Şimdi Ara

AYT Mattan 20-25 NET yaptıracak konular hangileri ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
2
Favori
12.806
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Mat 1 ve Geo da çok az konu eksiğim kaldı.En az 20 net yapmam mod mantık eşitsizlikler toplam sembolü diziler ve seriler çalışıyorum şuan aynı zamanda Permütasyon kombinasyon ve olasılıkta çalışacağım.

• sana bağlı değil mi ya belki hepsini çalışıp yine 25 net yapacaksın. zamanının yettiği kadar çalış bence
  • Matematik temelim iyidir, ayt mat konularinin neredeyse hepsi bittiğinde 20-21 net falan yapiyordum tabi zamanla köpek gibi deneme çözdüm 31-32 anca yapiyorum şuan. Tavsiyem, konulari bitirirken hakim olarak bitir, benim yaptiğim gibi "eğvle eğvle formülü ezberleyeyim yeter, denemede öğrenirim konuyu" falan deme.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • çalıştığın her konuyu yapacaksın diye bir kaide mı var o yazdığın pkob konusundan ÖSYM iyi saplar

Herkesin rahat yapabildiği polinomda ÖSYM geçen sene show yaptı

Demek istediğim vaktin yettiği kadar tüm konuları çalış daha var hepsi yetişir

• vallaha tyt neysede ayt çok kompakt köklü üstlü soru cıkmaz belki ayrı olarak ama aşırı bütün konular.
  • Önerileriniz için sağolun arkadaşlar hepsine çalışacağım

• quote:

Orijinalden alıntı: xKisaBoylu

Matematik temelim iyidir, ayt mat konularinin neredeyse hepsi bittiğinde 20-21 net falan yapiyordum tabi zamanla köpek gibi deneme çözdüm 31-32 anca yapiyorum şuan. Tavsiyem, konulari bitirirken hakim olarak bitir, benim yaptiğim gibi "eğvle eğvle formülü ezberleyeyim yeter, denemede öğrenirim konuyu" falan deme.
    Hocam kaç deneme çözdün 20 den 32 ye gelmek için

• Yalova Kaymakamı Y kullanıcısına yanıt
    345, acil ve endemik çözdüm, bu sıralarda da çap çözüyorum lakin diğerleri kadar katkısı olmuyor

• quote:

345, acil ve endemik çözdüm, bu sıralarda da çap çözüyorum lakin diğerleri kadar katkısı olmuyor
    Benim de 25-30 arası başka bir önerin var mı hocam

Günde 2 ayt mat atmayı düşünüyorum

• Yalova Kaymakamı Y kullanıcısına yanıt
    Deneme çözmekten çok analiz etmesi önemli, yapamadiklarinizin çözümüne bakip hee böyle yapiliyormuş diyip birakmayin, siz de yazıp çözün.

• Süper konu, benimde hedef mf 88 90 k arası, tyt matım 5-10 arasında gidiyor zorluğa göre, ikisinde 20 üzerine çıkarmaya uğraşacağım hatta ayt'den 22-23 tyt'den 18 19 yapsam bile oluyor
  • quote:

Matematik temelim iyidir, ayt mat konularinin neredeyse hepsi bittiğinde 20-21 net falan yapiyordum tabi zamanla köpek gibi deneme çözdüm 31-32 anca yapiyorum şuan. Tavsiyem, konulari bitirirken hakim olarak bitir, benim yaptiğim gibi "eğvle eğvle formülü ezberleyeyim yeter, denemede öğrenirim konuyu" falan deme.
    Eğvle eğvle

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.