Şimdi Ara

Ayvalık'a gidenler AYVALIK! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
62
Cevap
0
Favori
9.865
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gece hayatı diye birşey yok ayvalık kafa yeri dinleme yeridir ..
    Gece hayatı için gitçeksen gitme hocam sıkılırsın benim gibi
  • Şu anda ölüdür oralar..geçen ay gittim..Sarımsaklıda idim..Cundaya felanda gittim..Hayat yok.Cundada bir dizi cekimi vardı yaprak dökümü idi sanırım...
  • Bizi 2006 da dersane götürmüştü. Harika bir yerdi.
  • Sosyal aktivite 0 bence gitme
  • ayvalık ve sarımsaklı fena değildir. Gece hayatı vardır. Ama 2.ci sınıf yerlerdir. Bodrum antalya gibi bişi bekleme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nicotinell -- 19 Nisan 2009; 23:14:19 >
  • ayvalık altınovadayım bende.her yaz hemen hemen giderim.çok güzel yerlerdir.sarımsaklıya arada bi akşamları gideriz
  • Alrınova' ya gidenler hangi sitede oturuyosunuz? Ben dostlar sitesindeyim.
  • yıllardır giderim ama ahım şahım bir gece hayatı görmedim.merkez zaten geceleri ölü gbidir.doğası güzeldir ,kafa dinlenir.
  • quote:

Orjinalden alıntı: NirVaNa

Alrınova' ya gidenler hangi sitede oturuyosunuz? Ben dostlar sitesindeyim.

ümitköy sitesindeyim.
    denize girmeye ya hasan abinin yerine gidiyoruz yada özlem kente
  • tabiki sevgi köyü kayahan sayesinde ünlü olmuş bir yazlık sitedir.Bizimkilerin yazlığı var güzel yer vallaha.Ayrıca her akşam artur vardır hemen yanında her gece diskoya gideriz arkadaşlarla.Ama iki sitenin aralarında tel örgü vardır nedense her akşam kesilir o tel örgüler ve artura girilir kim kesiyosa helal olsun.Güzel yerleri var ayvalığın içi tam gezmelik sakin bir yer huzur dolu ama sıkıcıdır biraz.Yapacağınız pek bişey yoktur.Papalina mı ne diye bi balık türü var oraya has güzeldir tadı.Onun dışında denizi harikadır ama altınoluk taraflarını hiç sevmiyorum çünkü denizine girmek istiyorsunuz ama bir türlü denize boyunuzu aştıramıyorsunuz.Denizin içinde yürüyorsunuz yarım saat anca boyunuzu geçiyor ve yüzmeye başlıyosunuz.Neyse uykum geldi gidenlere iyi yolculuklar not: ben ankaradayım

• Peki yaşamak için ayvalık nasıl bir yerdir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ducatine -- 20 Nisan 2009; 22:14:22 >
  • Of sarımsaklı harikadır kesinlikle öneririm.2006'nın yazında ailecek gitmiştik tatile.Süper biryer kesinlikle tavsiye ederim
  • quote:

Orjinalden alıntı: Ducatine

Peki yaşamak için ayvalık nasıl bir yerdir?

Daha doğrusu İstanbul-İzmir-Bursa yaşamış biri olarak bu tarafa taşınmayı düşünüyorum. Ama sonra pişman olacağım diye içim içimi kemiriyor.Sonuçta yaş 28 işşiz ve Annem Emekli öğretmen. İş imkanları İzmire göre kısıtlı. Ama 2 senedir izmirde hiç iş bulamadım. Bu arada Akçay-Altınoluk-Burhaniye bilirim. Akçay'da akrabam var.

daha önce büyük şehirde yaşamışsın ve yaşın genç sayılır. O yüzden bence sıkılırsın. Özellikle hava soğukken gayet tenha olur. İş imkanları açısından yine istanbul en iyisi türkiye'de.
  • Ayawlıkta hic birsey yok hic gitme gidiceksen sarımsaklıya gıt

Burhanıye bitmis durumda gomec zaten bitik aywalık gece hayatı yok sarımsaklı gece gundur guzel ama sana burhanıye gomec arasında Ar-tur diye bir site var istersen oraya bak

Sitede 3 koy var guvercin martı gemi yatagi giris ucretli siteye arabaya 10 tl kesıyorlar sanırım gece diskosu var guvercin koyda martı koyunun denizi super .

3 koy var demıstım ama orda bıraz daga cıkarsan martı koyu ıle guvercın koyu arasında tılkı koyu var orayı herkez bılmez ve oraya sadece dagdan gecıyorsun gizli biyerdir buraya cok otelcıler ıstemıstır ama asker ızın vermemıstır Lost dızısınde goremıyecegın bı yer okadar olmasada guzel .

Sarımsaklı gece hayatı super sabah 6 ya kadar heryer acık ama elınde varsa sakın sakın sakın aywalıa gıtme sarımsaklı varken belkı helın yada hulya avsarı gorursun

Sarımsaklıyı sormussun ozellıkle orda bir lunapark var istanbul bostancıda yok oyle bıyer. ek olarak eklemek ıstedım

daha detaylı bırsey sorucaksan soylerım cunku yas 21 6 yasından berı aywalık tarafına gıdıyorum tatıle .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KURSAD. -- 20 Nisan 2009; 2:32:09 >

• quote:

Orjinalden alıntı: lion_koc

tabiki sevgi köyü kayahan sayesinde ünlü olmuş bir yazlık sitedir.Bizimkilerin yazlığı var güzel yer vallaha.Ayrıca her akşam artur vardır hemen yanında her gece diskoya gideriz arkadaşlarla.Ama iki sitenin aralarında tel örgü vardır nedense her akşam kesilir o tel örgüler ve artura girilir kim kesiyosa helal olsun.Güzel yerleri var ayvalığın içi tam gezmelik sakin bir yer huzur dolu ama sıkıcıdır biraz.Yapacağınız pek bişey yoktur.Papalina mı ne diye bi balık türü var oraya has güzeldir tadı.Onun dışında denizi harikadır ama altınoluk taraflarını hiç sevmiyorum çünkü denizine girmek istiyorsunuz ama bir türlü denize boyunuzu aştıramıyorsunuz.Denizin içinde yürüyorsunuz yarım saat anca boyunuzu geçiyor ve yüzmeye başlıyosunuz.Neyse uykum geldi gidenlere iyi yolculuklar not: ben ankaradayım

Sen sevgi koyundemisin oranın denizi berbat ya bilmem farkındamısın resmen beton dukmusler betondan denize atliyorsun . az bisikletle gelmedik ordaki havuzun sahıbı benım arkadasımdı mımün diye bir cocuk

Bu arada ne cunda olsun sarımsaklı olsun orda neler yapılır yanı ne amacla nereye gıdılır dıye sorun hemen cevaplayayım bi anım var sarımsaklıda dıskoya gıtcez derken MİT 'in ozel alanına gırmıstık arabada tesısas gum gum 2 kısı colt'la etrafımızı cevırmıstı sonra anladılar ust bastanda kurtardık pacayı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KURSAD. -- 20 Nisan 2009; 2:50:23 >

• Ayvalık yaşlı yeri

ben bile öyle atraksiyon arayan biri olmamama rağmen sıkılırdım arkadaşlarım olmasa
  • quote:

Orjinalden alıntı: blacklotus

quote:

Orjinalden alıntı: NirVaNa

Alrınova' ya gidenler hangi sitede oturuyosunuz? Ben dostlar sitesindeyim.

ümitköy sitesindeyim.
    denize girmeye ya hasan abinin yerine gidiyoruz yada özlem kente

Denizkent Karabüklüler sitesindeyim

Bu arada yeni gidecekler için bir kere ayvalık cunda adasındaki lokantalarda kesinlikle balık yemelisiniz ve bir kere bile olsa yat gezisine gitmelisiniz sınırsız balık salata ve tabi Cennet Tepesi ve Şeytan Sofrasını unutmayalım.

• quote:

Orjinalden alıntı: simoney

quote:

Orjinalden alıntı: lion_koc

tabiki sevgi köyü kayahan sayesinde ünlü olmuş bir yazlık sitedir.Bizimkilerin yazlığı var güzel yer vallaha.Ayrıca her akşam artur vardır hemen yanında her gece diskoya gideriz arkadaşlarla.Ama iki sitenin aralarında tel örgü vardır nedense her akşam kesilir o tel örgüler ve artura girilir kim kesiyosa helal olsun.Güzel yerleri var ayvalığın içi tam gezmelik sakin bir yer huzur dolu ama sıkıcıdır biraz.Yapacağınız pek bişey yoktur.Papalina mı ne diye bi balık türü var oraya has güzeldir tadı.Onun dışında denizi harikadır ama altınoluk taraflarını hiç sevmiyorum çünkü denizine girmek istiyorsunuz ama bir türlü denize boyunuzu aştıramıyorsunuz.Denizin içinde yürüyorsunuz yarım saat anca boyunuzu geçiyor ve yüzmeye başlıyosunuz.Neyse uykum geldi gidenlere iyi yolculuklar not: ben ankaradayım

Sen sevgi koyundemisin oranın denizi berbat ya bilmem farkındamısın resmen beton dukmusler betondan denize atliyorsun . az bisikletle gelmedik ordaki havuzun sahıbı benım arkadasımdı mımün diye bir cocuk

Bu arada ne cunda olsun sarımsaklı olsun orda neler yapılır yanı ne amacla nereye gıdılır dıye sorun hemen cevaplayayım bi anım var sarımsaklıda dıskoya gıtcez derken MİT 'in ozel alanına gırmıstık arabada tesısas gum gum 2 kısı colt'la etrafımızı cevırmıstı sonra anladılar ust bastanda kurtardık pacayı

denizi berbat olamaz çünkü mavi bayrağı var Hiç bir zaman pislik vb şeylere rastlamadım.Arturla ilgili olursa oluyordu eskiden ama şimdi tesisatlarını yaptırdılar.Ayrıca Artura para mı veriyonuz ya girerken basın gaza bakalım durdurabiliyorlarmı?Siteden sanıyolar para filan vermeyin sakın.

• En çok övülen yeri yani sarmısaklı bile bence berbat,deniz suyu soğuk insanlar plajda ama denize giren az,çevre düzenlemesi çok berbat,hele ki geceleri çıkan ilaçlara bile bağımlılık kazanmış o adi sivrisinekleri yok mu...1 kere gittim bir daha gitmem,anadolunun orta ve alt gelir grubuna hitap eden ve her nedense gelişip güzelleştirilmemesi için adeta çaba sarfedilen yer...
  • ayvalıkta eğlence diye birşey yok, yada ben görmedim orası sessiz sakin kafa dinleme mekanıdır. herkes akşam çıkar deniz kenarında volta atar, yaşlılar gündüzleri pazar alışverişne çıkar, öğle biyer

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EcheLoN_ -- 20 Nisan 2009; 15:53:46 >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.