Şimdi Ara

Ayt mat kanal önerisiiiii

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
2
Favori
537
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Geçen sene ilyas güneşin tüm ayt videolarını bitirmiştim şuan başka birini arıyorum daha çok soru tarzı görmek için bana mantığını oturtacak ve güzel sorular orta düzey süreli bir kanal arıyorum teşekkürler şimdiden .

• İlyastan memnunmuydun ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mandalinaturp1 kullanıcısına yanıt
    Evet ilyas gayet iyi memnundum yani listeyi tamamen bitirmiştim bazılarını birkaç kez izlememe rağmen artık farklı bir bakış açısı elde etmek istiyorum
  • Matematiğin güler yüzünü önerebilirim hocam, farklı soru tarzlarına değinmesi hoş oluyor. Konular üzerinde hakimiyetiniz varsa sizi geliştirecektir.
  • Ayt matematiğime güveniyorum şahsen hatta temmuz ayında mezuna kaldıktan hemen sonra 3d ayt alıp bir ay gibi bir sürede bitirmiştim eğer gerçekten geliştirecekse olabilir
  • cizrelivelibaba kullanıcısına yanıt
    Bazı videolarını izleyin hocam, beğenirseniz izlemeye devam edersiniz. Eğer hocanın anlatımı sizi bağlamazsa başka kanallara bakabilirsiniz.
  • Az çok baktım iyi gibi hocalara geldiğe ne diyorsun ?
  • cizrelivelibaba kullanıcısına yanıt
    Hocalara geldikte gayet iyidir. Ben önce Hocalara geldikten konuyu çalışıp ardından matematiğin güler yüzü kanalından tekrar ediyorum. Oldukça faydalı oldu bana şu ana kadar.
  • Anladım teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kaf kullanabilirsin

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • rehber matematik bence baya iyi öğretcilik açısından. onun deyimiyle ''bebek adımlarıyla '' başlıyosun. benim öğrendiğim iki kanaldan biri(diğeri hg)
  • bıyıklı matematik öneririm daha tam olmasa da takip edebilirsin
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.