Şimdi Ara

aynı anda 2 ekrandan görüntü almak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
3.441
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar masaüstü pc ve lcd televizyonum var ekran ayarlarından ekran 1 ekran 2 ile görüntüyü lcd ye aktarıyorum ama dosyaları mause la 2. ekrana kaydırarak yapıyorum ... benim istediğim monitörde o an ne görünüyorsa film oyun vs aynı anda lcd televizyonda da görünsün istiyorum.. bunu nasıl yapabilirim.. mümkünmü.. yardımcı olursanız sevinirim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WeekendWarrior -- 10 Ocak 2010; 16:05:46 >

• ekran kartınızın ekran ayalardında (ati - nvidia fark etmez) "duplacate mode" veya "clone mode" diye bir şey vardır...oradan
  • quote:

Orijinalden alıntı: WeekendWarrior

arkadaşlar masaüstü pc ve lcd televizyonum var ekran ayarlarından ekran 1 ekran 2 ile görüntüyü lcd ye aktarıyorum ama dosyaları mause la 2. ekrana kaydırarak yapıyorum ... benim istediğim monitörde o an ne görünüyorsa film oyun vs aynı anda lcd televizyonda da görünsün istiyorum.. bunu nasıl yapabilirim.. mümkünmü.. yardımcı olursanız sevinirim...

bu dediğiniz olayın olabilmesi için,masaüstü PC'nizin ekran çözünürlüğü ile LCD TV'nizin ekran çözünürlüğü aynı olmak zorunda.yoksa 1:1 pixelmaping olarak görüntü alamazsınız.yani 2 ekrandan birisinin görüntüsü kötü olur.ama 1. ekran olarak atadığınız ekran net olur

• benım de boyle bır sorunum var fakat duplıcate modda cozunurlukler tutmuyo duplıcate modda en fazla 1300 kusur e bın kusur yapabılıyorum fakat extend modda ana ekranım(2numara fakat bılısayar ekranı) 1900x1080 oluyor , dıger ekran 1600x1200 oluyor. fakat benım ıstedıgım duplıcate modda calısması ve ıkı ekranın farklı cozunurluklerının olması ... bu mumkunmudur ?

yardımınız ıcın sımdıden tesekkur ederım..

ıyı gunler.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.