Şimdi Ara

Axess Mobil NFC İle 5x25 TL Ödemeye 25 TL Chip-Para (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
106
Cevap
11
Favori
12.892
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ayrica telimi satip lg Q stylus kalemli teli alicam nfc varmi kullanan varsa bilgi verebilirmi?telefon fiyatina gore muhtesem ama nfc yoksa almayacagim maalesef😣

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • İ phone larda geçerli mi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İ phone NFC destekli mi ? Yoksa sadece android mi ?

• tlgbyz T kullanıcısına yanıt
    sadece androidde nfc donanımı olan telefonlar yararlanabilir
    iphoneda da var nfc ama sadece Apple payde kullanıldığı için kampanyada işe yaramıyor

• arkadaş sırf nfc siz diye şu iphone u fırlatacağım artık ,böyle saçmalık olmaz ya eskiden cayır cayır nfc ile öder hem puan kazanırdık şimdi 10 yıl geriye gitmiş gibiyim iphone ile
  • Kartında temassız özellik olmayıp da kartını mobil ödemeye ekleyebilen var mı?

Benim kartımda temassız yok. Ne yaptıysam bir türlü ekleyemedim. Müşteri hizmetleri de çözüm bulamadı. Kart ekle diyorum, bekleyiniz deyip işlem dönüp duruyor..Eklenmemesinin tek sebebi olarak temassız özelliğinin olmaması kalıyor.

Bilen varsa yardım lütfen...

• minormajor05 M kullanıcısına yanıt
    ben yeni kart talep etmiştim, olmuyor başka türlü

• quote:

Orijinalden alıntı: minormajor05

Kartında temassız özellik olmayıp da kartını mobil ödemeye ekleyebilen var mı?

Benim kartımda temassız yok. Ne yaptıysam bir türlü ekleyemedim. Müşteri hizmetleri de çözüm bulamadı. Kart ekle diyorum, bekleyiniz deyip işlem dönüp duruyor..Eklenmemesinin tek sebebi olarak temassız özelliğinin olmaması kalıyor.

Bilen varsa yardım lütfen...
    Kartım temassız ve ekleyebildim, sıkıntısız ödeme yapıyorum ama her posta değil, orayı daha çözemedim

• __kadıköyRAP__ kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ediyorum. Kart isteyeceğiz o zaman

• çaylaq kullanıcısına yanıt
    Hocam özellikle yaptığınız bir şey var mı? Bi yöntemi falan.. Yoksa sizinki ekle deyince eklendi mi hemen ?

• gimmeluck kullanıcısına yanıt
    Kartla temassiz odeme yapar gibi yapabilirsiniz. Kart yerine telefonu pos cihazina yakinlastirin. Migros vb zincirlerde genelde temassiz pos bulunuyor. Kasiyere temassiz odeme yapacaginizi soylebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Web4.0 -- 7 Ekim 2019; 21:46:1 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: minormajor05

Hocam özellikle yaptığınız bir şey var mı? Bi yöntemi falan.. Yoksa sizinki ekle deyince eklendi mi hemen ?
    Ekle dedim döndü durdu, 3-5 saat sonra baktım eklenmiş

• mesela migrostan 50 tl lok alisverisi ikiye bolerek once 25 tl yapip bi kac dk sonra arkasindan 25 tl yapınca 2 kez katılım sayiliyormu?

• sayılmaz. aynı gün farklı işyeri olur. ama migros farklı şube olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-7E2A7C465

mesela migrostan 50 tl lok alisverisi ikiye bolerek once 25 tl yapip bi kac dk sonra arkasindan 25 tl yapınca 2 kez katılım sayiliyormu?
    Aynı işyerinden aynı gün 5x25 yapabilirsiniz sıkıntı olmaz, denedik anında 25tl yüklendi. Ayrıca önceki mesajlarda gördüğünüz gibi arkadaşlarda denemiş sonuç olumlu. Ekim ayında da devam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metinvurgun -- 10 Ekim 2019; 11:36:4 >
  • minormajor05 M kullanıcısına yanıt
    Uygulamayı silip tekrar yükle. Bende de aynı hata vardı, böyle yapınca oldu.
  • metinvurgun M kullanıcısına yanıt
    yanlış bilgi vermeyin hocam ayrıntıları okuyun. aynı gün aynı iş yeri ilk işlem dahildir.

• Ben temassız ödeme var mı diye soruyorum. Telefon ile ödeme deyince farklı bir şey sanıyorlar
    .

• quote:

Orijinalden alıntı: Drfatihozbay

yanlış bilgi vermeyin hocam ayrıntıları okuyun. aynı gün aynı iş yeri ilk işlem dahildir.
    O şekilde yazmasına bakmayın puan veriyor.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.