Şimdi Ara

Aynı paketin faturalı olanı neden daha pahalı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
435
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Örnek üzerinden gidelim. Turkcell kontörlü lifecell mix 40 tl iken faturalı lifecell mix 70 tl. İkisi arasında neden böyle uçuk bir fiyat farkı var? İçerikler aynı değil mi yoksa ben mi gözden bir şeyler kaçırıyorum?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Aynisi vf dede var nedense telekomun bazi selfy paketlerinde var. İlginc.

• Faturasıza diledikleri gibi zam yapabiliyorlar herhalde bu yüzden olabilir bende bilmiyorum merak ediyorum
  • Faturalı olduğunda vergiler daha fazla. Ayrıca taahhüt olduğu için kendine bağlıyor müşteriyi. Faturasızda müşteri yüksek geldiği an başka hatta geçiyor.

• Faturalıda faydalar bir tık fazla oluyordu, tabi bazı tarifelerde..

• faturalı hatlarda ucretlendırme perıyodu dakıkalarda 6 sn ınternette 1 kb tır
    faturasız hatlarda ıse bu olay periyotu 1 dakıka ınternet 100 kb tır.
    demek ıstedıgım
    arkadasını faturalı hattan 7 sanıye ararsan 12 sanıye ekısılır dakıka paketınden
    arkadasını faturasız hattından 7 sanıye arayıp kapatırsan dakıka pketınden 1 dakıka duser
    faturalı hattından 901 kb ınternet kullanmı yparsan oaketınden de 901 kb duser
    faturasız hattından 901 kb kullanırsan 1000 kb duser hattından.
    kıssadan hısse duzenlı kullanıyosan faturalı hat ıyıdır.
    ama telefon 1 a sık kullanıp dıger ay 2 3 hafta yarı aktıf aranmak ıcın kullanıyorsan faturasız ıyıdır.
    hayılı forumlar
  • dakika olayı neyse de 100kb olmasının hiç dezavantajı yok, bunun için faturalı almasın kimse

• __kadıköyRAP__ kullanıcısına yanıt
    abi senı etkılemez ya sıl supurun var turkcell gollercepten var suprız noktan var hedıye yarısın var paycellın var kucuk detaylar sana bosver
  • öyle de bunun konuyla ilgisi yok
    okuyan bilgilensin diye yazdım 100 kb düşmesinden bir şey olmaz yani internete girip 1 mb harcayıp çıkmıyoruz sonuçta

• __kadıköyRAP__ kullanıcısına yanıt
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.