Şimdi Ara

Ayağa kalkınca başım dönüyor (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
1
Favori
52.459
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Oyle hemen bir anda kalkma ayaga yavas yavas kalk biraz ani hareket yapma. Normal bi durum bu herkese olur sikinti yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • peki koştuktan sonra gözlerinde yine kararma oluyo mu, bi süre baktığın şeyleri seçememe gibi bi durumun var mı ?
  • Tansiyon denir ona.
  • Babamda da vardı geçen aylarda da şimdi ilaçları sayesinde çok bir şeyi yok. Her sabah uyandığında, yataktan kalktığı anda 10-15 dakika senin dediğini yaşıyordu. Doktora git, ilaç falan yazdırsın.
    Geçmiş Olsun.
  • HAMİLESİN
  • quote:

Orijinalden alıntı: Skillet

Boyun uzunsa aniden kalkınca beynine oksijen gitmeyebilir. Bana doktor öyle demişti.Mesela yataktan kalkınca yavaş kalk birz otur filan falan demişti.

Boyum kısa, her kalktığımda oluyor sağlık ocağına gideyim bi ara unutmazsam buraya yazarım sonucu
  • Bendede sürekli oluyor ayağa kalkıyorum direk başım donuyor pc ye falan bakamıyorum konuyu hortlatmadım beyler ciddi konu

• Tümör

• quote:

Orijinalden alıntı: Elle Lawliet

Bendede sürekli oluyor ayağa kalkıyorum direk başım donuyor pc ye falan bakamıyorum konuyu hortlatmadım beyler ciddi konu

Herkese oluyor abartilcak bisi degil

• Vücudunun kan akış yönünün mekanizması değişiyor.Mesela yatarken aniden kalkmak gibi.Yavaş yavaş sakince kalkın.Acele kalkarsanız bayılabilirsiniz.

• Soylenenlerin hicbirini aldirma aniden kalkarsan yatarken felanda oluyo bazen

• quote:

Orijinalden alıntı: Kool Giancana

quote:

Orijinalden alıntı: Elle Lawliet

Bendede sürekli oluyor ayağa kalkıyorum direk başım donuyor pc ye falan bakamıyorum konuyu hortlatmadım beyler ciddi konu

Herkese oluyor abartilcak bisi degil

Pc bakarken başım donuyor bu normal mi sence

• yav tamam banada oluyor
  • doktora gitmiş biri doktor da öğlen kalk o zaman demiş.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.