Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Ayşen Gruda'dan Coşkun Sabah'a: Gidin az ötede oynayın

4
Cevap
0
Favori
248
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Ülke ve Dünya Gündemi >> Ayşen Gruda'dan Coşkun Sabah'a: Gidin az ötede oynayın
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    569 Mesaj

Ayşen Gruda, kendisine "Bilgisizliğinizi çenenizle kapatmaya, örtmeye çalışmayın" diyen Coşkun Sabah'a yanıt verdi: "Gidin az ötede oynayın buradan size prim çıkmaz..."

Sanatçı Ayşen Gruda, MESAM başkanlığına getirilen Coşkun Sabah'a "Gidin az ötede oynayın, buradan size prim çıkmaz" tepkisi verdi.

Gruda, "Elimde olsa Twitter'ı yasaklarım" diyen Sabah'a, Twitter'dan "Ne oldum şeysi olmuş bunlar Allah sizlere fırsat vermesin" yazmıştı.

'AYŞEN GRUDA DENEN ŞEY...'

Coşkun, Gruda'ya yanıt olarak Twitter'dan "Ayşen Gruda denen şey, Mesam başkan ve yönetiminin maaş almadığını bilmiyorsanız susun lütfen, bilgisizliğinizi çenenizle kapatmaya, örtmeye çalışmayın. Mesam hizmeti sadece bir amme hizmetidir, bilginize" ifadelerini kullandı.

Bunun üzerine Gruda, "Coşkun (bey) ben sizin maaş alıp almadığınız konusunda bir söylemim olmadı. Maaş, para alamıyorsunuz diye benim üzerimden yetkililerden maaş mı istiyorsunuz? Gidin az ötede oynayın buradan size prim çıkmaz... Beyefendi yetkim olsa Twitter'ı kapatırım diyor ama Twitter'dan faydalanıp bana laf yetiştiriyor, muhteşem kafa" yanıtı verdi.

İşte o mesajlar:

Kaynak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

|
    |

• Yarbay
    25140 Mesaj
    Çoşkun Sabah'ı severiz ederiz ama Ayşen Gruda denen şey dediği anda orada duracaksın Çoşkun abi. Karşında senin en az 20-25 katı büyüklükte bir sanatçı var düzgün konuşacaksın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheCaliph_ -- 19 Mart 2018; 16:50:56 >
    |
    |
    Coşkun Sabah ı çok severdim. Ama herkes haddini bilecek. Evimde tam 20 adet kaseti cd si veya plağı var. Hepsini kaldırıp attım.

|
    |
    [07 Eylül 2019 23:01:53 tarihine dek bölüme mesaj atamaz]
    Ayşen ablayı severdim ama artık benim için bitti.herkes haddini bilecek.onun rol aldığı bütün filimleri bilgisayarımdan silip attım.şimdi ne yaptım ben diye o düşünsün.

|
    |
    c.sabahla kıyaslamam bile
    |
    |
1
Reklamlar
e-ticaret
sohbet
Paykasa
haberler
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Lastik Fiyatları
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,187
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.