirmisti, ikimiz de fark etmemistik. Herkes de bize bakip gülüyordu. Yani, insanlari da temiz, iyi niyetlidir Ayvalik'in. Gece hayati yok denecek kadar azdir. Yazin gece 2'de kaldigimiz yerden cikip Ayvalik tostu almaya cikardim Sarimsakli'dan. :) O tosta doyamadim.

Cunda güzeldir.
  • quote:

bonus kafayımı dıyorsun ?

eger oysa Onu cok pıs pataklıyacaktımda karsıma cıkmadı .

ewt bonus kafayı diyorum biraz şişman bir çoçuk hemde çok artiz zengin züppe yaw yanınada alıyo 13 yaşında kızları şimdiden başlamış ...liğe ama havuz kenarında oturulmuyo onların yüzünden durmadan ses yapıyolar.Çıkta diyemiyosun adam sitenin yarısının sahibinin oğluymuş galiba neyse daha fazla konuşmak istemiyorum.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.