Şimdi Ara

Aykut Kocaman Geldiğinden Beri Zevkli Mac İzlemedim (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
119
Cevap
1
Favori
3.911
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Lanquaté

quote:

Orijinalden alıntı: Sevinckan_216

bu takım Aykut hoca olmasaydı sezon başında dağılmıştı şimdi gelip ona ahkam kesiyorsunuz ayıp

Alex ıle stochun ustun performansı feneri kurtarıyor. Aykutun bir sey yaptığı yok

peki Aykut hoca 3 temmuz da istifa edip bırakıp gitseydi bu takımın hali ne olurdu biliyormusun?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Noir Désir

Aykut Kocaman Geldiğinden Beri Zevkli Mac İzlemedim

çok güldüm aykutu hiç beğenmem, ilk geldiğinden beri bu böyle ama şuan takımın başında olması bizim için çok büyük bi şans.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Lanquaté

quote:

bu takım Aykut hoca olmasaydı sezon başında dağılmıştı şimdi gelip ona ahkam kesiyorsunuz ayıp

Alex ıle stochun ustun performansı feneri kurtarıyor. Aykutun bir sey yaptığı yok

peki Aykut hoca 3 temmuz da istifa edip bırakıp gitseydi bu takımın hali ne olurdu biliyormusun?

Benim Aykutun adamlığıyla ilgili derdim yok. Sadece teknık dırektor olarak başarısız. Yaptığı hamleler yanlış. 3 temmuzda bırakamazdı cunku bu camianın insanı.

• quote:

??? = İlk sezonunda Fenerbahçe'de şampiyonluk sevinci yaşadı diye doldurabilirsin o boşluğu.

Haydi şimdi yaylan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Darkstrom

quote:

??? = İlk sezonunda Fenerbahçe'de şampiyonluk sevinci yaşadı diye doldurabilirsin o boşluğu.

Haydi şimdi yaylan.

Bakıyorumda fenerbahçelisin göğsünü gere gere.. Yazsak ya o boşluğa şike şike.. Nasılsa o göğüsünü şike şike bağırıp durup germiyor musun..?

• quote:

Orijinalden alıntı: Morgue

Bakıyorumda fenerbahçelisin göğsünü gere gere.. Yazsak ya o boşluğa şike şike.. Nasılsa o göğüsünü şike şike bağırıp durup germiyor musun..?

Bağırıyorum merak etme. Senin yerine de bağıracağım bundan sonra .
  • Peki şuan ağzımızın suyu akarak izlediğimiz Stoch'u , henüz 23 yaşında olmasına rağmen fırtına gibi esen Caner'i, defansımızda güven veren Yobo ve Serdar'ı, Geçen sezon 15 gol 10 asist gibi iyi bir performansla şampiyonluğa büyük katkı yapan Niang'ı, top ayağına geldiğinde hepimizin ayağa kalktığı Dia'yı kim getirdi bu takıma ?

Aykut Hoca elbet Bienvenu gibi kötü bir transfer yapmış olabilir ama doğruları yanlışlarından çok çok fazla.

Ki ayrıca Bienvenu'yu keyfiyen almadık, Niang'ın ani gidişi ile kısa süre içinde ve alel acele yapılmış bir transfer.
  • aykut kocaman iyi bir teknik direktör değildir elindeki imkanlarlan bir varlık gösterememişdir oyun anlayışında hakemleri baskı altına almak en önemli stratejilerinden biridir bu ülke için iyi bir futbolcuydu ama iyi bir teknik direktör olamadı olamazda
  • quote:

Orijinalden alıntı: eşruhuum

aykut kocaman iyi bir teknik direktör değildir elindeki imkanlarlan bir varlık gösterememişdir oyun anlayışında hakemleri baskı altına almak en önemli stratejilerinden biridir bu ülke için iyi bir futbolcuydu ama iyi bir teknik direktör olamadı olamazda

• Konuyu açan arkadaşa hitabım. Geçen seneki 2-4'lük Beşiktaş-Fenerbahçe maçından zevk almadıysan sen futbol felan izleme. Su topu izle, Nascar izle hiç olmadı Amerikan Futbolu izle...
  • quote:

aykut kocaman iyi bir teknik direktör değildir elindeki imkanlarlan bir varlık gösterememişdir oyun anlayışında hakemleri baskı altına almak en önemli stratejilerinden biridir bu ülke için iyi bir futbolcuydu ama iyi bir teknik direktör olamadı olamazda

• Ulan bu zor durumda bizi bırakmadı belkide bir kuruş bile almıyor elinden gelenin en fazlasını yapıyor hala bu adamı beğenmiyenler tutmasın bu takımı alın size cevap.

• Sizin gibilere Daum lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: LA LA LAKERS

quote:

Orijinalden alıntı: KadirSahin™

quote:

lan basgit şurdan. insanı çileden çıkarma. yüzüme karşı konuşamazki şöyleleri. ulan senin başkanının yaptığı açıklamalara bak bi istersen. yeter lan yeter insanlıktan çıkardın beni. küfür yazmamak için tutuyorum kendimi. ulan insanmısınız siz be. geçen sene nasıl geçirdiysek hala acısı çıkmadı.

bak bi daha yazıyorum.

ŞİKE ŞİKE ŞAMPİYONUZ

Adam gibi bir lig olsaydı anlardım bu siniri ama her şey ortada her kez kıvranıyor 1 KERECİK DÜŞÜRMEYELİM DİYE sende bunlara göz yumup hala geçen sezonun şampiyonu biziz diyebiliyorsan bir demeye gerek yok zaten sana.

BİZ DİYORUZ Kİ SUÇLUYSAK DÜŞÜRÜN!!!

• Şu an FB nin yerinde başka takım olsa, kimbilir kaçıncı sırada olurdu. Normal bir süreçle kıyaslamamak lazım
    Aykut Hoca gönülden Fenerli. Destek olmalı. Bazı maçlarda hatalı tercihleri olabiliyor ama en azından düzeltme yoluna gidiyor

Umarım Özer kararlarınıda düzeltir. Şu anda takımın durumu iyi. Dün akşam çok zevkliydi maç
  • quote:

güldüm

• quote:

Olamazmis, tamam o zaman dagilin beyler
  • bu sene 3-4 tane zevkli maç izledim. geçen sene 34 tane
  • E insaf artık Aykut Kocaman'a Özer ısrarı dışında söylenecek bir şey yok şu an.
  • Kaldığımız yerden devam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.