Şimdi Ara

*****AYRI FIFA VE PES BÖLÜMÜ İSTEYENLER 70 ÜYE OLDUK!!***** HERŞEY ÇORBA OLDU (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
164
Cevap
0
Favori
3.565
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: previlla

quote:

Orijinalden alıntı: tonimotto

Hadiyin hep birlikte konu açalım ? En fazla 3 gün ceza alırız. Ben açıyorum ilk başlığı.

Dostum yapma lutfen
    zaten forum karman corman
    gecen bı arkadas yaptı fıfa ıcın. Iyıce bakılmaz oldu forum
    Bırakın boyle belırtelım ısteklerımızı o sekıl uygulamalara gerek yok bosuna ceza alırsın bıde

Valla dostum yaklaşık 4 yıldır forumdayım açtığım konu sayısı 10'u geçmez konulara gelip artistik yapıp mesaj silen adminler bunuda görecekmi merak ediyorum.
  • Benide ekleyebilirsin..Artık yapmalılar çünkü forumda açılan nerdeyse her konu ya pes ya fifa..gına geldi
  • God of War-3 için yapılan uygulamanın, ki oldukça yerinde bir hareketti bence, bu iki oyun için haydi haydi yapılması gerekiyordu bence
  • bende varım
  • quote:

Orijinalden alıntı: SeZo

bende varım

Ekledim

Bu sayfayada vereyim linki Forum desteğe açılan konu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SemolicK -- 9 Ekim 2010; 15:43:59 >
  • Benide sayfaya Üye olarka Eleyebilirsiniz
    Forum Fifa ve Pes Konuları ile doldu.
  • Ekleyebilirsin .
  • Beni de ekle dostum

Bu arada yukarıda verdiğin link beşiktaş bölümüne gönderiyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: bynekm

Beni de ekle dostum

Bu arada yukarıda verdiğin link beşiktaş bölümüne gönderiyor...

Evet hocam hemen değiştirdim kusura bakmayın en son oraya gitmiştim de düzelttim
    Herkesi ekledim

• son durum nedir arkadaslar adminlerden bu isle ilgilenen oldumu yapacaz edecez diyen ?
  • Takan yok daha
  • protesto için birgün boyunca kimse girmeyecek bu bölüme o zaman takarlar belki
  • bende varım

edit: bu arada sesimiz admine gitmiş galiba..FIFA bölümü ayrılmış..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nburak.com -- 10 Ekim 2010; 2:21:50 >
  • Açıldı beyler
  • Benide
  • sonunda eylemlerimiz ses buldu yaşasın özgürlük

• quote:

Açıldı beyler

pc bölümündeki pes ve fifa ana başlığıyla konsol bölümünün pes - fifa konuları aynı ana başlık altında birleşmiş. herşey dahada karışacak. herşey çorbaya dönecek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi beynini.delerim -- 10 Ekim 2010; 2:31:40 >

• quote:

Orijinalden alıntı: beynini.delerim

quote:

Açıldı beyler

pc bölümündeki pes ve fifa ana başlığıyla konsol bölümünün pes - fifa konuları aynı ana başlık altında birleşmiş. herşey dahada karışacak. herşey çorbaya dönecek

Evet ben de farkettim onu
    herşey artık daha da karman çorman oldu

• quote:

Orijinalden alıntı: beynini.delerim

quote:

Açıldı beyler

evet garip...

• bıktık sizin fifanızdan kardeşim oh iyi oldu karmakarışık olsun beter olsun oh ne güzel.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.