Şimdi Ara

AXESS SEVGİLİLER GUNU 60 TL CHIP PARA (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
376
Cevap
30
Favori
36.342
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: bozoklu66

iptal olan alişveriş sonrasında yeni bir alişveriş yapsak yine puan gelir mi kampanya koşullarında detay göremedim

Bunu ben de merak ediyorum arkadaslar, dun bir siparis verdim puanlar geldi ve ardindan iptal etmek durumunda kaldim siparisi. Tekrar alisveris yaptigimda puan kazanabilir miyim acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sarpimoleni S kullanıcısına yanıt
    ben müsteri hizmetleri ile görüştüm 1 defa hakkınız var başka kullanamassınız dedi 60 lirayı malesef kaybettik
  • quote:

ben müsteri hizmetleri ile görüştüm 1 defa hakkınız var başka kullanamassınız dedi 60 lirayı malesef kaybettik

Tesekkur ederim cevabiniz icin ama katilim sartlarinda oyle bir ibare yok, pesini birakmamak lazim bu isin.

• benim de iade ve iptaller var yazık oldu gerçekten
  • Arkadaşlar elektronik sektörü diyor şimdi webdenaldan bir monitör alsak orada da geçerli değil mi

• quote:

siz onlara bakmaın sıkıntı olmaz die dusunuorum ... daha once denendi sıkını olmadı ... ama belli olmaz ... siz yine de deneyeyim diorsanız kaybedeceginiz birsey y ok
  • Kimse cevap vermemiş , hiç HEPSIBURADA dan alışveriş eden oldumu bu kampanya kapsamında ? Geçiyor mu ? Soundbar almayı düşünüyorum geçer mi acaba
  • izzet43 kullanıcısına yanıt
    denedim hocam ilk alişveriş 49 liraydı iptal oldu puan geri alındı sonrasında yine yaptım bu defa 1 lira kazandığıma dair sms geldi
  • quote:

Orijinalden alıntı: GhotSht

Arkadaşlar elektronik sektörü diyor şimdi webdenaldan bir monitör alsak orada da geçerli değil mi

be yaptım.geçerli olmadı.müşteri hizmetlerini aradım,sektör mobilya olarak gözüküyormuş
  • tahaerden T kullanıcısına yanıt
    16 sayfa boyunca bu tip bir soruya kimse yanıt vermemiş tek tek okudum. Ben de alışveriş yaptım sonucu paylaşıyorum : hepsiburada dan soundbar aldım . hemen 50 tl kazandınız mesajı geldi. Yani çalışıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozguradam1

quote:

Arkadaşlar elektronik sektörü diyor şimdi webdenaldan bir monitör alsak orada da geçerli değil mi

be yaptım.geçerli olmadı.müşteri hizmetlerini aradım,sektör mobilya olarak gözüküyormuş

Webdenaldan mı aldınız hocam

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ozguradam1

quote:

Webdenaldan mı aldınız hocam

evet
  • Mobilden katilim yaptim ama 50 tl geldi.60 gelecekti

• Buradan alışveriş yapsak geçerli olur mu ?

© 2000-2018 Akakçe Bilgi Teknolojileri San. ve Tic. A.Ş.

Kayıtlı Elektronik Posta Adresi: akakcebilgiteknolojileri@hs06.kep.tr

Mersis No: 4-2483-4675-7285656

• Açıklamaları okuyunuz...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • kişiye özel toplamda 850 harcamaya 30 chip sms bilgisi geldi.daha yüksek oranlarda gelenler için güzel kombo olabilir..
  • Forum gerçekten karaktersiz insanlarla dolmuş. Kimse bilgi paylaşmak istemiyor. Çoğunluk faydalanıp köşesine çekiliyor.

Arada taktik veren biri olunca linç ediliyor. Amerika'daki slickdeals forumlarını uzun süre takip ettim. Sıcak fırsatçı onlara denir. Buranın çoğunluğu karaktersiz, bencil ölücülerden müteşekkil.

• Sömestr kampanyasından gelecek ek chippara yatmamış

• Beyler 50 çip geldi + 10 gelmedi?.Mobilden katılmıştım.

• 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.