Şimdi Ara

Aykut Kocaman Nefretimsin

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
70
Cevap
1
Favori
3.375
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bu konuyu 50. kez açışım falandır senin transfer politikan ne zaman düzgün olacak be adam.

Sen nasıl lensi veto ettin istemedin.O açıklamaları bana getirmeyin Aykut isteseydi lens gelirdi bu kadar basit.Gitti gol/asisti olmayan dirarı aldı sebep çok fazla koşuyor diye

Zaten sana atletizm branşından ilk 11 düzsünler tamam dersin.

Lens olmasa geçen sene golümüz yoktu

Taraftar bu kadar severkes isterken lensi veto etmek ihanettir.Sonra taraftarı istiyorsun tribüne

q7 talisca lens bide önlerine sağlam santraforla adam rahat 15+ asist yapıcak zaten.

Adam geçen sene bizde kanser futbolculara ligte +10 asist yaptı.

Sevmiyorum sevmiyorum sevmiyorum

hiç bir zamanda sevemeyecem nefret edicem senden Aykut Kocaman

Daum tarihimizin en iyi tdlerinden biridir bence ilk önce onun altını kazıdın sonra efsanemiz Alex'in sana yazıklar olsun

• Aykut hocanın bundan haberi var mı? Kendine şunu sor:

Benim dhde aykuta sövmem ondan nefret etmem aykut kocamanı nasıl etkileyecek?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sommet de la montagne

Aykut hocanın bundan haberi var mı? Kendine şunu sor:

Hayirdir ne bu siddet bu celal tdmiz hakkinda gorus belirtiyorum burasi forum sakamsin sen

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aykut kocaman: Evet DH deki konuyu gördüm, bu beni derinden yaraladı hemen lensi alıyorum ve istifa dilekçemi yönetime sunuyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Andres Escobar

quote:

Hayirdir ne bu siddet bu celal tdmiz hakkinda gorus belirtiyorum burasi forum sakamsin sen

Gerilen sinirlenen sensin üstad gördüğün üzere gayet sakinim. Sadece durumunun abzürtlüğünü belirttim. Forumdan aykut hocaya nefretini ilan ediyorsun dön kendine sor ne yapıyorum ben diye.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lens gelirse şimdi gelir.Önceden gelmesi mümkün değildi.Çünkü para yoktu.

Biz Lens'i alırsak kiralık almaya çalışırız.Bunun için de 31 Ağustos'a kadar Lens'i bonservisiyle alan çıkmaması lazım.Parayı forvete ve orta sahaya harcamak istiyoruz.

Umarım transfer döneminin sonunda olsa da kiralık olarak kadroya katılır.
  • Aykutu gecen alex bitirdi bu seferde şampiyon olamazsa lensi niye aldirmadin diye taraftar bitirecekkk

• quote:

quote:

quote:

Gerilen sinirlenen sensin üstad gördüğün üzere gayet sakinim. Sadece durumunun abzürtlüğünü belirttim. Forumdan aykut hocaya nefretini ilan ediyorsun dön kendine sor ne yapıyorum ben diye.

Aykut hocanin yaptiklarini soyluyorum buraya gelip acaba benle ayni fikirde olan renktaşlarim varmi diyede merak ediyorum

Burdan aykut kocamana seslenmiyorum neyse uzatmaya gerek yok yanlis bir sey dediysem pardon

• quote:

Orijinalden alıntı: Karma Police

Aykut kocaman: Evet DH deki konuyu gördüm, bu beni derinden yaraladı hemen lensi alıyorum ve istifa dilekçemi yönetime sunuyorum.

Aynen aynen dalgaya alın sene sonu 3. Bitirdiğimizde gorucem sizi burda aykuta azize küfür ederken

• Lens buna ağır gelir lensi alsa bu kritik maçlarda oynatmazdı

Bu adam sayesinde gs ye stadında kupa vermişsin hala Aykut şöyle Aykut böyle diyebiliyorlar

• Kocaman umutlarımın katili..
  • Alexin hayvani performansiyla 11 de sampiyon olmussun adami kusturuyosun sonrasinda samp macinda da olanlar malumunuz

47 bin kisi ort ile oynuyor kadikoy 12-13 senelerinde 10 puan fark yiyorsun attigin gol 70 bile degil 60 kusur.

Uefada semi final yaptin oda ekstra motive turnuva taktigi bilmemne yurudu ona bir sey demem ama ligte 34 hafta sonunda sampnolmak istiyorsan isiracan rakibi korkamayacan atacan ya

Ulan biz denizlide samp kaybettigimiz sene 90 golmu atmistik benmi yanlis hatirliyorum ulan buyuk sansizlik baska nedenlerde var ama hic bir zaman dauma kizmadim hic bir zaman daum kalabilirdide yani o gitti zico geldi kötü olmadi neyseki

Ali koc gelsin daumu getirsin gider daum formasi alirim net

• Ben fbyi daum la tanıdım onun yaptığı temel üzerine FB kadrosu kuruldu kadiköyü kadıköy yapan daumdur Aykut hem kadronun hem de FB ruhunun içine etmiştir Aykut döneminde dizlerimin titremediği bir gs derbisi hatırlamıyorum al volkanını azizini git Allah için

• Aykut Kocaman büyük ihtimal Lens'i veto etti.

Çünkü Dirar'a yine iyi bonservis verdik.

Hadi Dirar hem sağ bek hem sağ açık oynuyor diye tercih etti desek.

Eee Isla'yı aldık.

Yüzde 99 Aykut Kocaman Lens'i istemedi.

Lens gibi futbolcuyu almıyoruz, Hasan ali ve İsmail köybaşı'ya sol beki emanet ediyoruz ey benim Allahım.
  • Mishakal kullanıcısına yanıt
    Dirar joker oyuncu dedi 4.5 verdi

4 milyona lens aliniyor

İsla beles isla da joker stoper sag bek sag kanat oynayabiliyor.

Ayni kabatta iki joker adamin isi ne ?

Lensi aykut veto etti cunku asist yapan gize hos gelen futbol oynayan adam sevmiyor hocamiz.

Odun seviyor kalas seviyor atlet adam seviyor.

Arfa ve limayida aykut istemedi eminim.Aziz %100 diego olayindaki gibi kendi istegiyle aliyor boyle degilse adam degilim cok net yani

• quote:

Dirar joker oyuncu dedi 4.5 verdi

4 milyona lens aliniyor

İsla beles isla da joker stoper sag bek sag kanat oynayabiliyor.

Ayni kabatta iki joker adamin isi ne ?

Lensi aykut veto etti cunku asist yapan gize hos gelen futbol oynayan adam sevmiyor hocamiz.

Odun seviyor kalas seviyor atlet adam seviyor.

Arfa ve limayida aykut istemedi eminim.Aziz %100 diego olayindaki gibi kendi istegiyle aliyor boyle degilse adam degilim cok net yani

Aynen öyle Lens kesinlikle alınmalıydı.

Dirar alınsa bile yine de lens alınmalıydı.

Valbuş oyun kurucu oynardı

• kocaman umutların katili,

• Bidaha su forumda alex diyenin agzina sümsüğü koyucam yeter ya bi halt bilmeden onu istemedi onu veto etti sunu aldi diyip durmayin

• Homo Eroticus kullanıcısına yanıt
    Alex konusunda bizi aydinlat daum konusunda da ayni sekilde bekliyoruz

• quote:

Bu mantıkla buradan yorum yapmamızın zaten hiçbir anlamı yok, şu oyuncuyu alalım demek saçmalık ötesi (yönetim bizi görüp o adamı mı alacak) kadro falan kurmamız zaten direk aptallık.
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.