Şimdi Ara

Aya 40 yılı aşkın süredir gidilmiyor? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
104
Cevap
1
Favori
2.896
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    şuan bulamadım ama geçen aylarda okumuştum.Sabah yine bakarım bulursam yazarım
  • "AY'IN KARANLIK YÜZÜ" yazın ve araştırın.. ayın o yüzünde uzaylıların olduğunu açıklamaktan korkuyorlar. Zamanındaki astronotlar, yaşlandıkları zaman verdikleri röportajlarda uzaylıları gördüklerini bizzat ifade etmişlerdir. Ayrıca uzaya gidip, yaşanan bazı gizemli olaylar sırasında ölen astranotların da olduğu belirtiliyor yabancı kaynaklarda.

Ciddi bir uzaylı tehdidi olduğu için uzaya gidilmiyor.

ingilizcesi olan arkadaşlar doğru kaynakları bulurlarsa "dark side of moon" yazıp araştırsınlar..

ayrıca dark side of moon adında bir sürü şarkı film vs. yapılmıştır ki, bu konuyu gerçekten araştırmak isteyen insanlar hedeflerinden uzaklaştırılsınlar..

KONU İLGİSİNİ ÇEKEN VE ARAŞTIRMAK İSTEYEN ARKADAŞLAR, BU KONUDA ARADIKLARINI BULABİLİRLER;

http://forum.donanimhaber.com/m_65173761/tm.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Frank Lapidus -- 2 Eylül 2014; 1:31:23 >

• FlameSplasher kullanıcısına yanıt
    http://www.gazetevatan.com/dunyaya-ne-zaman-carpacak--650473-dunya/

projeyi başlatmışlar 10 yıl içinde hazır olacakmış.
  • Transformerlar var korkuyolar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Frank Lapidus kullanıcısına yanıt
    sağ ol yarın ilk iş okuyacağım
  • 40 yıl fazla bir süre. O zamanki teknoloji ile şimdiki bir değil. Şuan daha detaylı öngörü ve teçhizat ile gidilebilir.
  • Adamkar Ay'ı evinin arka bahçesi gibi rahatça gözlemleyebiliyor zaten, ne gerek var insan göndermeye

• DT Swiss kullanıcısına yanıt
    son filmde optimus efendilerin(icat edenlerin) yayına gidiyordu.Bakalım film nasıl devam edecek :D
  • Čünkü uzay yarışı daha önce gidilmeyen yerlere gidince işine yarar.

• Bende onu diyorum 40 yıldan beri neden gitmiyorlar teknolojide gelişti.

ayın karanlık tarafını nasıl inceliyorlar? Bildiğim kadarıyla karanlık taraf dünyadan gözlemlenemiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DT Swiss

Transformerlar var korkuyolar

Bende bunu diyecektim

Geçen hafta Transformers : Ay'ın Karanlık Yüzü vardı, diyaloglarda insanoğlu neden Ay'a tekrar gelmedi falan diyolardı konuyu açanın ordan mı aklına geldi acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: Axor-2528

quote:

Orijinalden alıntı: arbak

Tayyip ağa ayı ne yapsın oraya gitmeyi kimseden öğrenecek değiliz zaten, eğitim meğitim bizi bozar bizim dindar neslimiz her şeye kadir. Hedef mars, marsa gideceğiz allahın izniyle.

yaş 12

9

• Ay'a gidildi zaten. Bir daha gitmek için bir sebep var mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: michael01

http://www.gazetevatan.com/dunyaya-ne-zaman-carpacak--650473-dunya/

projeyi başlatmışlar 10 yıl içinde hazır olacakmış.

Ben de Dünya'yı tehlikeye sokacak meteorlardan sandım.Mars ile Jüpiter arasındaki asteroid kuşağında 100 kmlik çapa sahip astreoidleri düşünüce.Yalnız bu haberi bilmiyordum sağol.
  • hayır gidiliyorhttp://en.m.wikipedia.org/wiki/List_of_missions_to_the_Moon

• quote:

Orijinalden alıntı: Kartal Göz

Ay'a gidildi zaten. Bir daha gitmek için bir sebep var mı?

o nasıl bir mantık? Elbette bir sürü sebep var. Ayın yüzeyi, zeminindeki maddelerin, farklı madenlerin araştırılması. Öyle 2-3 kere gittik baktık daha ne gerek var gibi birşey söz konusu olamaz. Burada bahsettiğimiz şey uzay ve ay
  • insanlı görev olarak söyledim.
  • Galaksinin en büyük köyü de ondan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Booker DeWitt -- 2 Eylül 2014; 13:13:50 >
  • Bu dh halkina bitiyorum ya bir konu en ufak hakkinda bilgisi olmadan bidi bidi konusur sonrada halktan ustunmus gibi bidi bidi konusur devam boyle beyler

• quote:

Orijinalden alıntı: Frank Lapidus

quote:

Orijinalden alıntı: Kartal Göz

Ay'a gidildi zaten. Bir daha gitmek için bir sebep var mı?

o nasıl bir mantık? Elbette bir sürü sebep var. Ayın yüzeyi, zeminindeki maddelerin, farklı madenlerin araştırılması. Öyle 2-3 kere gittik baktık daha ne gerek var gibi birşey söz konusu olamaz. Burada bahsettiğimiz şey uzay ve ay

Daha fazla imkanı olduğu halde NASA yeniden oraya gitmiyorsa NASA da benimle aynı mantıkta demek ki. Mars varken Ay nedir ki!

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.