Şimdi Ara

Aykut kocaman yüzyılın en önemli teknik adamlarından

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
125
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Rıdvan Dilmen aykut kocaman için yüzyılın en iyi hocalarından birisi demiş ciddi ciddi..Ali Koç aykut u seçsin göndermesin diye takla atmadığı kaldı

Rıdvan Dilmen

Futbol tecrübem şunu söylüyor, taraftar 40 binden aşağı gelmez maçlara bu da artı 6-7 puan yazar. Ama bu kadrodan en az 5-6 değişikliğe gidilmezse, Aykut Kocaman olmadan bu puanı da alamaz. Kocaman'la 3 takviye yapılırsa, bu takımın çok başarılı olacağını düşünüyorum. Sadece sirkülasyonun çok olması yetmeyecektir, bunu yönetecek bir teknik adam gelmeli. Durum onu gösteriyor ki Aykut Kocaman'la yollar ayrılacak. Bana göre Kocaman bu yüzyılın en önemli teknik adamlarından biri ve kaybedilmesi yanlış

Yazının tamamı

https://www.sabah.com.tr/yazarlar/spor/dilmen/2018/06/05/ali-beyle-iyi-anlasir-ama-kocaman-gider

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Doğruları söylemiş şimdi kalkipta türkiye ligini tanımayan,dinamiklerini bilmeyen yabancı hoca getirirsen koca sezonu hiç etmiş olursun.Fenerle adi geçen yabanci hocalara bakıyorum,bu hocaların bence hiç biri türkiye liginde bir maç dahi izlememiştir.Malesef ülkecek sabırsız bir milletiz.

• Rıdvan yüzyılın en büyük yalakalarından

• Evet aykut kalsin en azindan Aziz i baskanlikta koruyamadik.Aykut hoca yi koruyalim.

• quote:

Orijinalden alıntı: okan855

Doğruları söylemiş şimdi kalkipta türkiye ligini tanımayan,dinamiklerini bilmeyen yabancı hoca getirirsen koca sezonu hiç etmiş olursun.Fenerle adi geçen yabanci hocalara bakıyorum,bu hocaların bence hiç biri türkiye liginde bir maç dahi izlememiştir.Malesef ülkecek sabırsız bir milletiz.
    Türkiye liginin dinamikleri nedir söyler misiniz ?
  • en iyi demedi en önemli hocalarından dedi arasında büyük fark var. 3 temmuzdaki duruşu zaten fenerbahçe tarihinin en önemli hocalarından yapmıştır , oynattığı oyunu ben de beğenmiyorum ama iyi ve önemli gibi kavramları karıştırmayın
  • Yüzyılın çöp td.lerinden biri.
    Aziz yıldırımın td hali aziz.de futboldan anlamazdı aykutta anlamaz ama biri ben fenerbahçeye yıllarca başkan oldu diğeri daha küçük yolun başında ona kalsa o da bi 20yıl fenerbahçenin başında td olarak kalmak ister. Aziz 20yılda 6kez şampiyon oldu galatasaray 10kez vs şampiyon oldu ise aykutun 20yılda galatasaray 15 şampiyonluk alır bizde ya 1 ya 0 şampiyonluk

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tutmaz tutmaz Rıdvancım yeter artık şu kankanı övüp durduğun

100 yılın teknik direktörüymüş ulan sokaktan birini çevirsek.Vardara Young boysa Paoka elenmezdi be.Akhisara ligde iki sefer yenilip üstüne bir de kupayı vermezdi.
  • Aykut Kocaman'ın gitmesi illa yabancı bir teknik direktör geleceğini göstermez sayın yalaka. Ersun Yanal var. Yılmaz Vural var ama o yeni bir takımla anlaştı bildiğim kadarıyla. Aziz'le beraber sen de emekli olsan iyi olacak artık.
  • ersun yanal gördüğüm en overrated adam aykut kocaman ersun'dan 2 kat ii hoca umarım ali koç aykut kocaman'ı kovar da yabancı bi hoca getirir taraftarı dinleyip de burnunu boktan çıkarabilen bi kulüp görmedim daha şaşmaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi taııbuv -- 6 Haziran 2018; 21:58:40 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.