Şimdi Ara

Ayt Kimyamı sağlamlaştırmak için

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
1
Favori
1.669
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Çap yayınları 11. Ve 12. Sınıf kimya fasikullerini alsam nasıl olur sizce ?

Çünkü ayt kimya soru Bankası bulamıyorum piyasada doğru düzgün palme geç çıkartacak gibi görünüyor.

Organik kimya içinde ayrıca soru bankası alacagim 11. 12.sinif fasikullerinin yanına çünkü fen derslerinden full cekmeyi planliyorum (kimya fizik biyoloji)

Organik kimya için kimya özel satın al diyorlar bu organik kimyayi "kimya adası kanalı anlatamiyor mu yeterli duzeyde yani kimya özel gibi bir yer şart mı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• bu ota boka özel ders al diyen tayfayı dinleyipte paranı kaptırma kardeşim. çalışmaya başla, eğer kimya adası gibi kanallardan olayı çözebiliyorsan denemelerin iyi geliyorsa almassın, halledemessen ve durumun iyiyse alırsın. ama bazı insanlar var direk ÖZEL DERSSİZ OLMAZ KESİN ÖZEL DERS ALMALISIN diye saçmalıyor. sanki babası anası özel ders veriyor da reklamını yapıyormuşcasına holiganlarını gördüm, sana onlar mı denk geldi bilmiyorum ama

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-34ADF6DFD -- 21 Eylül 2018; 22:29:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-34ADF6DFD

bu ota boka özel ders al diyen tayfayı dinleyipte paranı kaptırma kardeşim. çalışmaya başla, eğer kimya adası gibi kanallardan olayı çözebiliyorsan denemelerin iyi geliyorsa almassın, halledemessen ve durumun iyiyse alırsın. ama bazı insanlar var direk ÖZEL DERSSİZ OLMAZ KESİN ÖZEL DERS ALMALISIN diye saçmalıyor. sanki babası anası özel ders veriyor da reklamını yapıyormuşcasına holiganlarını gördüm, sana onlar mı denk geldi bilmiyorum ama
    Sen yanlış anladın hocam "KİMYA özel" diye behzat rasuli tarzi bir egitim plartformu var onu kastediyor arkadaşlar

• Ayt kimya bakmayalı baya oldu benim de he en son limit çözmüştüm...

Limit alabilirsin ben beğenmiştim
  • MegaWindows kullanıcısına yanıt
    hahahaha pardon reis. ben bu herşeye özel ders yazan tayfaya çok kıl olduğumdan algıda seçicilik yapmışım. kimya özel setini de duydum ama satın alıp bakmadığım için yorum yapmayayım
  • hocam kimyagör diye bi kanal var ben ordan çalışıyorum çok güzel mantığıyla anlatıyo kimyaya para vermek gereksiz bence kimya adası var bide
  • quote:

Orijinalden alıntı: YKSCİ TAYFA

hocam kimyagör diye bi kanal var ben ordan çalışıyorum çok güzel mantığıyla anlatıyo kimyaya para vermek gereksiz bence kimya adası var bide
    Kaynak olarak çap fasikülleri nasıldır

• Up

• Kimya özelden halletmeni öneririm, ayt için 150tl çok ucuz bana göre parasını hakeden nadir şeylerden

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam çap fasiküllerini sınıfça kullanmıştık. Ben gayet memnundum. Çok fazla soru tarzı vardı ve konuyu hakkıyla kavratıyordu. En sondaki şampiyon ve uzman testleri de (özellikle şampiyon) mükemmeldi. Bunu bitirdikten sonra palmeye geçiyordum. Palme çerez gibi geliyordu. Hiç takılmadan bitiriyordum. Yani kesinlikle al. Pişman olmazsın

• Ben de bu sene çap kullandim.Fen bilimleri,palme falan basit geliyordu.Organik için de çap al

• Up bana da lazım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kimyaya para verilmez gibi ama halledemezsen al tabi

• Video çözümlü mü arkadaşlar peki

• quote:

Orijinalden alıntı: Yoğurtlu Ayran

Kimyaya para verilmez gibi ama halledemezsen al tabi
    Hocam şu an kimya adası seyrediyorum v gerçekten iyi anliyorum palmedeki testler çerez geliyor adam akilli dinledikten sonra

Yani hocam kimya adasi bence de güzel 11.sınıfta kesfetmistim e 11.sinif aytnin babası iyi anlatıyordu yani, ama kimyaozelde iyi o youtubeden kaldirdi mi videolari?

Ben 11.sinif fasiküllerini kullandım,sondaki testler video çözümluydu sadece

• Ya palmeyi beklicem ya da apotemi tyt ayt soru bank alicam en azından çözümleri var

Bu arada kullanan varsa yorum yapabilir mi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Gayeyyyy

Ya palmeyi beklicem ya da apotemi tyt ayt soru bank alicam en azından çözümleri var

Bu arada kullanan varsa yorum yapabilir mi ?
    Apoteminin fen dersleri iyi değil

• quote:

Orijinalden alıntı: MegaWindows

Apoteminin fen dersleri iyi değil

Fizigi guzel. Sistemleri guzel. Kimyasini bilmiyorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.