Şimdi Ara

Ayagi yamuk sokak guvercini

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
58
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Balkonda buldum guvercini. Ayagi dik durmasi gerekirken yana doğru açık duruyor ustune basmiyor boyle yaninda acik duruyor 90derece. Yavru daha belli kucuk yani ama ucabilecek buyuklukte aldim bi ayakkabi kutusuna koydum su ekmek koydum yanina yemekte yemiyor napabilirim elime alinca tepki veriyor bayagi kasiyor kendini kanatlarini falan cirpmaya calisiyor napabiliriz arkadaslar yardimlarinizi bekliyorum diger ayagi normal bu arada

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kirilmis yada incinmis film cekilmesi lazim kendi basina halledebilecegin bisey degil
    İmkanin varsa klinige yada en yakin veteriner fakultesinin cerrahisine gotur operasyonla ayarlarlar, yaziktir o halde tutma cani yaniyor suan

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: guguklunohut

Balkonda buldum guvercini. Ayagi dik durmasi gerekirken yana doğru açık duruyor ustune basmiyor boyle yaninda acik duruyor 90derece. Yavru daha belli kucuk yani ama ucabilecek buyuklukte aldim bi ayakkabi kutusuna koydum su ekmek koydum yanina yemekte yemiyor napabilirim elime alinca tepki veriyor bayagi kasiyor kendini kanatlarini falan cirpmaya calisiyor napabiliriz arkadaslar yardimlarinizi bekliyorum diger ayagi normal bu arada

ayağında sıkıntı varsa niye uçmuyor kutuda kalıyor ? ekmek su koy önüne yer acıktımı. yavru ise su ana kadar nasıl kaldısa simdide kalabilir tabi uçabiliyormu
  • Hiç cani yaniyora benzemiyor yere koyunca bebek emeklemesi gibi hareket edebiliyor bence bi kas zedelenmesi falan var hic kirik yok ayaginda bekliyorum belki iyilesir

• An itibariyle yemek yedi ekmegi cok kucuk kucuk verince yedi hiç ucmaya yeltenmiyor karanlik bir yer ariyor bende ona bu yeri sunuyorum

• guguklunohut G kullanıcısına yanıt
    balkon uygunmu bakmak için oraya nasıl gelmişşie haşlanmış yumurta püre yapabilirsin vs protein deposu ver güçlenip balkonda istedği kadar kalıp gitsin. sonuçta kanatlarında sorun yok hastada olabilir yemek ile düzelsin
  • Aynen bende oyle dusunuyorum yumurta veririm gunes oldugunda iceri aliyorum golge olunca balkona birakiyorum dun aksam cok halsizdi bugun daha guclu

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.