Şimdi Ara

Ayna'nın Wallpaper'ını Yaptım.Nasıl Olmuş ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
1.075
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Gruptan Cemil'in ayrılması aynanın dağıldığı anlamına gelmez ki. Erhan tek başına da grubu yürütür. Sonuçta Denizden geliyoruz albümü de bir ayna albümü ki bence daha hoş olmuş. Bugün bizim burda konserleri vardı sırf üşengeçlikten gitmedim. Erhanla karşılaşıyoz zaten hep yolda. Gözlük bi insanı bu kadar değiştirir!
  • bence çok güzel olmuş ayna nerde olsa güzel çıkar bence üstelik grubun dağıldığı falanda yok.........
  • arkadaşlar biraz kulağınızı dünyaya açarsanız gerçek müzikle karşılaşabilirsiniz..aynayla camla uğraşmayın derim ben..hem zaten ykında adamın ağzı yırtılcak şarkı söylerken..demedi demeyin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ironik -- 20 Temmuz 2005, 10:36:00 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: ironik

arkadaşlar biraz kulağınızı dünyaya açarsanız gerçek müzikle karşılaşabilirsiniz..aynayla camla uğraşmayın derim ben..hem zaten ykında adamın ağzı yırtılcak şarkı söylerken..demedi demeyin

+1
  • Fenaaa olmuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ZaFLooBrect

Fenaaa olmuş.

Ben yakında çoluk çocuğa karışacağım. Adam benim lisede açtığım konuyu hortlatıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Razer

quote:

Fenaaa olmuş.

Ben yakında çoluk çocuğa karışacağım. Adam benim lisede açtığım konuyu hortlatıyor.

Çoluk çocuğa karışmadan evvel avatarındaki resim bir animedense bu hangi anime, cevabı veriver

• quote:

Orijinalden alıntı: Kartal Göz

quote:

quote:

Fenaaa olmuş.

Çoluk çocuğa karışmadan evvel avatarındaki resim bir animedense bu hangi anime, cevabı veriver

İnternette sörf yaparken buldum. Hangi anime olduğunu bilmiyorum. Hatta anime dahi olmayabilir.

• quote:

Pardon resim tam çıkmamış.

hocam resim hâlâ daha tam çıkmamış

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • link kırık ?
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.