Şimdi Ara

AYRINTILI ÇALIŞMANIN APTALLIK OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYORUM ARTIK

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
3
Favori
1.388
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • BU SENEKİ SINAVI GÖRDÜKTEN SONRA AYT NİN ÖNEMİNİ YİTİRDİĞİNİ FARK ETTİM GEÇEN SENELERE BAKILINCA DA ÇOK ZOR OLMADIĞINI GÖREBİLİRSİNİZ SINAVIN ANA BEL KEMİĞİ TYT DİR BANA GÖRE ARTIK AYT ÖNCESİ MORALİ ETKİLEMESİ SAYESEİNDE DE ÇOK ÖNEM TAŞIYOR TABİ Kİ ÇALIŞMAYIN DEMİYORUM AMA ESŞ DEN ÇALIŞTIĞIMA BİYOLOJİDEN EN İNCE AYRINTISINA KADAR EZBERLEDİĞİME KİMYADAN ASİT BAZ KÇÇ DEN ZOR SORULARI ÇÖZDÜĞÜME APOTEMİ AYT MAT DENEMESİ ÇÖZDÜĞÜME PİŞMANIM AÇIKÇASI ONUN YERİNE TYT BİRAZ DAHA İYİ YAPABİLSEYDİM ÇOK HUZURLU OLACAKTIM EMEĞİMİN KARŞILIĞINI ALDIĞIMA SİZ NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ

• Aynı hocam.
    Calisirken acaba cikar mi diye ezberlemistim.
    Piyasadaki zor sb leri de cozdum.İse yaramadi..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Seneye bu kumar tutmayabilir.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Biyolojide sistemlerde inciğini cıncığını çıkarmıştım adamlar gitti kumeli dağılım sordu. Çıldırmamak elde değil

• Bu sene farklı bir seneydi.Seneye böyle olmayacaktır.Bu kafayla eğer seneye kalayım diyorsan daha dikkatli ol derim.

• Ad her şeyi açıklıyor

• Apotemi ayt mat seviyesinden çokta farklı değildi sınav. Apoteminin geometrisi olağanüstü zordu sadece.
    Edebiyat için haklısınız belki iyice kolaylaştırdılar onu resmen 0 detay soruluyor ama diğer derslere böyle demek haksızlık olur. (Feni bilmiyorum)

• sinirli yapılan mastrubasyon mu adınız yoksa sinirli hataylı mı
  • Ee napalım fullemek için giriyosan o olabilir bu sorulabilir diye her ayrıntıya girmek lazım

• Ayt Biyoloji adına MEB kitabını ayrıntılı çalışmak gerekiyordu mesela

• deoksiribo kullanıcısına yanıt
    sindirim sorusundaki sfenkterleri tyt akşamında yakaladım ben meb kitabından. yakalayıp okumuş olmasam ikilemde kalabilirdim o soruda. meb kitabı özellikle biyoloji için çok önemli.

• ARTIK SINAV KUMAR OLDU RESMEN YA NE KADAR SİKTİRBOKTAN Bİ SİSTEM
  • meb biyoloji kitaplarını yalayıp yuttum 8d 5y geldi yani fullesem bambaşka şeyler olacaktı ama yapacak bir şey yok artık

• Bu seneki Kimya ogretmenimiz

''benim dersimde olabildigince kullanmayın beyninizi'' derdi.

Bu seneki matematik ogretmenimiz

'' arkadaslar bu neden boyle su neden boyle diye sormayın. Soruları cozun,ezberleyin gecin yeterli. İleride matematik okursanız bolumde bunların detayını ogrenirsiniz zaten. Bu sizin icin zaman kaybı olmaktan baska bir sey olmaz '' derdi.

Altug Gunes youtube kanalında

''soruları detaylı degil en basitinden dusunun '' dedi

Murat Can Kocakulak youtube kanalında

''bu sene tytde cıkan 2 optik sorusunu da yanlıs yaptım'' dedi. arkadası ise-bir konuya cok calısınca soru cok detaylı dusunuldugunden dolayı yanlıs cıkabiliyor,o yuzden yanlıs yapmıssındır'' dedi

Şimdi ben diyecek olursam;
    Allah için ayt fizik-kimya-geometri kısmına bakın bi. Adamlar detay gerektiren hiçbir soru sormamışlar. Çap fasiküllerinin konu anlatım kısmındaki seyler gelmis direk. O yuzden bir konuyu cok detaylı ogrenmemeye calısın...konuyu guzelce bitirin,3-4 sb tarayın denemeler ve tekrarlar ile goturun sureci. cok daha iyi olacaktır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hasanbaris -- 29 Temmuz 2020; 2:50:44 >

• pipola P kullanıcısına yanıt
    Efendjm apotemi ayt mat denemesi ayari mi anlayamadim

• Şahsen yakın buldum ben. Geometriyi hariç tutuyorum dediğim gibi.

• Olum elim ayağım titredi,tüm tadım huzurum kaçtı lan okurken.

• Oyle zaten

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.