Şimdi Ara

aylık 50 bin tl harcama için hangi kredi kartı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
1
Favori
1.085
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

aylık ortalama 50 bin tl harcama için en güzel puan veren hangi kredi kartı vardır?

harcamalar sadece konaklama(otel,öğretmenevi vs.) için olacak.

teşekkürler.

edit: biraz daha detay vereyim.

günlük 5 kişi konaklama olacak bu da günde yaklaşık 2500 tl yapar. haftada eğer çalışılmayan gün de varsa 15 bin falan eder.

her cuma da karta ödeme yapacağım yani ekstre kesildiğinde belki son 1 haftanın ödemesi çıkar, onu da zaten ödeyeceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bcan402 -- 4 Kasım 2022; 8:38:1 >

• fazla puan kazanmak istiyorsanız birden fazla kart almanız lazım. tek kartta fazla puan kazanamazsınız.

1-) şuan ykb her 2000bin+ konaklama,seyehat harcamasına 75tl , toplam 150tl puan veriyor. aynı kampanya vakıfbank da da var. her ay oluyor.

https://www.worldcard.com.tr/kampanyalar/seyahat-alisverislerinize-toplamda-150-tl-worldpuan-kasim-2022/90000193471

https://www.vakifkart.com.tr/kampanyalar/seyahat-arac-kiralama-ve-konaklama-harcamalariniza-150-tl-worldpuan-32206

2-) garanti shopandfly var. her 1500+ konaklama,seyahat hacamasına 75tl, toplam 150tl lik mil veriyor. 2500lük harcamaya da ekstra 25tl ilk mil verir. miller migrosta geçiyor.

https://www.shopandfly.com.tr/kart/genel-kampanya/seyahat-harcamalariniza-ekstra-15000-mil-ayricaligi-kasim

3-) worlddeki aynı kampanya garanti bonusta da var.

https://www.bonus.com.tr/kampanyalar/seyahat-harcama-bonus-kampanyasi

sonuç olarak shop&fly kesin öneririm hocam. hiç kampanya olmasa bile her 2500e 25tl lik milk verir. toplam 50binlik harcamaya da en kötü 500tl lik mil kazanılır. o da migrosta kullanılır. bunun yanına garanti bonus alırsanız ortak limit kullanırlar.

yüksek limit alırsanız 1hafta da ödemenize gerek yok, para vadeliye atılır. ödeme günü ödenir. oradan da kazanç olur

• Yüksek limitlerde tek bir karta bağlı kalmak çok mantıklı değil. Top kredi kartlarından 2 tane çıkartıp keyfinize bakın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • AÇILIN-BEN-MÜHENDİSİM kullanıcısına yanıt

teşekkür ederim.

enpara kredi kartı kullanıyorum limiti 24900 tl...beyaz eşya vs aldım taksitle..şuan 5 bin tl limiti kaldı.

başka bir bankadan bir kredi kartı çıkarırsam bana 5 bin limitli kredi kartı çıkacağını söyledi bankacı.

şimdilik taksitler bitene kadar bekleyeceğim mecbur. zaten yeni kredi kartını da personele verecektim hem iş yürüsün hem de ben puan kazanayım dedim.

• bcan402 kullanıcısına yanıt

alakası yok. hiçbir bankacı net olarak şu kadar limit alırsınız diyemez. size direk maaşın 4 katını hesap edip söylemiştir. her bankanın farklı değerlendirme kriteri vardır. akbank bana en fazla 54bin limit alabilirsiniz diyor ama benim sadece garanti de 70bin limit var mesela.

özellikle mevduat tutulan bankadan yüksek limit almak daha kolaydır. yine hesap-kartta nakit akışı da önemlidir.

garanti de hesabınız yoksa hesap açtırıp internet şubesinden kk başvurup şansınızı deneyebilirsiniz. gelire de maaş değil toplam elinize geçen parayı yazın. banka sizi arayıp geliri belgele demez. farklı değerlendirme sistemleri vardır.

• bonus ve maksimum yarı yarıya çıkar güzel kampanyalar oluyor. gerisi enpara filan traş.

• Öncelikle resmin gelirinizi önemli tabi biraz yukarı belirtebilirsiniz...
    Örnek ben gelirim 15.000 TL diye belirttim şuan 31.000+24,990+6.000 Limitlerim var.

Neden 3 kart 3 banka?
    *Beyaz eşya, bisiklet, motosiklet alımı için;
    Garanti Shop & Fly (31.000 olan)

*Elektronik, Telefon,Laptop için İsBank Maximum (24,990 olan)

*Ev, Market, yemek,bilet için Denizbank (6.000 olan var)
    --------------------------------
    Garanti miller: shell, migros, mediamarket geçiyor.
    iSBank maximum kampanyalar güzel varsa katılırım
    Denizbank Bonus kampanyalarda güzel birşey varsa ..

Size rahat +30.000 limitli kart çıkar başka bankadan!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ibo83 -- 6 Kasım 2022; 9:26:42 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.