Şimdi Ara

AY YILDIZ OYUN GRUBU ( SAHURA KADAR AÇIĞIZ) (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
624
Cevap
9
Favori
14.592
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tufi valla helal sana sunum hazırlasan böyle birşey olurdu herhalde.aktiviteni takip ediyorum.Enerji verdin yaşlılara

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3-2-3-2 gibi hücuma yönelik bir taktiğin bizim gibi yetenek magduriu :)) takımlar için uygun olduğundan emin değilim. oncelikle sorunumuzun gol yemek olduğunu düşünüyorum. her maç 2-4 gol yerken nadil galip geleceğiz. 3-5 gol atabilecegimizi dysunmek biraz fazla iyimserlik. şahsi kanaatim oncelikle defans güvenliğini sağlamamız gerektiğidir.tufancim sen bizim barcelona gibi oynamamizi soyluyor sun ama bence yunanistan gibi oynamalıyız. çoğu maçta hasbel kader bir tane felan atıyoruz. bunu korumamız lazım. aksi takdirde 11 kişide orta yapsa yüksek gol sayılarına ulaşamayız bence. takimin her ne kadar zevkli olmasada defansif bir orta saha anlayışıyla kurulmasi gerekir ki attığımız bir golde biseye yarasın en azından yenilmeyelim.

• acaba akşama maç varmı? haber vermediniz merak ettim :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: lifeisomur

quote:

Orijinalden alıntı: Katatonia10

Borclarimi bi halledeyim alicam fifayi hemen :)

len olm Fabrika müdürü oldum diyon 50 liralık fifa için borç morç diyon :)

50 lira nasılsa sen alsana bana o zaman ;)

vardır herkesin bi hesabı savuramıyoz parayı öyle.
  • Sagolasin murat abi, gecen hafta sunum da yaptiydim okulda :)

Abi ben barcayi sadece basit oynama anlaminda ornek verdim. Ta en bastan beri roller olacak ve onlarin disina cikma olmayacak diyorum. Barcada tam tersi roller cok esnektir, takim ozgurlukcudur, zaten o denli bir pas organizasyonunu saglayabilmek icin ozgurlukcu olmak gerekir. Oncelikle karsi takimlar 3 4 kisi oluyor en fazla bu kadar az kisi icin takimca savunma yapmak gereksiz bence. Ayrica bizim taktik ofansif olmadi sadece hucum oyunculari ile savunma oyuncularini kalin bir cizgi ile ayirdik hepsi bu. 3 defans ben alper abi 5 kisinin onceligi defans zaten. Cam da sik sik geri gelecek. Bir de kanatlardan biri ofansifse digeri defansif olacak. Baya adam var defansif olarak. Daumun ilk yilindaki taktik asagi yukari. Hatirlarsaniz fener o yil aurelio arti selcuk ve 4lu defans ile 6 kisi defans yaparken; serhat tuncay hoijdoonk ve nobre ile hucum etmisti. Yaraticilik konusunda eksik olan coğu takim boyle oynar hucumu ve defansi net bir sekilde ayirarak ki dogrusu da bu zaten. Sen kalkar bekir ile selcuk ile mehmet topal ile pas futbolu oynayacam dersen olmaz. Biz de pas futbolu oynamiycaz zaten oyunu kenara yigip orta yapicaz. Ve su cok onemli eger iki forvetimizde orta yapilirken ceza sahasi icersinde ise sartlar nolursa olsun iceri girmiyoruz disarda top sekerse diye pozisyon aliyoruz.

• Bu arada ornek aldigim daumlu fener o yil sampiyon olmustu. Ertesi yil alex sonraki yil appiah in gelmesi ile cok daha komple bir takim olmustu. Bizim 3lu defans oynamamizin nedeni iki sebepten. Birincisi rakipler kanat futbolu oynamiyor, ortayi kalabalik tutmak daha onemli. Ikincisi de bek oynamak zor bir olay. Ters kademeye girmeli yeri geldiginde iceriye kacmali yeri geldiginde kanadini savunmali. Ben bu sekil 2 bek arti 2 stoper bulmaktansa 3 stoper daha iyi diyorum. Ek olarak 4 defansin birbirine uyum saglmasindansa 3 kisinin uyum saglamasi cok daha kolay..

• tufancin bence bizim en onemli sorunumuz gol yemek haddinden fazla gol yiyoruz. tim taktik oncelikli olarak gol yememek uzerine kurulmalı. 3 defansla biraz zor. dün Bem any de oynayıp tüm defansi kontrol ettiğimde sürekli bekleri ve stoperleri ters kademeye sokarak atakları engelledim. kademeye girecek kanatlatin olmadığı bi defansı isterseniz deneriz görürüz hangisi daha ii oluyor. sonra en başarılı buldigumizu uygilariz ama ortalama yediğimiz gol sayısını 1 in altına dusurmedigimiz sürece zor.

• yeni taktigimizle rakipleri mutlu etmeye devam edicekmisiz gibi bir his olustu bende!!!!atak yapmayi beceremiyor iken daha fazla atak nasil yapicagiz.3.divisona kadar cikmis,belli bir disiplin ve taktigi olusturmus iken yeni taktiklere bence gerek yok,ihtiyacimiz olan sey ozumuze donmek..ama 3-5-2 deniyelim,belki tutar tufan hocanin dedigi gibi ya tutarsa
  • şimdi herkes ii konusyorda.dün oynadıgımız 7.lig takımlardıydı:)) tekrar dokkat cekmek ıstıyorum.defansımız 85-90 lık adamlardan oluşmadığı surece 1. ve 2.ligde duramayız.hatta 3 ve 4 de de duramayız :))
  • fifa ya gecelim su an forumda 4 kisiyiz,burda yazisicagimiza lobby de konusuruz.
  • alper hocam aynen onu söylüyoruz zaten. defansi farklı kişilerce olusturacagimiz konusunda anlaştık. böylece o kişiler geliştikçe defansimizda gelişecek. ama du anki fikirler taktik üzerine gidiyor.tufan 3-5-2 oynayalım dii, şahsen daha defandif oynamak gerektiğini düşünüyorum 4-5-1 gibi. ama ikiside denenebilir metehan hocanın dediği gibi. deneriz bakarız aklımıza yatani oynarız

• tamam fifada buluşalım herkes musaitse

• defans yapmak hic kolay degil,hele birde hizli oyuncular varsa gecmis olsun.o yuzden 3 kisiyle defans yaparsak rakipleri cok eglendiririz.x tusu bir yere kadar idare ediyor,adam calimi basip gectiginde yada sag analogla topu cektiginde cok rahat defans oyuncusunu eksiltiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metehan mgs -- 30 Aralık 2012; 23:22:25 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: lifeisomur

quote:

Borclarimi bi halledeyim alicam fifayi hemen :)

len olm Fabrika müdürü oldum diyon 50 liralık fifa için borç morç diyon :)

50 lira nasılsa sen alsana bana o zaman ;)

vardır herkesin bi hesabı savuramıyoz parayı öyle.

Olm Ben fabrika müdürü oldum demiyom ama senin gibin :)

proleteryanın içindeyiz biz :)

• size fifada klubun ve oyuncuların istatistiklerini paylaşım artık ona göre herkes baksın.fifa 13 sitesinden clubun guncel istatislikleri

AY YILDIZ OYUN GRUBU ( SAHURA KADAR AÇIĞIZ)
  • Eğer benide aranızda düşünürseniz sevinirim.
    Adım : Ataberk
    İstanbulda yaşıyorum .

PSN ID : Caliph16

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Theonorm -- 31 Aralık 2012; 9:55:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kalamarxxx

size fifada klubun ve oyuncuların istatistiklerini paylaşım artık ona göre herkes baksın.fifa 13 sitesinden clubun guncel istatislikleri

Ya ben en sonuncu olmuşum ama çoktandır oynayamadım birlikte alper herkes ona göre baksın derken tehdit hissettim takımdan ayrımı çalıştıracaksın beni :))
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chemicals

Eğer benide aranızda düşünürseniz sevinirim.
    Adım : Ataberk
    İstanbulda yaşıyorum .

PSN ID : Caliph16

Hoşgeldin Ataberk. Ben Alper.İsmini üye listesine ekliyorum .Sende ilk mesajımı okmussundur muhtamelen.biz sadece fifa yada bf3 değil.komple bir oyun grubuyuz.2 yıldır hangi oyun çıkarsa üyelerden almak isteyenler alıyor oynuyoruz yani.

Üyelerden sadece fifa oynayanlarda var.Yada sadece bf3. Yada MW3. Ama gruba üye olupta başka oyunlarda başka klanlarda kimse oynamaz hatırlatayım.

Arkadaşların PSN adreslerini ekleyebilirsin hocam.Ataberke hosgeldin diyelim :)
  • sol açık omariu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kalamarxxx -- 31 Aralık 2012; 13:03:42 >
  • Ataberk hoş geldin.

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.