Şimdi Ara

Aynı anda 2 üniversite okunabilir mi? (İkisi de Lisans Bölümü-4 Yıllık) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
2
Favori
95.218
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arklar bende bişe sormak istiyorum bende bir lisans programına kayıtlıyım daha doğrusu bitmedi normalde bitmesi gerekiyodu dönem uzadı 2 dersim var alttan bu yıl össye tekrar girdim eğer kazanabilirsem yine aynı üniden ya da başka bi üniden herhangi bir lisans programına kayıt yaptırabilirmiyim yoksa sadece açıköğretime mi kayıt yaptırabilirim cevaplarsanız sevinirim
  • başka bir örgün okula kayıt hakkı kazanırsan birini seçmek durumundasın aynı anda iki okula devam edemezsin...

ama örgünle açıköğretimi beraber götürebilirsin...
  • peki arkadaşlar örgün ile uzaktan eğitim aynı anda okunabilir mi?? mesela kendimden örnek vereyim :D

2 yıllık üni. 1 dönem uzattım (saolasın mustafa hoca) :D yani ocakta alıcam diplomayı :D ve derslere devam zorunluluğum yok :D şimdi uzaktan eğitimi tercih edersem aynı anda okyabilirmiyim :)
  • evet arkadaşlar bende 4.sınıfa geçtim uzaktan eğitimide aynı anda alabiliyormuyum acaba?(açık öğretimden bahsetmiyorum) Birde açıköğretimde bilgisayar programcılığı var mı ben var diye biliyordum...
  • Açık,örgün değil kazandığınzı bölümün kontenjanlı olup olmadığına bakılarak işlem yapılmakta artık...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi merzer -- 4 Eylül 2012; 16:36:47 >
  • Ben Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi'nde (Açıköğretim) 3. sınıftan 4. sınıfa geçmiştim fakat kayıt yenileme tarihini kaçırdığımdan dolayı 2011-2012 sezonunda 4. sınıfı okuyamadım. Bu arada 2012-ÖSYS sınavına girdim ve Marmara Üniversitesi Uzaktan Eğirim programına yerleştim ve geçtiğimiz günlerde kayıt yaptırdım. Önümüzdeki ay ise AÖF kayıt yenilemeleri var ve benim kayıt yenileyerek 4. sınıfı okuma hakkım devam ediyor. Bu durumda aynı anda iki üniversite öğrencisi olacağım biri açıköğretim diğeri uzaktan eğitim. Ama benim AÖF kaydımı yenilerken sorun olacağı konusunda tereddütlerim var, sizce bir sorun yaşar mıyım?
  • konu hortıcak biraz aynı üniversitede aynı anda önlisansla lisans okuyabiliyor muyuz peki ? ben önlisans 1.sınıfı bitireceğim bu sene sınavıda kayıt oldu kazanırsam ikisine devam etme şansım varmı ? (ikiside aynı üniversitede)
  • merhabaaa ben de bişey sormak istiorum türk dili ve edebyatı okuyacagm örgün eğitim, aynı anda uzaktan eğitimle başka bi bölüm okayabilir miyim
  • arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim.geçen sene açıköğretim iktisat okumaya başladım bu sene 2. sınıfım bölüm kontenjanlı bölüm.bu sende afyon kocatepe işletmeyi kazandım açıköğretime gittim sordum ikisini aynı anda okuyabilirsin dedi.afyon kocatepe öğrenci işlerinde bi adam bununla ilgili yök ün bir yasası vardı ben onu bulayım pazartesi sen beni ara dedi.tamam dedim kapattım.bölümler farklı olduğu için 2 side okunabiliyor diye biliyorum yardımcı olurmusunuz ve internette aradım bulamaıdm bunula ilgili kanun vs varsa linkini ataiblirmisiniz?
  • ha bu arada kocatepedeki önce bi okuyamassın dedi aydınlatırsanız sevinirim
  • güncel
  • up
  • ben yeni üniversiteli olacağım hem açık hemde örgün egitim bitirmek istiyorum ama biz bu ikisini okuyup bitirdikten sonra 4 yıllık bir mezunmu oluyorum yoksa ayrı ayrı 2 yıllık oluyor @2
  • quote:

Orijinalden alıntı: m.cabuk27

ben yeni üniversiteli olacağım hem açık hemde örgün egitim bitirmek istiyorum ama biz bu ikisini okuyup bitirdikten sonra 4 yıllık bir mezunmu oluyorum yoksa ayrı ayrı 2 yıllık oluyor @2

Ayrı ayrı bir 2 yıllık bir de 4 yıllık üniversite diploman olur.
  • arkadaşlar bilgisi olan var mı bu konu hakkında 4 yıllık bir bölüm okuyorum şu anda
  • Hafta Anadolu Üniversitesi sınavsız 2. Üniversite başruları başlıyor. Aöf bürosundan 205 tl + Öğrenci belgesiyle kayıt yaptırabiliyorsunuz. Bende yapıcam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • orgun okurken uzakdand okuyabiliyormuyuz

• quote:

Orijinalden alıntı: JilberProduct

Hafta Anadolu Üniversitesi sınavsız 2. Üniversite başruları başlıyor. Aöf bürosundan 205 tl + Öğrenci belgesiyle kayıt yaptırabiliyorsunuz. Bende yapıcam

bolum sinirlamasi varmi? muhendislik yada bote okuyan icin

• waleur5 kullanıcısına yanıt
    Örgünde oluduğun bölüm dışında her bölümü seçebilirsin :))

• quote:

Orijinalden alıntı: JilberProduct

Örgünde oluduğun bölüm dışında her bölümü seçebilirsin :))

hocam birde orgun okurken uzakdan lisans okuyabilirmiyiz bilgin varmi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.