Şimdi Ara

Aykut Kocaman Nefretimsin (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
71
Cevap
1
Favori
3.375
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lens i Ayku un istemedigini nerede okudun ?
    Ffp den dolayi para yoktu elde

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dirar sezon sonu Lens'den daha çok gol atarsa terk edecek misin burayı
  • Üstelik Aykut hoca Lens'i istemedi diye bir şey yok. 3-4 m € arası olursa istiyor zaten ama daha fazla para isterse Sunderland tabi ki veto edecek. Ne istiyorsunuz anlamıyorum. Bir şey olsa da Aykut hocayı eleştirsek diye bekliyorsunuz
  • yaw he he

Aykut Kocaman Nefretimsin
  • Esas mesele Aziz i göndermek.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • amisosyal kullanıcısına yanıt
    Konuyu açan arkadaş hakli. Dirar'a 3.5m verilecegine Lens'e 7m verilirdi. Adam 1 sezon oynamış. Daha dune kadar FB formalı fotoğrafını koyuyordu adam. Yaptıkları ortada. Lens'i almamiz farzdi bizim için. Forma forvetimiz olmadan o kadar asist yaptı adam. Uyum sorunu yok adam mucadeleci hırslı istekli. Simdi kimi alacaksın yerine. Dirar demeyin bana ikisi çok farklı oyuncu. Takımda asist yapacak skor yükü çekecek adam yok. Kjaer'den gelen parayı Lens'e Etoo ya gomsunler. Ben arfayi alsınlar çok istiyorlarsa. Kalani kiralık sol bek bonservisi olmayan bir iki topcuyla iyi bir kadro kurtarsın.

• quote:

Orijinalden alıntı: tugtim

Konuyu açan arkadaş hakli. Dirar'a 3.5m verilecegine Lens'e 7m verilirdi. Adam 1 sezon oynamış. Daha dune kadar FB formalı fotoğrafını koyuyordu adam. Yaptıkları ortada. Lens'i almamiz farzdi bizim için. Forma forvetimiz olmadan o kadar asist yaptı adam. Uyum sorunu yok adam mucadeleci hırslı istekli. Simdi kimi alacaksın yerine. Dirar demeyin bana ikisi çok farklı oyuncu. Takımda asist yapacak skor yükü çekecek adam yok. Kjaer'den gelen parayı Lens'e Etoo ya gomsunler. Ben arfayi alsınlar çok istiyorlarsa. Kalani kiralık sol bek bonservisi olmayan bir iki topcuyla iyi bir kadro kurtarsın.

Ayın 21'inde Uefa'ya liste vereceksin ve elinde kanat yoktu. O zaman daha Kjaer'de satılmamıştı nerden bulup vereceksin 7 milyon € Lens'e. Harbi çok saçma sapan düşünüyorsunuz ya. 5 m € verip Kaleci, Sol kanat, sağ kanat alıp ön eleme maçına yetiştirdik. Sen gelmiş sadece Lens için yaş 30 bu arada 7 m € verip alırdık diyorsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: amisosyal

quote:

Ayın 21'inde Uefa'ya liste vereceksin ve elinde kanat yoktu. O zaman daha Kjaer'de satılmamıştı nerden bulup vereceksin 7 milyon € Lens'e. Harbi çok saçma sapan düşünüyorsunuz ya. 5 m € verip Kaleci, Sol kanat, sağ kanat alıp ön eleme maçına yetiştirdik. Sen gelmiş sadece Lens için yaş 30 bu arada 7 m € verip alırdık diyorsun.

Bal gibi alırdin. -15 ya da -5m euro zarar etme hakkin var bu sene. Hadi -15 olmasın -5 olsun. Lens her turlu alınırdı. UEFA listesine veremesen bile Lens alınırdı. Milletin transfer yasaği varken alıyor istediği adamı. Allah aşkına para yokmuş falan hikaye bunlar. On elemeyi Dirar olmasa da gecerdik. Kjaer'i sattik simdi neden alınmıyor? Su transfer piyasasında 6-7 milyon Lens gibi adama fazla değil kesinlikle. Yaptıkları ortada olan adam. 30 yasında diyosun 36 yaşındaki Etoo için 1.5m + Atıf konusuluyor? İs yapacak adama verilir. Deneme tahtasına dondu takim her sene başka adamlar. Kirk yılda iyi bir kanat bulduk ona da para vermiyorlar. Saçma isler bunlar. Geç lütfen .

• Aykut Kocaman iyi teknik direktördür, feneri başarıdan başarıya taşıyacaktır.

Sıkıntı yapmayın, iyi adama bile ihtiyaç yok Aykut Kocaman için, her türlü ne yapar eder başarıyı getirir.

Aziz Yıldırım gibi bir başkanda arkasındayken Aykut Kocaman ortalığı yakar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gecem1903 -- 31 Temmuz 2017; 17:40:56 >
  • Aykut hiç gelmemeliydi
  • Bu konuyu her hafta uplayacam

Adam 12-13 senelerinde kendine kufur ettiriyordu mac sonlarinda mac icinde

Simdi gercekten kendini gelistirmis kadroyu acikladigi anda taraftar cildiriyor

Anadolu seviyesinde vadat sevici korkak bir hoca iste ne umut ediyodunuz ki.

Aziz yine kalkan yapti aykutu

Aykut kocamanda az gurur onur olsaydi aziz burdayken gelmezdi zaten neymis efendim fb menfaatleriymis hadi abicim hadi 6 milyon tl aliyosun fb menfaatine tabi

Devam et

• quote:

Dirar sezon sonu Lens'den daha çok gol atarsa terk edecek misin burayı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ne lensi

Alex gibi bir dehayı yedek bırakıp kadiköyde gs nin kupa kaldırmasına sebep olan adamdır bu Aykut

Fenerbahçe taraftarı dununu cabuk unutur

Bu aykutla bu takımdan bir halt olmaz

Akliniza yazin

• Bugun yaptığı açıklamalardan sonra nefretim katlanarak devam ediyor

Boyle bir skandal olamaz yakışmıyor giderken neden kurban kesildiğini simdi daha iyi anlıyorum o kurbanı kesen adam şuan ne yapıyor acaba

• vardara elenen hasofmanlı aykut.. Nefretımsın...
  • yukarı,

• quote:

quote:

Afedersin de bok mu vardı yangından mal kaçırır gibi Dirar aldılar ? Dirar çöpüne peşin 3.5m + bonus ile 4.5m verileceğine psg ve bjknin uyguladığı taktiği yapabilirdik. Kiralama için belli bir ücret verirdik. Opsiyonlu alım miktarını da verdiğimiz kira ücreti ile düşürürdük. Toplamda taş çatlasın 5 veya 5.5m gibi bir rakama alabilirdik. Onun yerine kuştepeli tipi getirdiler. Üstüne para verdiler. Üstüne aynı bölge adamını bedavaya aldılar. Şimdi biz kanat bölgesinde bek oynatıyoruz

Ama Dirar'ın alınması normal. Tam aykutluk oyuncu. Sever böyle boş beleş transferleri. Kjaer'in parasının sidik olacağı daha satılmadan belliydi. Öyle de oldu. Huzurevibahçe ile size mutluluklar

• nefretimizsin aykut,

• çok ağır hakaretler ederdim de ban yemek istemiyorum bu adam başımızda oldukça kimse en ufak başarı kırıntısı dahi beklemesin
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.