Şimdi Ara

Aydın ve orbital yayınları kimya zorluk seviyesi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
12.969
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selam, bu iki yayının 11. sınıf kitaplarını alacağım. Konuyu izledikten sonra buralardan çözmeyi düşünüyorum. Forumda bu iki yayına da genelde zor denmiş. Aydın ve orbital, 11 için ilk kimya kitabı olarak alınır mı, yoksa daha mı kolay bir şey almam lazım?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ben orbitalin kitabını çözmedim ama çözenler kolay diyordu, ben de bi ara arkadaşa yardım ederken bakmıştım, çözdüğüm kadarıyla kolaydı. Yalnız denemesi zor bayağı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Up

• Up yok mu bu iki kıtabı çözen

• 11.sınıf aydın ve orbital çözmedim ama ayt'lerini çözmüştüm. aydın, orbital'den daha zor. deneme içinse tam tersi geçerli. Video izledikten sonra bence aydından çözmek daha verimli olacaktır, denge haricinde zorlayacak pek konu yok 11.sınıfta.

• ikisini de çözdüm aydını sırf anlatan reiz için alabilirsin soruyu çözdüysen bile dinle okadar iyi anlatıyor sesi biraz genç olan hoca orbital için de aydını çözdükten sonra hiç video çözümünü bile dinlemezsin

• Palme çöz geç

• quote:

Orijinalden alıntı: Fuow

ikisini de çözdüm aydını sırf anlatan reiz için alabilirsin soruyu çözdüysen bile dinle okadar iyi anlatıyor sesi biraz genç olan hoca orbital için de aydını çözdükten sonra hiç video çözümünü bile dinlemezsin

Tavsiyeler için teşekkürler. Dediklerinizi yapacağım.

• Satisfyings kullanıcısına yanıt
    11. Sınıf için en iyi kimya kitapları Nitelik Kimya ve Çap Fasikülleridir. Gerisi boş beleş belki palme iyidir

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bu arada fizik için de aydın önerir misiniz? Ya da ne önerebilirsiniz

• nihat bilgin 11 ve bilgisarmal 11 okulun da test aldırır büyük ihtimalle okuldan ileride olmaya çalış her zaman ilk konular vektörler ve bağıl hareket bu ikisini youtubeden öğren testlerini çöz 2 günde biterler altuğ güneş diye bir hoca var youtubede ondan izleyebilirsin

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.