Şimdi Ara

AY YILDIZ OYUN GRUBU ( SAHURA KADAR AÇIĞIZ) (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
625
Cevap
9
Favori
14.571
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tuborg Gold futbol takımımıza maclarında basarılar diler =)) murat abi oynuyorsa o takım tamamdır maglubuyet yuzu gormez
  • Hosgeldin ataberk kardesim. Yasca biraz buyuk bir grubuz umarim sikilmazsin :)

Vay be ortasahanin ortasi bi zidane bi xavi hissettim kendimi. Gerci oyun stilim gerrard i andiriyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Murat abi gizli silahimiz. Henuz kullanmadik ust liglerde kullanicaz

• ataberk hoşgeldin aramıza. sevgi ve saygı çerçevesinde birlikte nice mutlu oyunlara. yeni yıl mesajını ardan çıkardım :))

• quote:

Orijinalden alıntı: kalamarxxx

quote:

Orijinalden alıntı: Chemicals

Eğer benide aranızda düşünürseniz sevinirim.
    Adım : Ataberk
    İstanbulda yaşıyorum .

PSN ID : Caliph16

Hoşgeldin Ataberk. Ben Alper.İsmini üye listesine ekliyorum .Sende ilk mesajımı okmussundur muhtamelen.biz sadece fifa yada bf3 değil.komple bir oyun grubuyuz.2 yıldır hangi oyun çıkarsa üyelerden almak isteyenler alıyor oynuyoruz yani.

Üyelerden sadece fifa oynayanlarda var.Yada sadece bf3. Yada MW3. Ama gruba üye olupta başka oyunlarda başka klanlarda kimse oynamaz hatırlatayım.

Arkadaşların PSN adreslerini ekleyebilirsin hocam.Ataberke hosgeldin diyelim :)

Teşekkürler hocam tanıştığıma memnun oldum.
    Müsait olduğunuzda maç yapalım isterseniz ?

• Herkese teşekkür ediyorum saygı sevgi çerçevesi altında umarım iki taraf içinde güzel olur .
    Yavaş yavaş psn ıdlerinizi eklemeye başlıyacağım.
  • quote:

quote:

quote:

İstanbulda yaşıyorum .

Hoşgeldin Ataberk. Ben Alper.İsmini üye listesine ekliyorum .Sende ilk mesajımı okmussundur muhtamelen.biz sadece fifa yada bf3 değil.komple bir oyun grubuyuz.2 yıldır hangi oyun çıkarsa üyelerden almak isteyenler alıyor oynuyoruz yani.

Üyelerden sadece fifa oynayanlarda var.Yada sadece bf3. Yada MW3. Ama gruba üye olupta başka oyunlarda başka klanlarda kimse oynamaz hatırlatayım.

grup uyelerı genelde her akşam online olur hocam.aksşam 8 den sonra herkesi bulabilrsin.bu akşam yılbaşı olduğu için gelmez ama yarın fifa yapıcaz beklerız.

• quote:

quote:

quote:

quote:

İstanbulda yaşıyorum .

grup uyelerı genelde her akşam online olur hocam.aksşam 8 den sonra herkesi bulabilrsin.bu akşam yılbaşı olduğu için gelmez ama yarın fifa yapıcaz beklerız.

İnşallah katılmaya çalışacağım.
    Buarada büyün AY YILDIZ ekibinin yeni yılını kutlarım. Sağlık,mutluluk,huzur,para sizden yana olsun yeni yılda :)

• quote:

quote:

quote:

quote:

İstanbulda yaşıyorum .

Eğer izniniz olursa grubun imzasını , imzama eklemek istiyorum ?

• tabi ekleyebilirsin.
  • Tesekkurler buarada gruptakilerin psnlerini ekliyorum yavas yavas

• quote:

Orijinalden alıntı: lifeisomur

quote:

Orijinalden alıntı: Katatonia10

quote:

Orijinalden alıntı: lifeisomur

quote:

Borclarimi bi halledeyim alicam fifayi hemen :)

len olm Fabrika müdürü oldum diyon 50 liralık fifa için borç morç diyon :)

50 lira nasılsa sen alsana bana o zaman ;)

vardır herkesin bi hesabı savuramıyoz parayı öyle.

Olm Ben fabrika müdürü oldum demiyom ama senin gibin :)

proleteryanın içindeyiz biz :)

Daha kötüsünü diyon 50 lirayı küçümsüyon:) bak sabah sabah kaçmış 700 lira ona hiç demiyon bişey. Yılbaşı öncesi ona hediye buna hediye öncelikleri atlatacan cebindeki paraya bakıcan nakitini hesalayıp sora alacan:) müdürüz dedik fabrika bizim demedik:) laz uşağı seni:)

• HERKESİN YENİ YILI KUTLU OLSUN. (resmide ata klanında çaldım.)

AY YILDIZ OYUN GRUBU ( SAHURA KADAR AÇIĞIZ)
  • Hoşgeldin Ataberk :)
  • quote:

Hoşgeldin Ataberk :)

Hosbulduk hocam merhabalar.

• slm arkadaşlar eğer kabul ederseniz bende aranızda olmak isterim. Adım OGEDAY Aktif bir bf3 oyuncusuyum. Evliyim bu sebep ile akşam 10 dan gece 2 ye kadar oynayabiliyorum. Yabancılarla oynamaktansa anlaştığım muhabbet ettiğim kişiler ile oynamak daha keyif verir diye düşündüm. 28 yaşındayım İzmir liyim . Özel sektörde çalışıyorum. Eğer aranıza kabul ederseniz memnun olurum. kalamarxxx üstada pm attım. bu arada hepinizin yeni yılını kutlarım.
    psn id : ogedayy
  • quote:

Orijinalden alıntı: xoge

slm arkadaşlar eğer kabul ederseniz bende aranızda olmak isterim. Adım OGEDAY Aktif bir bf3 oyuncusuyum. Evliyim bu sebep ile akşam 10 dan gece 2 ye kadar oynayabiliyorum. Yabancılarla oynamaktansa anlaştığım muhabbet ettiğim kişiler ile oynamak daha keyif verir diye düşündüm. 28 yaşındayım İzmir liyim . Özel sektörde çalışıyorum. Eğer aranıza kabul ederseniz memnun olurum. kalamarxxx üstada pm attım. bu arada hepinizin yeni yılını kutlarım.

slm hocam.ben alper.o zaman hoşgeldin diyelim sana.bizde bu arada dediğin saatlerde online olabiliyoruz. grubupda genel yaş 28-29.
    forumdaki ilk mesajımı okumuşssundur heralde hocam.o bilgiler az çok yapman gerekeni açıklar.arkadaşların ve benım PSN adreslerini ekleyerek oynamaya başlıyabilirsin hocam.tekrar hoşgeldin.ismini uyeler kısmına yazıyorum.

• Yeni yılımız kutlu olsun arkadaslar.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: xoge

slm arkadaşlar eğer kabul ederseniz bende aranızda olmak isterim. Adım OGEDAY Aktif bir bf3 oyuncusuyum. Evliyim bu sebep ile akşam 10 dan gece 2 ye kadar oynayabiliyorum. Yabancılarla oynamaktansa anlaştığım muhabbet ettiğim kişiler ile oynamak daha keyif verir diye düşündüm. 28 yaşındayım İzmir liyim . Özel sektörde çalışıyorum. Eğer aranıza kabul ederseniz memnun olurum. kalamarxxx üstada pm attım. bu arada hepinizin yeni yılını kutlarım.

slm hocam.ben alper.o zaman hoşgeldin diyelim sana.bizde bu arada dediğin saatlerde online olabiliyoruz. grubupda genel yaş 28-29.
    forumdaki ilk mesajımı okumuşssundur heralde hocam.o bilgiler az çok yapman gerekeni açıklar.arkadaşların ve benım PSN adreslerini ekleyerek oynamaya başlıyabilirsin hocam.tekrar hoşgeldin.ismini uyeler kısmına yazıyorum.

tamam üstad teşekkür ederim , bu akşam ekliyorum herkesi. umarım aranıza temelli kabul edilirim. Teşekkürler tekrardan.

• Herkese hayırlı aksamlar ve hayırlı yıllar diliyorum...her akşam online olarak bf 3 oynuyorum benıde aranıza alırsanız çok memnun olurum bende artık turk olmayan takımları yenmek istiyorum:)ismim Cagatay yaşım 29 evliyim istanbulluyum akşamları 7 den sonra müsait oluyorum headsetim yok ama en yakın zamanda alıcam şimdiden teşekkurler..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cgtyzl -- 1 Ocak 2013; 19:52:48 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.