Şimdi Ara

Aykut Kocamana kredi verilmeli

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
539
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Aykut kocamanı en çok eleştirenlerden biriyimdir bir yanım sever bir yanımsa istemez kendisini sezon öncesi takıma geleceğini duyduğumda bir an heyecana kapıldım nedendir bilmiyorum sadece bir his bu ben çok başarılı olacağını hissettim hep ama bir yandanda korkak olduğunu düşündüm yani aykut kocaman benim için sürekli nötrdü ama başarılı olacağını düşünüyordum neden bence aykut kocaman bütün türk teknik direktörlerden daha fazla vizyona sahip bir hoca sistem hocasıdır dünyayı takip eder futbolu takip eder yenilikçidir eski kafa değildir modern futbola uygun oyun oynatmaya çalışır yalnız fatih terim şenol güneş gibi ikili ilişkileri ve baskın karakteri yoktur kafasında kurduğu sistemi futbolculara entegre edemez bu devrede baskın kişi aziz yıldırımdır futbolcuları azarlar vs buda eksi yanı bence çok zeki bir teknik adam başarısız olsa dahi bu dandik kadroyla bile güzel işler yapabildi geçmişi ve haterlığı bırakmalı ve bence hocamıza şans vermeliyiz inanın taktiksel olarak mantelite olarak fenerbahçemizi ilerlere taşıyabilir sadece biraz baskın bir karakter olmalı dediğini yaptırabilmeli

• "bence aykut kocaman bütün türk teknik direktörlerden daha fazla vizyona sahip bir hoca sistem hocasıdır"

Bunu gerçekten kendi özgür iradenle mi yazdın?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • veren verdi zaten cehennem donana kadar aykut diyor.

Yapacak bişey yok sezon sonuna kadar durumlar böyle.
  • quote:

Orijinalden alıntı: boassxx

"bence aykut kocaman bütün türk teknik direktörlerden daha fazla vizyona sahip bir hoca sistem hocasıdır"

Bunu gerçekten kendi özgür iradenle mi yazdın?

hangi türk teknik direktöründen vizyonu daha az kendi özgür iradenle söylede vizyon görelim.
  • arkadaşlar

AYKUT KOCAMAN ZAMAN ZAMAN OYNATTIĞI FUTBOLDAN ELEŞTİRSEKDE 2010 2011 SEZONUNDAKI İVMEYİ YAKALARSA Kİ ŞUAN TAKIM O HAVAYA GİRDİ KİMSE TUTAMAZ FENERİ RAHAT OLUN

AYKUT KOCAMAN NASIL 2010DA TRABZONLU ŞENOLU EZDİ GEÇTİ HATIRLAYIN

YANİ ABICIM AYKUT > ŞENOL

AYKUT TUDORU DA EZİP GEÇER MERAK ETMEYİN :d

AMA OLURDA FATIH TERIM GS BAŞINA GELİRSE AYKUT HOCANIN TEK HANDİKAPI O ADAM İŞTE :D
  • :D
  • Trabzondayken bile avarajla sampiyon olabilmis (oda nasil olmus belli) ezip gecmekten bahsediyor. Gecen yil 5 yedigi mactan sonra bizim etimiz ne budumuz ne diyodu. Burda tum bjk taraftari puan kayiplarimiza uzulurken ben seviniyordum. Gs ve fb taraftarinin havaya girmesi paha bicilemez bir duygu. Gs taraftari once kombine yakti sonra 40 bin kombine aldi fb taraftari tribune gitmiyodu bu haftadan itibaren yavas yavas geri vitese takip maclara gelmeye basladi. Ilk haftadan fark acsak sezon boyu aglayan bos tribunlere oynayan sonra biz kotuyduk ondan sampiyon oldunuz diyen bir kitle olacakti. Boyle olunca en azindan subata kadar sampiyonluk konulari acacaklar. oku oku eglen.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: enesakguxx

arkadaşlar

AYKUT KOCAMAN ZAMAN ZAMAN OYNATTIĞI FUTBOLDAN ELEŞTİRSEKDE 2010 2011 SEZONUNDAKI İVMEYİ YAKALARSA Kİ ŞUAN TAKIM O HAVAYA GİRDİ KİMSE TUTAMAZ FENERİ RAHAT OLUN

AYKUT KOCAMAN NASIL 2010DA TRABZONLU ŞENOLU EZDİ GEÇTİ HATIRLAYIN

YANİ ABICIM AYKUT > ŞENOL

AYKUT TUDORU DA EZİP GEÇER MERAK ETMEYİN :d

AMA OLURDA FATIH TERIM GS BAŞINA GELİRSE AYKUT HOCANIN TEK HANDİKAPI O ADAM İŞTE :D

• Fenere ivme kazandıran aykut değil vaat edilen primdir. prim kesilsin görürüz bütün oyuncuları.
  • quote:

Orijinalden alıntı: froce1903

Trabzondayken bile avarajla sampiyon olabilmis (oda nasil olmus belli) ezip gecmekten bahsediyor. Gecen yil 5 yedigi mactan sonra bizim etimiz ne budumuz ne diyodu. Burda tum bjk taraftari puan kayiplarimiza uzulurken ben seviniyordum. Gs ve fb taraftarinin havaya girmesi paha bicilemez bir duygu. Gs taraftari once kombine yakti sonra 40 bin kombine aldi fb taraftari tribune gitmiyodu bu haftadan itibaren yavas yavas geri vitese takip maclara gelmeye basladi. Ilk haftadan fark acsak sezon boyu aglayan bos tribunlere oynayan sonra biz kotuyduk ondan sampiyon oldunuz diyen bir kitle olacakti. Boyle olunca en azindan subata kadar sampiyonluk konulari acacaklar. oku oku eglen.

gene mi açtınız şunun banını

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.