Şimdi Ara

Aynı durumda biz olsaydık?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
0
Favori
1.516
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sorum gayet açık ve net,hiç bir art niyet amacı gütmeden soruyorum renktaşlar. Şike iddiası fenerbahçeye değilde bize olsaydı ne yapardınız,nasıl karşılardınız?

• Sizi bizi mi var bu işin?Kim ne halt yediyse çeksin cezasını.
  • Şanlı renklerimize böyle namussuzluklarla gündeme getirenleri lanetler, bir an önce adaletin yerini bulmasını dilerdim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: OnurJAM

Şanlı renklerimize böyle namussuzluklarla gündeme getirenleri lanetler, bir an önce adaletin yerini bulmasını dilerdim.

Tüm taraftarlarımız bunu yapardı.
    Arkandayız başkan, seni alana tasma takarız falan diyen olmazdı eminim.
  • "Şike ile 8. olunmaz, saçmalamasınlar." derdim sanırım.
  • *her maçta rakiplerimizin ipini koparmış dana gibi bir hışımla oynamaları.

*yaklaşık 10 penaltımızın verilmemesi

*ligi kırılamayacak tarihi bir rekorla bitirmemiz.

eğer bunlar şike ile olduysa hay ben o şikeyi yapanın...
  • Gerçek şu ki fenerliler kadar tepki vermezdik.Türkiye'nin en büyük klüplerinden birinin başkanı 2 gündür göz altında ve suçlamalar ağır.Adamlar hala bunu yapan cezasını çekecek 17 takım kardeş olmuş bize düşman vs diyorlar.Oturup mantıklı düşünseler onuda yapmıyorlar.Koskoca klüp başkanı elde delil yoksa nasıl niye gözaltına alınsın.Hala daha aziz yıldırım günlerini gösterecek onların diyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Juvixted

"Şike ile 8. olunmaz, saçmalamasınlar." derdim sanırım.

ben zaten bu seneyi kastetmiyordum ki hani biz şampiyon olsak ve sonunda böyle iddialar gerçekleşse anlamında sordum
  • "Allah belanızı versin asırlık çınarı ne hale getirdiniz" der gözümden yaşlar gelir ama ginede gider tekrar süper lige çıkana kadar desteklerim!!! İyisiyle kötüsüyle sevdik biz bu renkleri !!
  • Galatasaray camiası içinden biri yapsaydı lanetler okurdum dahada ilerisi söylerdim tabikide cezasını çekmesi için dua ederdim, Galatasaray klübünü, armasını kirlettiği için...
    Ama fenerlileri biliriz Aziz başkaaaaan, asarız keseriz normal karsılıyorum
  • Galatasarayımdan asla şüphe etmem. Başarısız olabiliriz, yönetim görevlerini iyi yapmayabilir am asla Galatasaray'ı böyle bir şeye yakıştıramam.
  • Biz yokuz ama arkadaş yine bize bok atmaya devam ediyolar dün bi haberlere göz atıyım dedim "Eski GALATASARAY'lı futbolcu ümit karan gözaltında" diyolar e yuh arkadaş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Umut.

Biz yokuz ama arkadaş yine bize bok atmaya devam ediyolar dün bi haberlere göz atıyım dedim "Eski GALATASARAY'lı futbolcu ümit karan gözaltında" diyolar e yuh arkadaş.

8 Yıl önceki şüpheli görüntü kayıtları ortaya çıkmış:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: OnurJAM

Şanlı renklerimize böyle namussuzluklarla gündeme getirenleri lanetler, bir an önce adaletin yerini bulmasını dilerdim.

+1905
  • nekadar takimimi korusam da utanirdim.sen gel okadar takimini destekle,şampiyon ol.sonra boyle ückagitla alindigini ogren.aglardim ulan.Eger bide bu konusulanlardan birkactanesi dogru ise birdaha 3 4 yil hic bir klüp bunun altindan kalkamaz.
  • Adnan'lardan beklerdim açıkçası. Savunamazdım hiç bir şekilde klübümüzü.
  • Açıkçası ligimizde puana ihtiyaç duyan her takımın şike yaptığına veya yapma girişiminde bulunduğuna inanıyorum. eğer şampiyonluk yarışından kopmasaydık belki biz de ihtiyaç duyacaktık ve bazı işgüzar yöneticiler bu işe bulaşacaktı. inşallah ortaya çıkacak gerçeklerin gereği yapılır da bi daha kimse aklından geçirmez böyle şeyleri.
  • Kişilerin yanlışları tüm camiaya mal edilemez ama aynısı bizim başımıza gelse baya utanırdım herhalde..
  • quote:

Orijinalden alıntı: cihangoren

Kişilerin yanlışları tüm camiaya mal edilemez ama aynısı bizim başımıza gelse baya utanırdım herhalde..

Kişilerin yanlışları başarı getirdiği gibi ceza da getirebilir. başarı tüm camianın gururu olur fakat fiyasko olursa yanlız sorumlular ceza çeker. camiayı bağlamaz. camiaya ceza olarak iki yıl beklenir süper lig.
  • bende sana bir soru soruyum biz niye galatasarayız..
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.